Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire duże dostawy

Polska, 16.11.2016, h. 21:20, dodał: szmerglu
1

Sklep Gunfire poinformował nas o szeregu sporych dostaw zawierających wiele nowości. W tym nowe HPA od PolarStar, nower repliki od G&G, oświetlenie od Olight, zasilanie od GFC Energy, rękawiczki od Mechanix, interesujące ładownice do IPSC od FMA oraz repliki od Action Sport Games.POS_siatka_1_pl.png

 

POS_siatka_2_pl.png

W ofercie Gunfire właśnie pojawia się nowa marka z zyskującego coraz większą popularność segmentu HPA. Amerykańska firma PolarStar Airsoft słynie ze znakomitej jakości konwersji i części do replik HPA, takie też akcesoria znajdziecie - między innymi zestawy konwersyjne Fusion Engine oraz Jack do popularnych replik M4/M16 oraz AK, a także karabinów maszynowych M249!

 

GIG_siatka_1_pl.png

 

GIG_siatka_2_pl.png

 

GIG_siatka_3_pl.png

 

GIG_siatka_4_pl.png

GIG_siatka_5_pl.png

Na magazyn dotarła duża dostawa produktów marki G&G, a w niej ponad 300 pozycji. Poza szerokim wyborem znanych i lubianych replik, kulek oraz akcesoriów airsoftowych, trafiły gorące nowości. Między innymi najnowsze, perfekcyjnie wykonane modele RK74 z łożem KeyMod i modułem ETU.

 

olg_siatka_1_pl.png

olg_siatka_2_pl.png

Uzupełniono stany magazynowe mocnych latarek marki Olight. Idealne zarówno do codziennego użytku EDC, jak i do zastosowań bardziej "taktycznych". W ostatniej dostawie poza latarkami znajdziecie takie akcesoria dodatkowe jak akumulatory, ładowarki i montaże.

 

GFE_siatka_1_pl_WMASG.PNG

GFE_siatka_2_pl_WMASG.PNG

GFE_siatka_3_pl_WMASG.PNG

 Na magazyn dotarła nowa dostawa produktów GFC Energy, w której znajdziecie rozmaite akcesoria niezbędne do zasilania replik airsoftowych - akumulatory typu LiPo, NiMH, LiFe, przejściówki oraz ładowarki - w tym model Smart Charger™Touch.

 

MCW_siatka_1_pl.png

MCW_siatka_2_pl.png

Świetne rękawice taktyczne Mechanix są chętnie używane na całym świecie zarówno przez żołnierzy jednostek specjalnych, jak i airsoftowców czy mechaników. W dostawie znajdziecie między innymi takie klasyki jak modele Original, FastFit, czy M-PACT®w wielu opcjach kolorystycznych.

 

fma_siatka_1_pl.png

fma_siatka_2_pl.png

fma_siatka_3_pl.png

fma_siatka_4_pl.png

fma_siatka_5_pl.png

fma_siatka_6_pl.png

Dostawa od FMA to blisko 80 nowych pozycji. Znajdziecie między innymi akcesoria do replik airsoftowych, kaski typu FAST, a także szeroki wybór doskonałych, aluminiowych ładownic, które na pewno zainteresują miłośników strzelectwa sportowego, również tych profesjonalnych.

 

ASG_scorpio.png

ASG_siatka_1_pl.png

ASG_siatka_3_pl.png

W najnowszej dostawie produktów od duńskiej marki Action Sport Games znajdziecie naprawdę sporo ciekawostek - wśród nich między innymi repliki karabinków AR15 na licencji CAA oraz LMT, kilka ciekawych odmian repliki czeskiego pistoletu CZ75. Do oferty wróciła również znakomita replika CZ SCORPION EVO 3 A1

 

Źródło:
Gunfire.pl

Ocena wszystkich (3.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kriss88 17.11.2016, h. 11:24 Kriss88
Jakieś nowe kulasy...
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 6686

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane