Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy WMASG - mit rozwiany

Aktualności, 10.09.2010, h. 11:25, dodał: Regdorn
110

Z ogromną przyjemnością informujemy, że prace nad najnowszą odsłoną portalu dobiegają końca. Premiera w już w weekend!



 

 

 

 

 
Od dawna pojawiały się informacje, że trwają prace nad nowym WMASG. Nowa odsłona urosła wręcz do mitu. Teraz wreszcie możemy Was uspokoić - nie były to puste słowa. Prace zajęły wiele czasu, pojawiały się różne koncepcje, wiele możliwych rozwiązań i projektów. Zostały najlepsze. Z przyjemnością prezentujemy Wam wersję Beta Nowego WMASG. Oddajemy w Wasze ręce wersję w fazie ostatnich testów i redakcji treści. W pierwszym etapie uruchomiona zostaje wersja zbliżona funkcjonalnością do obecnej. W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się przede wszystkim rozbudowanego systemu imprez, rozbudowanej mapy środowiska airsoftowego i wiele innych użytecznych rozwiązań.

 


Startujemy już w najbliższy weekend! Wraz z premierą spodziewajcie się dodatkowych atrakcji. Tymczasem jakiekolwiek wykryte błędy, choćby literówki, prosimy zgłaszać na adres e-mail: wmasg.pl">mantis@wmasg.pl

 

Najdociekliwsi zostaną docenieni!

 

Przeprowadzka odbędzie się w najbliższy weekend w godzinach nocnych. Portal nie zostanie wyłączony, jedynie przez kilka godzin nocnych na forum nie będzie można pisać, a jedynie je przeglądać.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 10.09.2010, h. 11:33 GunneR2oo6
No no no. Wygląda bardzo ładnie. Gratuluję pomysłu
Gasparzinho 10.09.2010, h. 11:38 Gasparzinho
Ładnie, estetycznie i co najważniejsze czytelnie. Mnie się podoba. Teraz trzeba się tylko przyzwyczaić : )
WeRT 10.09.2010, h. 11:47 WeRT
3 minusy:

- Brak oddzielenia wątków przypiętych od normalnych tematów na forum. Zlewa się, jest nieczytelne.
- Te pseudo "wbite" w stronę kulki można by sobie odpuścić. Wygląda to słabo. Rozumiem idęe "żeby się kojarzyło", ale można to było zrobić lepiej.
- Menu na SG. Jak dla mnie średnio czytelne. No ale... przyjdzie się przyzwyczaić.

1 Na niezdecydowanie:
- nie przemawiają do mnie niektóre z nowych ikon na forum. Rozumiem że to stock, no ale ... zobaczymy.

Reszta... w sumie same plusy.
Podoba mi się przerzucenie cześci ads-owej na prawą szpaltę. Podoba mi się szerokie forum... Pewnie z czasem się doszlifuje
Baker2222 10.09.2010, h. 11:48 Baker2222
Bardzo ładnie się to prezentuje. Gratulacje
Cappuccio 10.09.2010, h. 11:59 Cappuccio
P.S. Użytkownicy zarejestrowani na WMasg.pl przed sierpniem 2010 mogą się logować swoimi danymi
Gekon_1 10.09.2010, h. 12:12 Gekon_1
Trzeba się będzie przyzwyczaić
ppk 10.09.2010, h. 12:19 ppk
Na plus:
- recaptcha na forum
- możliwość wpisania jabberid do profilu
- mapa maniaków
- ocenianie komentarzy
- wysiwyg w edycji profilu

Uwagi:
- w sidebarach "wspierają nas", "polecamy", "współpracujemy" biała ramka wokół każdego banerka, 1px powinno starczyć
- widget facebooka bardziej pod kolor strony, jeśli to możliwe
- galeria zdjęć w artykułach - jako rozwijany box - mniej przewijania
- więcej polecanych artykułów( 6-8 )
- chyba nieaktualna baza ale to już wysłałem na mantisa

