Daj cynk
Reklama

Aktualności

Specshop Rite In The Rain

Aktualności, 18.10.2016, h. 16:05, dodał: szmerglu
5

Sklep Specshop poinformował nas o dostawie znanych i lubianych notesów Rite In The Rain. Dodatkowo, outdoorowe skarpetki Batac, światła od Lumica oraz doskonałej jakości obuwie Lowa.Sklep SpecShop.pl otrzymał w ciągu ostatniego tygodnia wiele interesujących dostaw. Przede wszystkim do sklepu trafiło uzupełnienie znanych i lubianych notesów od firmy Rite in the Rain.

specshop.pl/riteintherain" target="_blank">RITR.jpg

Historia firmy Rite in the Rain rozpoczyna się niemal 100 lat temu w puszczach na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Wodoodporne notesy powstały na potrzeby firm pracujących przy wyrębie drzew. Na przestrzeni lat udoskonalono proces pokrywania papieru warstwą wodoodporną, dzięki czemu jest on nie tylko skuteczniejszy, ale też przyjazny dla środowiska.


specshop.pl/riteintherain" target="_blank">ritr produkty 1.jpgspecshop.pl/riteintherain" target="_blank">ritr produkty 2.jpgspecshop.pl/riteintherain" target="_blank">ritr produkty 3.jpgspecshop.pl/riteintherain" target="_blank">ritr produkty 4.jpg

Sklep otrzymał także dostawę taktyczno-outdoorowych skarpet firmy BATAC.

specshop.pl/batac" target="_blank">BATAC.jpgSkarpety firmy BATAC to niezbędny element odzieży ochronnej nowej generacji. Sprawdzą się nie tylko przy codziennym zastosowaniu, ale przede wszystkim w naprawdę wymagających warunkach, co czyni je znakomitym wyborem dla wszystkich profesjonalistów. Zastosowane technologie czynią je niezmiernie istotnym akcesorium mundurowym dla ludzi, których życie może zależeć od sprawności stóp.

batac produkty 2.jpgprodukty batac 1.jpgCo więcej, do sklepu trafiła dostawa profesjonalnych lightsticków firmy LUMICA, przeznaczonych do działania w ekstremalnych warunkach.

specshop.pl/lumicalight" target="_blank">LUMICA.jpgLightsticki Lumica Light® są nieustannie rozwijane dzięki intensywnym badaniom nad naturalnym zjawiskiem luminescencji. Mogą być stosowane w dowolnych warunkach - zarówno w pomieszczeniach zamkniętych oraz w terenie, gdyż nie niosą ryzyka zaprószenia ognia. Wykorzystanie ograniczone jest tylko wyobraźnią posiadacza.

specshop.pl/lumicalight" target="_blank">lumica produkty .jpgSklep otrzymał także dostawę obuwia taktycznego marki LOWA.

specshop.pl/lowa" target="_blank">LOWA.jpg

Buty taktyczne legendarnej marki LOWA są z powodzeniem stosowane przez wielu operatorów jednostek specjalnych, żołnierzy i policjantów na całym świecie. Ten wytrzymały, wielofunkcyjny but został zaprojektowany dla wymagających misji, do pracy pod dużymi obciążeniami w zróżnicowanym i ekstremalnie trudnym terenie.

 

Źródło:
specshop.pl" target="_blank">Specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Krzywica 20.10.2016, h. 21:18 Krzywica
Podoba mi się ten fragment:

"Lightsticki Lumica Light® są nieustannie rozwijane dzięki intensywnym badaniom nad naturalnym zjawiskiem fotoluminescencji. Mogą być używane zarówno do użytków wewnętrznego, jak i outdoorowego. Przenośne źródło światła bez ryzyka zaprószenia ognia. Wykorzystanie ogranicza tylko wyobraźnia posiadacza."

Zajebisty przykład jak opchnąć lightsticka za (uwaga) 49zł :|
Marketing w tym fragmencie to popis najwyższego kunsztu: NATURALNYM zjawiskiem! A jakie to sa zjawiska "nienaturalne"?

Fotoluminescencji? Kto pisał ten opis? Producent, dystrybutor, sklep czy redakcja? Do książek odsyłam tylko nie wiem kogo. Hint: to nie jest fotoluminescencja.

Do użytku wewnetrznego?! Przepraszam ale gdzie użytkownik ma sobie te światełka wsadzić jak chodzi o użytek wewnętrzny? :|

Opis taki trochu straszno, trochu śmieszno.
Do jakiej książki? Nie wiedziałem, że muszę być omnibusem, by pisać newsy o dostawach w sklepach o.O
Co do wsadzania - to nie wnikam w czyjeś preferencje :P
szmerglu 20.10.2016, h. 21:26 szmerglu
Sklep opis poprawił, my zresztą też. Widać ktoś popełnił błąd, tłumacząc 1:1 ze strony producenta. Zdarza się. Nie każdy ma wykształcenie techniczne. Jak zauważyłeś, że coś się nie zgadza - mogłeś wysłać im maila. Może wpadłby jakiś gift albo rabat na przyszłe zakupy. A tak, to co uzyskałeś?

Lightstick, który tak Cię uwiera ma 15 cali długości i działa w podczerwieni. Zjawiska naturalne, to takie zachodzące bez ingerencji człowieka. No, ale Ty musiałeś uroić sobie aferę.

Jeżeli wytykasz innym niewiedzę, to staraj się to robić bez ośmieszania się swoją własną ignorancją.
J.K. 23.10.2016, h. 21:29 J.K.
Odrobinę pokory kolego Wacol. Walnęliście babola w newsie i bywa. Należy się przyznać, poprawić i podziękować (albo i nie dziękować) a nie tupać nóżką. Po co mi gift albo rabat, wyjaśnij mi to. Albo nie, nie wyjaśniaj lepiej.

Umiem czytać i przeczytałem ile cali ma ten lightstick :). Podobnie wiem ile ma cal. Aferę to Ty kręcisz, ja tylko zwracam uwagę :).

Wytykam innym niewiedzę i robię to bez ośmieszania się swoją ignorancją z tego powodu, że ignorantem w tym temacie akurat nie jestem. Na tematy o których nie mam pojęcia- nie wypowiadam się (w przeciwieństwie do wielu osób znanych mi z internetów :D). Zluzuj majty bo Ci lekko emocje w dekiel walą.
Krzywica 24.10.2016, h. 17:28 Krzywica
Nie to żebym się przejmował krytyką, ale lepiej Twoja wypowiedź by brzmiała, gdybyś chociaż podał naprowadził na błąd ;-)
szmerglu 24.10.2016, h. 21:52 szmerglu
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 7283

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane