Daj cynk
Reklama

Aktualności

A&K: KRISS Vector AEG

Aktualności, 20.08.2016, h. 16:20, dodał: Promant
28

Podczas gdy wszyscy oczekują zapowiadanego AEG KRISS Vector od KRYTAC - pojawia się prototyp firmy A&K.



Podczas gdy wszyscy oczekują zapowiadanej repliki AEG pistoletu maszynowego KRISS Vector produkcji KRYTAC - pojawia się prototyp AEG firmy A&K.

Czyżby Chińczycy wyprzedzili Amerykanów? Czy może uzyskali licencję? Póki co - nie ma na ten temat informacji.

 

 

 

 

Przypomnijmy pokrótce historię tej repliki. Firma KRISS Group wycofała się ze współpracy z KWA USA, nie podając powodów, po czym dość nagle powstała firma KRYTAC, stworzona w dużej mierze przez kluczowych pracowników i managerów KWA USA.

Firma KRISS zleciła KRYTACowi wykonanie wersji AEG repliki Vectora, której prototyp prezentowano na targach IWA 2016 (film zamieszczony powyżej). Obecnie natomiast pojawiła się chińska wersja tej repliki, produkcji A&K, widoczna na filmie zamieszczonym na kanale YT przez Taiwangun. Jeżeli jednak A&K nie posiada licencji - nie będzie mogło sprzedawać tej repliki, a już na pewno nie jako KRISS Vector i na pewno nie na rynku amerykańskim.

O rozwoju tej sytuacji będziemy informować wraz z pojawieniem się nowych informacji lub wyjaśnień. 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 20.08.2016, h. 16:45 SHOGUN_YAMATO
Oh yea :D
EndeBeats 20.08.2016, h. 16:47 EndeBeats
Ta wymowa. pls kill me ;_ ;
No i? Jest komunikatywny? Jest. Bardzo chciałbym mieć przynajmniej samych takich na maturze ustnej z j.ang. Bo większość nie umie z siebie porządnie wydusić słowa a co dopiero logicznego zdania.
SHOGUN_YAMATO 20.08.2016, h. 16:49 SHOGUN_YAMATO
Nawijać nawija, ale przyznasz Shogun, że wymowę ma straszną :P
Promant 20.08.2016, h. 16:55 Promant
No jest komunikatywny, ale prezenter to musi być osoba z nienaganną dykcją, czy wymową.
EndeBeats 20.08.2016, h. 17:13 EndeBeats
No ma ale co zrobić. Mnie nauczenie się w miarę poprawnej wymowy zajęło 3 lata studiów. A potem dalsze uczenie się tego i owego od osób poznany w necie. Z racji swojej profecji pewnie zrobiłbym to lepiej ale jak raz coś nagrałem i wysłałem do Gunfire'a to pokręcili nosem, że się nie nadaję :P
SHOGUN_YAMATO 20.08.2016, h. 19:27 SHOGUN_YAMATO
Za to prezenter gunfire nadaje się perfekcyjnie oczywiście (omg moje uszy XDDD)
Maciejox 20.08.2016, h. 23:55 Maciejox
Kris viktor ze civil verszyn...
Mendi 21.08.2016, h. 00:21 Mendi
Gemmell84 20.08.2016, h. 16:55 Gemmell84
Tak i co z tego? Obejrzyj jego filmy po polsku i też jest fatalny. Na dodatek po angielsku wygląda jak by to czytał lub recytował. Ja nie rozumiem czemu sklepy oferujące produkty na zachód wybierają tego typu gości do filmów - bez urazy, bo człowiek może być spoko.
kasper20 20.08.2016, h. 17:48 kasper20
Nie da się tego słuchać:P
Buniek92 20.08.2016, h. 18:31 Buniek92
Angielski prezentera rzeczywiście mógłby być bardziej zrozumiały, ale może błąd tkwi w mo im poziomie wiedzy :) Z innej beczki to wolałbym UZI. Broń legenda sukcesywnie ignorowana przez producentów.
Przecież było swego czasu UZI od Marui :-P
wiciok 20.08.2016, h. 23:32 wiciok
GB V5 i mnogość części zamiennych :D
Buniek92 21.08.2016, h. 20:29 Buniek92
Mixon 20.08.2016, h. 18:45 Mixon
Rzeczowe komentarze, nie ma co :D
Proszę bardzo:
- całość wygląda bardzo dobrze
- hi-cap w komplecie bardzo mi pasuje - nie będę musiał kupować zapasowych magazynków (przynajmniej na początku)
- dedykowane gearbox jest kwestią dyskusyjną - jeżeli większość części jest w standardzie to czemu nie ale jak nie to lipa
- cena do przebolenia - 1600 PLN
- nic nie wiemy o tym gdzie mieści się bateria (albo tego nie wyłapałem z prezentacji - popraw mnie ktoś jeżeli tak jest), jeżeli ma ona być w tym PEQ to mi to tak średnio się podoba
- i ciekawe jakie są osiągi - 350 do 370 FPS było by w sam raz
SHOGUN_YAMATO 20.08.2016, h. 19:34 SHOGUN_YAMATO
Nie chciałem się nikogo czepiać, tak swoją drogą, mój i tak był najmniej rzeczowy ze wszystkich :D
Kriss fajna sprawa, ale jak dla mnie trochę zbyt duży jak na CQB. Niemniej fajnie, że ktoś tworzy elektryczną wersję.
Mixon 20.08.2016, h. 19:40 Mixon
Długość to kwestia gustu. Za to fakt zrobienia AEG jest na prawdę godny pochwały. Mam tylko nadzieję, że jak pokażą osiągi to z tego AEP nie wyjdzie :/
SHOGUN_YAMATO 20.08.2016, h. 20:36 SHOGUN_YAMATO
Miejsce na baterię jest w chwycie pistoletowym :)
OFF 20.08.2016, h. 21:52 OFF
Też tak myślałem. Czyli jak w M3 Grease Gun od S&T.
SHOGUN_YAMATO 21.08.2016, h. 00:11 SHOGUN_YAMATO
Ciekawe ile to ma fps... i kompatybilność części GB?

I cena to na pewno nie 1600pln- dolicz do tego marżę tg, cło.. replika pewnie będzie kostować koło 2k.
vincenzo 24.08.2016, h. 15:32 vincenzo
-Otto- 20.08.2016, h. 20:04 -Otto-
Najbardziej mnie rozbawił moment w którym mówi, że replika jest świetnie spasowana i nic się w niej nie rusza, po czym zaczyna trząść pistoletem i słychać jak coś tam lata i klekoce... :D
DamieN 21.08.2016, h. 19:36 DamieN
Kriss Vector w ostrej wersji to prawdziwy "killing spree" :)
SnaKee 21.08.2016, h. 23:00 SnaKee
Najbardziej ciekawi mnie cena:D
SHOGUN_YAMATO 22.08.2016, h. 09:50 SHOGUN_YAMATO
Na http://www.popularairsoft.com/ dodali jeszcze, że z tą repliką pewnie będzie podobnie jak z MASADĄ (poźniej ACR) czyli będą to sprzedawać tak długo dopóki producent wersji palnej ich nie pozwie do sądu na podstawie DRESS TRADE (czyli kopiowania wyglądu). Potem pewnie zabulą za licencję i cena wzrośnie. Czas pokaże.
Kriss88 22.08.2016, h. 17:55 Kriss88
bardzo średni angielski, jak do prezentacji i reklamy nowej zabawki mogli już znaleźć kogoś lepszego. Cena też jak za chińczyka sporawa.
Grey 23.08.2016, h. 09:22 Grey
Ja mam słabą dykcję i się jąkam powtarzając co chwila "eeee", ale ten gość... męczę się słuchając. Być może dlatego, że słuchać przez ciężki nienaturalny oddech, że i on się męczy. Ale myślę, że się wyrobi i z czasem będzie coraz lepiej. Tak bywa np z redaktorami tvgry, sa coraz lepsi wraz z praktyką.
MichałP 23.08.2016, h. 14:07 MichałP
gołzd łekon :) Koleś żeczywiście ma jakieś poważne problemy z wymową. Na ich mniejscu znalazł bym kogoś innego
JanuszAirsoftu 26.08.2016, h. 01:18 JanuszAirsoftu
Fajna replika tylko cena już nie fajna ale zawsze pozostaje cyma028 :)