Przyszłe funkcjonalności:
- w dziale sklepy ocenianie na podobnej zasadzie jak youtube("podoba mi się","nie podoba mi się")
NastY 10.09.2010, h. 12:22 NastY
Ładna strona. Przejrzysta. Tak trzymać.
Cappuccio 10.09.2010, h. 12:25 Cappuccio
@ppk:
- baza jest z sierpnia bo to jest baza testowa, na docelowej wersji wszystko będzie aktualne
- sklepy maja oceny bardziej zaawansowane (w tej chwili tylko sklepy z pierwszej strony listy sklepów)
ppk 10.09.2010, h. 12:27 ppk
@Cappuccio: mea culpa, nie zauważyłem
jason.jerusalem 10.09.2010, h. 12:28 jason.jerusalem
Trzeba się będzie napewno przyzwyczaić Ale zgodzę się że belka oddzielająca tematy przyklejone na forum była BARDZO wygodna, od razu widać gdzie w danym podforum zaczynają się tematy i gdzie patrzeć czy ktoś coś nowego napisał. Belka musi zostać!

Edit: WOW! Brawo za komis prawie że mamy allegro! Super
Cappuccio 10.09.2010, h. 12:41 Cappuccio
Zapewniam, że wszystkie uwagi będą przeanalizowane, a większość z nich zrealizowana, cześć jeszcze przed oficjalną premierą a reszta w miarę możliwości.

To nie jest ostateczna wersja portalu i liczymy, że dzięki waszym sugestiom będzie on jeszcze bardziej funkcjonalny i przyjazny
Sharpek 10.09.2010, h. 12:41 Sharpek
Warto dodać że nie wszystko jest widoczne, np. tutaj znajdziecie statystyki arsenału: $3
xxNDxx 10.09.2010, h. 12:52 xxNDxx
w Wersji Beta na forum nie ma Podkarpackiego, ale kto by sie tam przejmował sciana wschodnia. (ironia)
Aliant 10.09.2010, h. 12:55 Aliant
Świetna sprawa z tą mapą maniaków. Teraz muszę sobie strzelić jakiegoś zacnego avatara
sebin 10.09.2010, h. 12:56 sebin
Fajny, nowoczesny design, to lubię
Kamil 10.09.2010, h. 13:07 Kamil
Łojezu, nareszcie przejrzysta główna w formie zakładek. Chałwa wam adminu!
yaro 10.09.2010, h. 13:13 yaro
Podoba mi się... Jest duże, wszystko zdecydowanie większe...
Będzie się trzeba przyzwyczaić, ale nie do takich rzeczy człowiek musi. Po odpaleniu i użytkowaniu przez jakiś czas na pewno będzie więcej uwag. Bo tak naprawdę, nie ważne jak wygląda ale jak działa...
iwo303 10.09.2010, h. 13:57 iwo303
pewnie wraz z premierą wyjdą nowe filmy z tomaszowa z basry tak przypuszczam
grzechotnik 10.09.2010, h. 14:13 grzechotnik
Achh ;** :>

A zdjęcia w 'full size' będą automatycznie zmniejszane, w zamian za rozwalanie forum?
DevonSix 10.09.2010, h. 14:13 DevonSix
Elegancko. Jednak zaproponowałbym jakiś efekt na HOVER do zakładek na górze, w końcu jak AJAX&lans to na maksa
radzio2k 10.09.2010, h. 14:16 radzio2k
kiedyś musiało do tego dojść
Majster' 10.09.2010, h. 14:18 Majster'
chyba wolę stary układ. Mniej bajerów, bardziej czytelny. Czy te nowe to wordpress przypadkiem?

