Daj cynk
Reklama

Aktualności

Systema PTW recoil model

Świat, 07.08.2016, h. 21:39, dodał: Promant
28

Firma Systema rozpoczyna przyjmowanie zamówień, od dystrybutorów, na nowy model M4 PTW z systemem symulacji odrzutu.



 model.jpg" src="/var/images/text/728811/11/systema_ptw_recoil_model.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model.jpg" width="500" height="357" />

 

Od jutra, czyli z dniem 8 sierpnia 2016 roku, firma Systema rozpoczyna przyjmowanie zamówień od dystrybutorów na nowy model M4 PTW z systemem symulacji odrzutu. Zamówienia realizowane będą w trybie "kto pierwszy ten lepszy", gdyż producent nie zamierza tworzyć zapasów na wyrost. 

Recoil model będzie posiadać rozwiązania znane już z tradycyjnej wersji M4 PTW, jak choćby Micro Switch Device, ale oprócz nowości w formie samego systemu symulacji odrzutu (wymuszającego zastosowanie nowej wersji prowadnicy kolby) - może zaskoczyć niejednego zwolennika PTW rozwiązaniem zasilania. Bowiem w tym modelu, specjalnie zaprojektowany do tego celu akumulator jest umieszczony w magazynku.

 

 

model_02.jpg" src="/var/images/text/728811/9/systema_ptw_recoil_model_02.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_02.jpg" width="353" height="500" />model_03.jpg" src="/var/images/text/728811/2/systema_ptw_recoil_model_03.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_03.jpg" width="351" height="500" />model_04.jpg" src="/var/images/text/728811/6/systema_ptw_recoil_model_04.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_04.jpg" width="351" height="500" />model_05.jpg" src="/var/images/text/728811/8/systema_ptw_recoil_model_05.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_05.jpg" width="353" height="500" />model_06.jpg" src="/var/images/text/728811/5/systema_ptw_recoil_model_06.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_06.jpg" width="349" height="500" />model_07.jpg" src="/var/images/text/728811/7/systema_ptw_recoil_model_07.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_07.jpg" width="353" height="500" />model_08.jpg" src="/var/images/text/728811/3/systema_ptw_recoil_model_08.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_08.jpg" width="353" height="500" />model_09.jpg" src="/var/images/text/728811/10/systema_ptw_recoil_model_09.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_09.jpg" width="353" height="500" />model_10.jpg" src="/var/images/text/728811/4/systema_ptw_recoil_model_10.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_10.jpg" width="349" height="500" />model_11.jpg" src="/var/images/text/728811/12/systema_ptw_recoil_model_11.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_11.jpg" width="353" height="500" />model_12.jpg" src="/var/images/text/728811/1/systema_ptw_recoil_model_12.jpg" alt="systema_ptw_recoil_model_12.jpg" width="353" height="500" />

 

 

Źródła:

