Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kriss Vector AEG... od A&K

Aktualności, 14.12.2016, h. 16:06, dodał: Ookami
10

Wedle doniesień brytyjskiego sklepu JD Airsoft replika pistoletu maszynowego Kriss Vector AEG od A&K trafi na rynek już w styczniu 2017 roku.



Wedle doniesień brytyjskiego sklepu JD Airsoft replika pistoletu maszynowego Kriss Vector AEG od A&K trafi na rynek już w styczniu 2017 roku. Potwierdza to upór i niezłomność azjatyckich producentów, którzy pomimo gróźb firmy Krytac (o których pisaliśmy tutaj) nie przerwali projektu, a co więcej wprowadzą go do sprzedaży na początku nowego roku. Sklep JD Airsoft, który poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka, zamieścił również film prezentujący działanie, oraz rozpoczął Pre-Order repliki. Cena A&K K5 to 349 funtów.

 

2.jpg4.jpg6.jpg7.jpg3.jpg5.jpg

 

Źródło:
JDAirsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CiV_1994 14.12.2016, h. 17:56 CiV_1994
Nie wiem czy to kwestia zdjęć, ale przez to błyszczące wykończenie wygląda trochę tandetnie ;) Niemniej, wygląda ciekawie, będę czekał na pierwsze recenzje i promocje.
Myślę, że to bardziej kwestia światła bądź filtrów nałożonych na zdjęcie.
kisielowy 14.12.2016, h. 19:55 kisielowy
Rzuciłem okiem na zdjęcia w sklepie (https://jdairsoft.net/primary/smg/a-k-k5-mod1-vector-aeg) i o ile faktura materiału rzeczywiście wygląda znacznie lepiej, o tyle detale (selektor trybu ognia, nadlewki) nadal budzą pewne obawy. Ciekawe jak cena przełoży się na nasze polskie warunki.
CiV_1994 14.12.2016, h. 20:13 CiV_1994
fotograf sie nie postarał za mocne światło za słaba obróbka i przez to wyszło niebieska replika i świecące się elementy
rocky_gt80 14.12.2016, h. 20:51 rocky_gt80
reaper666 14.12.2016, h. 19:51 reaper666
350 GBP za A&K... Big nope!
Podejrzewam że konkurencyjny wyjdzie taniej, to byłoby zabawne.
wroobelchannel 15.12.2016, h. 01:14 wroobelchannel
DEDKILLER 14.12.2016, h. 23:10 DEDKILLER
Za takie pieniądze można kupić gazowego krissa od KWA... trochę przesadzili z tą ceną!
senkuPH 15.12.2016, h. 01:49 senkuPH
Mają rozmach skurczysyny. Widziałem ostatnio, że ich Garand się szykuje.
Też plastikowy i też za niemal 2 tysiące zeta?
Mendi 15.12.2016, h. 09:29 Mendi
Cena w GB... oni za wszystko bulą 150% i jeszcze podatek od nowości i amortyzacja obrony.

Wartość kolekcjonerska marna, jeżeli KryeTac wygra to nie będzie części i produkt umrze.
Jak nie to za rok, może ciut więcej jak nadal będzie w sprzedaży będzie pewnie kosztował w okolicach tysiąca PLN-ów jak masada.

Ja już raz dałem się wyruchać, kupiłem ARES-owego tavora...
chaota 15.12.2016, h. 10:14 chaota