I system tagowania do usunięcia. Niewielu będzie z niego korzystać a lepiej chyba opcji szukaj użyć niż stracić czas na buszowanie między tagami.
Cappuccio 10.09.2010, h. 14:21 Cappuccio
@Majster: prawie wordpress
Piotro 10.09.2010, h. 14:25 Piotro
Wszystkie konta zostaną przeniesione?
lopez 10.09.2010, h. 14:25 lopez
"Szukaj" powinno być większe xD
Cappuccio 10.09.2010, h. 14:31 Cappuccio
Piotro@ baza jest z okolic sierpnia, wszystkie znajda sie na finalnej wersji
Pasti 10.09.2010, h. 14:39 Pasti
Wolę starego wmasga ;p . Ten nowy jest IMHO przekombinowany i mało przejrzysty.
Cappuccio 10.09.2010, h. 14:47 Cappuccio
może zrobimy wersje retro dla tych co lubią stare
cooler404 10.09.2010, h. 14:54 cooler404
No, no, zacnie wyszło
Michal_CHZW 10.09.2010, h. 14:55 Michal_CHZW
A mi się tam podoba
Tanaj 10.09.2010, h. 15:04 Tanaj
Ech, no i już nawet wmasg przestanie chodzić płynnie na moim kompku, starość nie radość. Ale z wyglądu mi się podoba, żeby nie było.
Cappuccio 10.09.2010, h. 15:13 Cappuccio
@Tanaj: dlazego miałby Ci przestać chodzic płynnie ? smiem twierdzić że bedzie chodził Ci lepiej
Gasparzinho 10.09.2010, h. 16:40 Gasparzinho
No i wreszcie nie będę klikał na 'wyloguj' próbując odruchowo (ale nieprecyzyjnie :/) kliknąć na 'forum' : )
ParQ 10.09.2010, h. 17:27 ParQ
Również moim zdaniem stary wmasg lepszy ;P a może to tylko kwestia przyzwyczajenia
grzechotnik 10.09.2010, h. 17:30 grzechotnik
Dodał bym inną czcionkę tematów (większą i bardziej czytelną), i możliwie z czasem inne wersje kolorystyczne.
Jumbo 10.09.2010, h. 17:37 Jumbo
he he, statystyka arsenału jest fajna. Nawet nie wiedziałem że tylko ja mam wpisanego TopTecha : )
jurijgagarin 10.09.2010, h. 17:40 jurijgagarin
Nowa wersja podoba mi się jest... inna Menu czytelne, wszystko da się łatwo znaleźć.
jurijgagarin 10.09.2010, h. 17:45 jurijgagarin
"statystyka arsenału jest fajna", no tego nie mogę znaleźć, gdzie to jest?
Sharpek 10.09.2010, h. 17:59 Sharpek
@Majster', WMasg używa Pylons
Mazur.5 10.09.2010, h. 18:11 Mazur.5
Dla mnie bomba
sisi 10.09.2010, h. 18:13 sisi
Jak na Statystykę Arsenału to brak aktywnych filtrów na przykład (bo teraz aż się odechciewa przerzucania wszystkich stron):
- Producent
- Rodzaj repliki (z pod filtrami?)
-Uśrednione moce (klasy? zakresy?))

Wiadomo wszyscy musieli by u siebie wpisać od nowa nazwy replik a i tam powinny być odpowiednie zakładki).
Zobaczcie sobie na stronie firmy TME gdzie wybiera się części elektroniczne... a tak to... do przodu Panie i Panowie i Na pohybel!
spet 10.09.2010, h. 18:27 spet
Jestem pod wielkim wrażeniem .
rafik1213 10.09.2010, h. 18:54 rafik1213
Tak strona startowa + forum - ocena ogólna 6/10
mg34 10.09.2010, h. 20:03 mg34
Nowa wersja czytelna jest , to muszę przyznać. Kawał fajnej roboty zrobiliście Ale niestety muszę dać jeden minus jak niektórzy :/ zlewają się na forum wątki przyklejone z normalnymi fajnie by było gdyby je oddzielić
Cappuccio 10.09.2010, h. 20:13 Cappuccio
rozdzielenie wątków poprawimy
ppk 10.09.2010, h. 20:20 ppk
@Sharpek: z ciekawości, czemu nie php? chodzi o skalowalność?
FlyBoy232 10.09.2010, h. 20:35 FlyBoy232
Naprawdę całkiem ładnie to wygląda. Teraz pozostaje się tylko przyzwyczaić
Tuksiak 10.09.2010, h. 20:54 Tuksiak
@Jumbo: hehehe L1A1 z KA też oficjalnie tylko ja mam .
Ładne zaiste to forum, z nawigacją trochę problem, bo za wysoko trzeba szukać położenia, ale to kwestia przyzwyczajenia jeszcze. Link skopany jeden, ale poszedł email .
Cappuccio 10.09.2010, h. 20:59 Cappuccio
@Tuksiak: nawigacje obnizymy
Pritcher 10.09.2010, h. 21:00 Pritcher
Fajnie wyszło, czytelnie, i co ciekawe, żre mniej przesyłu i zasobów niż obecny/stary wmasg
Z mapą będzie ciekawie jak się zapełni ludźmi, tła nie będzie widać
Tuksiak 10.09.2010, h. 21:12 Tuksiak
@Cappuccio: Fajnie, będzie się łatwiej poruszać po forum szczególnie.
A portalek też bardzo fajnie zrobimy, galerie te sprawy... mmmm sam miód. Ale nie będę Wam kadził, bo ja od marudzenia jestem .
Cappuccio 10.09.2010, h. 21:19 Cappuccio
Bardzo miło słyszeć, że się podoba bo dodaje to siły ale krytyka i uwagi też są cenne bo pomogą nam iść do przodu.
Sharpek 10.09.2010, h. 21:19 Sharpek
Polecam zobaczyć $3, chociaż to jeszcze nie jest beta nawet
Tuksiak 10.09.2010, h. 21:31 Tuksiak
@Sharpek: musiałem z palca wklepać, bo link z forum, z pod ikony nie trybi. Pisałem do Mantisa.

EDYTA: A dobra już poszło.
stalker51 10.09.2010, h. 21:43 stalker51
Kawał dobrej roboty panowie. Należą się duże gratulacje, bo stronka prezentuje się o wiele lepiej niż obecna jeszcze wersja.
Cappuccio 10.09.2010, h. 21:48 Cappuccio
W zwiazku z powtarzającymi sie pytaniami, chciałbym przypomnieć, że obecna wersja jest wersją testową nie zawierającą wszystkich danych. Po okresie testowym, wszystkie dane z Waszych kont zostaną zresetowane i zaktualizowane do tych co macie w obecnej wersji WMasg.pl
Pritcher 10.09.2010, h. 22:15 Pritcher
Hłe hłe hłe, chyba kolega którego koment wyparował rzeczywiście rozbroił portal. Ale i taka krytyka jest potrzebna, nic tak dobrze nie testuje obrony jak atak.
Manis 10.09.2010, h. 22:26 Manis
do działu arsenał przydałoby sie sortowanie + filtry, albo opcja "wyświetl wszystkie" i wtedy szukanie "ctrl + F"
Akkenoth 10.09.2010, h. 22:27 Akkenoth
Buhahaha, padłem!
Rozbroiłem, owszem, ale spokojnie - od razu mail z info, jak, i co (wg mnie) trzeba zrobić. Sam jestem przecież airsoftowym maniakiem...
A za to d*pa ze mnie nie informatyk, po prostu kopię nie tam, gdzie trzeba

Z praktycznych wskazówek, to ujednolićcie ikonki na forum - raz pomarańczowe, raz z paskami, raz z kropkami... Wg. mnie pomarańczowe na nowe posty, zielone na brak. I wszystkie z tymi kreskami, całkiem ładnie to wygląda

E, pochwalę się jeszcze raz: $3
Prośba: jeśli musicie, to usuńcie tę część komentarza z linkiem, a nie całość.

