Daj cynk
Reklama

Aktualności

SYSTEMA P.T.W. Recoil Model

Świat, 29.08.2016, h. 18:18, dodał: Promant
14

Opublikowano video prezentujące replikę firmy SYSTEMA: P.T.W. Recoil Model



Na stronie Tokyo-Move opublikowano filmy prezentujące replikę firmy SYSTEMAP.T.W. Recoil Model

Po raz pierwszy możemy zobaczyć działanie M4 PTW w wersji posiadającej symulację odrzutu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

Tokyo-Move

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 29.08.2016, h. 18:36 Lambert
Oba filmy podchodzą pod antyreklamę (zębatki hałasują jak kruszarka do betonu a odrzut wygląda na słabszy od Marui - do tego ten ROF). Systema chyba mocno wierzy w przewagę swojego produktu nad konkurencją..
Merrowing 29.08.2016, h. 18:52 Merrowing
Może wiecie - te repliki mają symulować odrzut, czy wibrator?
jak kto lubi :P
Rascal 29.08.2016, h. 19:18 Rascal
dVer 29.08.2016, h. 19:14 dVer
Boyi z luzami brzmi i trzęsie się tak samo ;v
Rascal 29.08.2016, h. 19:19 Rascal
może po 5 latach oszczędzania będzie mnie stać na takie cacuszko
thewojtz 29.08.2016, h. 20:57 thewojtz
PTW Recoil Model - coś dla Ciebie i dla Twojej żony.

Twoja druga połówka narzeka na walające się karabiny po domu? PTW Recoil Model, sprawi, że będzie chciała, abyś kupił więcej magazynków, nie czekaj zamów już dziś!
Sanders 29.08.2016, h. 21:33 Sanders
OOooo jezuuuuuuuu:) mialem w swoim airsoftowym życiu 3 PTW ale czegos takiego nigdy nie widzialem:) chlopaki całkiem odlecieli:) ...aluminiowy wibrator za 8k PLN:))
chylek 29.08.2016, h. 21:51 chylek
Jestem rozczarowany tym recoilem :D
Qbamarciniak 29.08.2016, h. 23:04 Qbamarciniak
Bateria w magu = strzał w kolano. Pewnie cena jednego 200zł albo więcej
HeadmodFGT 29.08.2016, h. 23:14 HeadmodFGT
ptw z epilepsją XD
Ryży 30.08.2016, h. 09:41 Ryży
Z tą baterią w magu to na pewno będzie do obejścia poprostu nie ma miejsca w stockpipie czy jak sie to nazywa .
Ale kurw.... co to ma być !jest to przykład jak nie robić reklamy czy jak ? .
kasper20 30.08.2016, h. 10:47 kasper20
Jednak wolę KWA ERG funkcjonalność ta sama:)
Mariusz559 31.08.2016, h. 21:12 Mariusz559
Jak by kosztowała 2k to ok, ale od czegoś za 8k wymaagam więcej.
kermit 01.09.2016, h. 10:44 kermit
Zauważyłem ciekawą rzecz... że nie jest tam zrobione jak w tokyo marui że wypinasz kolbę i bateria jest na szybko złączce. Tu widzę normalny T-connect - czyli albo wyjmujesz maga z ptw i bateria wisi w powietrzu bo tylko jest włożona luzem do magazynka albo jakoś siłujesz się z wypinaniem baterii przed odpięciem maga... Oba sposoby są bardzo strzałem w kolano bo użytkownicy PTW stawiają na jak największe podobieństwo konstrukcji do broni palnej...