Edit: Gratuluję szybkiej reakcji. Viva la wmasg!
Sharpek 10.09.2010, h. 22:31 Sharpek
@Akkenoth,

dzięki za pomoc Błąd wynikał z lenistwa debug mode był włączony, ja głupi..
Cappuccio 10.09.2010, h. 22:40 Cappuccio
@Akkenoth

odnośnie komentarza jak to na 'wojnie' pierwsze strzelać a potem pytać czy swój .
Dzięki za pomoc.
Akkenoth 10.09.2010, h. 22:45 Akkenoth
Spoko wodza
Swoją drogą, czemu nie zrobicie czatu działającego bezpośrednio na stronie? Przecież nie obciąża zbytnio serwera (są pluginy do PHPBB, które bezproblemowo działają przy dużym obciążeniu nawet na darmowych hostingach, przy małej mocy obliczeniowej przydzielonej dla konta, a tu macie baze danych na localhost...), a jest dużo wygodniejszy w użyciu.
Cappuccio 10.09.2010, h. 22:52 Cappuccio
Czat to głębsza dyskusja, bo są również fani obecnego czatu (można go używać za pomocą desktopowych aplikacji). Ale tak jak mówię to dyskusja na inny czas i do działu pomysły na rozwój
Cappuccio 11.09.2010, h. 00:02 Cappuccio
Forum można się również bawić i pisać testowe posty bo przed finalna wersja zostanie zresetowane.
Bardos 11.09.2010, h. 00:40 Bardos
Świetna robota, widać od razu zmiany na lepsze.

Jedna malutka sugestia.

Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale radzę zmienić kolor dla zdań/słów, które są jednocześnie linkami, na jakiś bardziej kontrastowy. Ponieważ są podobne do zwykłego tekstu i trudno je znaleźć.
Cappuccio 11.09.2010, h. 08:33 Cappuccio
Uwzględnimy zmianę kolorów linku.

P.S. Większość uwag przesłanych na mantis@wmasg.pl została uwzględniona i są w trakcie realizacji. Czekamy na więcej
M4ti 11.09.2010, h. 11:54 M4ti
W nowej wersji irytuje ten box facebooka. Do niczego to nie pasuje.
lukira 11.09.2010, h. 13:27 lukira
Mi coś mapa szwankuje... Nie mogę zaznaczyć swojego położenia
Cappuccio 11.09.2010, h. 14:08 Cappuccio
jakiej uzywasz przegladarki ? bo u mnie dziala i jak widać po mapie u sporej czesci tez
lukira 11.09.2010, h. 14:22 lukira
Google Chrome. Mnie wyświetla lokalizację jako Łódź. I jest tylko usuń i zatwierdź. Nie mogę go przesunąć do siebie na Śląsk
Cappuccio 11.09.2010, h. 14:42 Cappuccio
tez mam chrome, dziwne. A jak ustawiasz marker ? klikając w miejsce gdzie chcesz go postawić czy przeciągasz go ?
lukira 11.09.2010, h. 14:53 lukira
Przeciagałem:D Teraz już wszystko działa

Przydało by się jeszcze w komisie w wyszukiwarce uwzględnić Pocztę Polską, a nie tylko odbiór osobisty i kuriera

Dla niektórych kurier = poczta, jednak ja np. nie wysyłam w ogóle kurierem, a tylko pocztą
LaY 11.09.2010, h. 16:14 LaY
U mnie na mapie pojawia się pewien dziwny defekt, informacje o maniakach wyjeżdżają poza okienko. Opera 10.61
Do tego cytaty na forum, nie są w żąden sposób wyróżnione poza napisem QUOTE. Przydałaby się jakaś ramka.
Tanaj 11.09.2010, h. 17:03 Tanaj
@Cappucio:
Ja po prostu mam takiego starego kompa że już nie wyrabia powoli. Ale mój laptop jest ok, więc nie jestem bardzo zmartwiony.
lukira 11.09.2010, h. 18:15 lukira
Rozumiem, że dane zostaną przetransferowane te, które są teraz. A jak sprawa z ogłoszeniami w komisie?

Nowe ogłoszenia trzeba będzie robić, tak?

I do każdego przedmiotu inna aukcja, tak?

Bo skoro jest podawana cena to raczej pojedynczego przedmiotu...
Cappuccio 11.09.2010, h. 18:26 Cappuccio
@lukira: tak wszystkie dane zostaną przeniesione

co do komisu to też tylko możliwość dodawania ogłoszeń na forum zostanie zablokowana.
keber 11.09.2010, h. 18:46 keber
Jak dla mnie akutalny wyglad wm jest dobry.Rzucilem okiem na ta nowa wersje i jest zbyt " bajerancka "

Pozdr, Kebre.
piasek1990 11.09.2010, h. 18:54 piasek1990
na forum nowej wersji (chociaż w starej jest tak samo) brakuje przycisku "pokaż swoje posty". Tak można by jednym kliknięciem znaleźć tematy w których się ostatnio pisało a tak to muszę wejść w szukajkę, wklepać swój login i dopiero.
Poza tym w chrome nie wyświetla mi się większość emotek na forum
Glock19 11.09.2010, h. 18:57 Glock19
Wiem że to wersja testowa ale moglibyście dodać zakładkę Zbrojownia która by się bardzo przydała.
Ps. Wygląd całkiem cłakiem lecz wolę starą wersję.
Cappuccio 11.09.2010, h. 19:02 Cappuccio
@Glock19 zbrojownia została zastąpiona przez Testy
Cappuccio 11.09.2010, h. 19:03 Cappuccio
@piasek1990 i w starym i w nowym jest taki przycisk w profilu użytkownika
lukira 11.09.2010, h. 19:21 lukira
@Cappuchio nie odpowiedziałeś mi na jedno pytanie

W Nowym komisie każdą rzecz trzeba wystawiać jako nowe ogłoszenie?
piasek1990 11.09.2010, h. 19:45 piasek1990
@Cappuccio
mogłbyś mi powiedzieć jak ten przycisk się dokladnie nazywa? za cholere nie mogę go znaleźć ;p
Dale 11.09.2010, h. 19:46 Dale
E tam marudzicie że wolicie obecną wersję. Pewnie że wolicie, bo jesteście do niej przyzwyczajeni.
Trzeba iść z postępem, i nowa wersja taka właśnie jest.
lukira 11.09.2010, h. 20:09 lukira
$3

Masz zaznaczone;)

Potem jak w to klikniesz to już szybko znajdziesz;)
cardamon 11.09.2010, h. 20:23 cardamon
podoba mnie siem :]
rafik1213 11.09.2010, h. 20:31 rafik1213
Kiedy wielka aktywacja
KAZ_OVER 11.09.2010, h. 21:27 KAZ_OVER
"Wielka aktywacja" będzie dzisiaj w nocy, więc jutro już będziemy sobie siedzieli i testowali nową wersję
Sharpek 11.09.2010, h. 22:39 Sharpek
@KAZ_OVER, jeszcze nie, mamy trochę zgłoszeń które należy poprawić...
lukira 11.09.2010, h. 22:49 lukira
Nie jest łatwiej postawić stronę na nowym silniku i na bieżąco usuwać bugi, które zostaną wykryte?
Dale 12.09.2010, h. 01:41 Dale
Nie jest, bo oddawany produkt musi być jak najlepszy, aby zaraz nie podniosła się wrzawa "nic nie działa/stara wersja była lepsza/co za amator to robił?" itp. Bugi które mają zostać wykryte potem i tak się znajdą dopiero wtedy. Ze znikomego doświadczenia w takich sprawach zgaduję, że zgłaszane błędy są wystarczająco poważne aby odsunąć premierę do czasu wyeliminowania.
Po czymś taki pojawiają się uprzedzenia i nawet jak wszystko zostanie naprawione, to i tak dla zasady nie będzie się podobać.
Będzie tak jak z Vistą... a nie, Vista nadal jest gorsza od WinME
poldeck 12.09.2010, h. 01:42 poldeck
Ale będę mógł narzekać . Zaraz znajdę wszystkie literówki.
Sharpek 12.09.2010, h. 11:06 Sharpek
@Dale, oh nie jest tak jest tylko 36 zgłoszeń które należy przejrzeć, oraz wszystkie wyjątki które są wysyłane do nas przez system.
producent 12.09.2010, h. 11:53 producent
Mam pewien problem z "mini galerią" na stronie głównej. Mianowicie po kliknięciu na losowo wybrany przez system obrazek chciałbym go zobaczyć w pełnej rozdzielczości.. A nie tak jak to się dzieje, być przekierowywanym do pełnej galerii. W której mogę go sobie znaleźć, o ile starczy mi cierpliwości.
Sharpek 12.09.2010, h. 12:01 Sharpek
@producent, mógłbyś nam to zgłosić na maila ? Bo tak może nam to umknąć, a jak napiszesz to możesz być pewny że to zrobimy.
Pritcher 12.09.2010, h. 12:34 Pritcher
Chyba lepiej mieć później, ale dobrze, niż wcześniej, i źle. Panowie, kawa, kroplówka z glukozy, i do przodu, aż będzie dobrze
Jangi 12.09.2010, h. 12:58 Jangi
Pierwszy od dawna news, który wygenerował mnóstwo komentarzy, nie zawierając przy tym żadnych lasek, ani wzmianek o berylu o.O
mikunda 12.09.2010, h. 13:49 mikunda
A panelu zarządzania ekipą fajne jest to, że można oznaczyć osobno dowódca, administrator. Niestety nie mogę odznaczyć siebie jako dowódcy i pozostać tylko administratorem, można by to jakoś zmienić?
KAZ_OVER 12.09.2010, h. 14:24 KAZ_OVER
Czemu jest tak, że jak chcę się zalogować to nie mogę? Czyżby trzeba było zakłądać nowe konto? Normalnie wpisuję nazwę użytkownika i hasło, a wyskakuje mi, że błędna nazwa użytkownika lub hasło? Czyżby to miał być błąd?
Cappuccio 12.09.2010, h. 14:53 Cappuccio
@KAZ_OVER wyczyść ciasteczka, jeśli nie pomoże użyj opcji przypomnienia hasła
majkamotyl 12.09.2010, h. 16:05 majkamotyl
Wszystko pięknie , ładnie ale dlaczego nie da się dodawać ogłoszeń w komisie?? Moim zdaniem ta witryna jest lepsza co do wyglądu komisu , bo tu są wzystkie wątki pod sobą , a tam trzeba rozwijać listę ;/
sirrafael 12.09.2010, h. 17:20 sirrafael
@majkamotyl

"Cappuccio
11-09-2010, 18:26

co do komisu to też tylko możliwość dodawania ogłoszeń na forum zostanie zablokowana."
Cappuccio 12.09.2010, h. 17:26 Cappuccio
@majkamotyl: ogłoszenia możesz dodawać korzystając z opcji przy swoim avatarze (dodamy również tą opcje gdzieś przy liście komisu bo cześć osób nie może znaleźć opcji dodawania), odnośnie listy nie rozumiem co trzeba rozwijać ?!
rafik1213 12.09.2010, h. 18:38 rafik1213
To kiedy start
KAZ_OVER 12.09.2010, h. 19:43 KAZ_OVER
@Kapuczino

Próbowałem wszystkiego i i tak nie mogę się zalogować. O co tu kurde chodzi?
majkamotyl 12.09.2010, h. 21:48 majkamotyl
KAZ_OVER odp na twoje pytanie ty sie zalogowałeś na wmasg 12-09-2010 więc bd musial chyba nowe kontozałożyć na becie.

Cappuccio
10-09-2010, 11:59

P.S. Użytkownicy zarejestrowani na WMasg.pl przed sierpniem 2010 mogą się logować swoimi danymi
damian14c 13.09.2010, h. 12:55 damian14c
w osobistym arsenale nie można dodać replik sprężynowych bo ich nie opisaliście
KAZ_OVER 13.09.2010, h. 14:00 KAZ_OVER
Ja się zarejestrowałem w kwietniu 2009 roku a to co przeczytałeś to ostatnia aktywnosć czy coś w tym stylu.
raw 17.09.2010, h. 21:27 raw
Cieszy mnie, że wmasg.pl się rozwija i ewoluuje.