Systema

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 07.08.2016, h. 22:06 Lambert
O, kurdę - nieźle!
noah 07.08.2016, h. 22:23 noah
Marui to wszystko zrobiło zanim stało się modne...
roos 07.08.2016, h. 22:40 roos
TECQ 08.08.2016, h. 07:09 TECQ
Wszystko cacy, tylko ta bateria w magazynku...
To jest najlepsze.
Lambert 08.08.2016, h. 07:35 Lambert
szary_16 08.08.2016, h. 09:45 szary_16
Fajna sprawa. Tylko to rozwilazanię z zasilaniem w magazynku. Sadze ze sie nie sprawdzi. Przekładanie akumulatora nie wchodzi w grę.
Z kolei cena magów z pewnością bedzie potrójna.
Jako użytkownik " normalnego" PTW nie chciał bym płacić aż tyle za magazynki które bez tej technologi i tak sa juz drogie.
kamera 08.08.2016, h. 10:24 kamera
Typowy dla systemy skok na kasę, o ile chętnie zapłaciłbym za konwersję o tyle wymiana wszystkich magów i baterii tylko po to by uszczęśliwić udziałowców, a sobie przysporzyć problemów przy każdej zmianie maga nie wchodzi w grę. Myślę, że się na tym przejadą.
Bo ja wiem.. Wg mnie, musieli z czymś wyjść z kąta, w którym utknęli. Zatem, skopiowali pomysły Marui, jak wspomniał noah. Tam też, cała seria recoil-shock ma nowe, niekompatybilne magi a się przyjęła ze względu na nową jakość i innowacyjność. Systema, ze swoimi PTW ich przeskoczy i znów będą mogli liczyć na klientów, dla których kilka dodatkowych baterii w magach nie zrobi różnicy przy cenie repliki. Tak jak dzisiaj; magi niby drogie ale przy gołej replice za ponad 5000 pln ich cena jest relatywnie niższa niż w takiej Specnie, że o Dytacu nie wspomnę.
Lambert 08.08.2016, h. 10:37 Lambert
kamera 08.08.2016, h. 10:56 kamera
Mnie się wydaje, że większość użytkowników PTW to ludzie świadomi, którzy weszli w ten system lata temu. Oczywiście jakaś część z nich rzuci się do wymiany na nowy model, ale jest to raczej nieliczna grupa. Zabieg z magazynkami, które ewidentnie będą miały niewielką pojemność, a ich budowa wymusza zakup nowych tak samo jak baterii oraz fakt, że po każdym magu będzie zabawa z kabelkami w mojej opinii mocno skróci listę zainteresowanych.Gdyby było tak, że Systema przygotowała konwersję i wypuściła nową generację z możliwością wyboru wyposażenia w ten system to miałoby to potencjał. Sporo ludzi na pewno skusiłoby się niezależnie od ceny na zakup takowej pod warunkiem, że nie wymagało by to tak drastycznych zmian zarówno i tu bardziej myślę, o kabelku wystającym z małej pojemności magazynka niż o zakupie nowych magów co i tak jest co jakiś czas nieuniknione ;)
Ja też żałuję, że to nie na zasadzie konwersji.
Ale uważam, że to dokładnie jak z replikami next gen od Marui.
Magi pewnie będą bliższe low-capom niż obecnym, sporym "midom" - czyli, też jak w nowych Marui! :)
Lambert 08.08.2016, h. 11:20 Lambert
Zabawa z kabelkami? Na sciance magazynka są styki, przez które przechodzi prąd do repliki. No a że ktoś woli elektryka zamiast daytony, która swoją drogą wyszłaby taniej licząc nawet butle 4,5k psi i hi-endowe części zewnętrzne, to już inna sprawa :V
Maciejox 08.08.2016, h. 12:35 Maciejox
A Daytona to ma zasilanie wewnętrzne?
-Otto- 08.08.2016, h. 14:44 -Otto-
Przeplatając wężyk przez zawieszenie nawet nie wiesz, ze go masz. Chyba że zawieszenia też nie nosisz bo głupie i się plącze :V
Maciejox 08.08.2016, h. 17:50 Maciejox
Trela 08.08.2016, h. 11:45 Trela
Jak będzie wyglądała sprawa zmiany maga? Trzeba będzie się bawić kablami przy każdym przeładowaniu? Brzmi jak absurd, więc pewnie coś wymyślili... prawda? ;)
Serio? Nie widzisz styków na górze magazynka? Zdjęcie nr 8.
EndeBeats 08.08.2016, h. 15:33 EndeBeats
ok, co wtedy jak magi będą brudne, zapiaszczone, mokre?
Trela 08.08.2016, h. 16:49 Trela
To będzie trzeba takiego wyjąć i przetrzeć, ot dla przykładu, palcem/ palcem w rękawicy, zależy jak kto woli biegać :V
Maciejox 08.08.2016, h. 17:51 Maciejox
Mariusz559 08.08.2016, h. 14:43 Mariusz559
Pewnie magi bd kosztowały krocie.
szary_16 08.08.2016, h. 18:23 szary_16
Ja osobiście jako użytkownik zwykłego PTW uważam ze jest to celowe posunięcie Producenta.
Mimo ze stać mnie aby nabyć replikę i magi do niej uważam ze jest przesada posiadanie magazynka i w każdym z osobny akumulator. wg mnie to celowe podwojenie kosztów. Co w moim przypadku jest nie do przyjęcia. Takie firmy które liczą sobie za sprzęt powinny wychodzić z założenia ze klient jest najważniejszy.
Mam nadzieje ze tak bedzie.
SeeMe 08.08.2016, h. 18:57 SeeMe
Szczerze ? Myślę ,że dobra gazówka na częściach ra-tech lub pochodnych będzie dużo lepszą opcją.

Sam latam z gazową M4 i wszystko hula fajnie. Nie kwestionuję tam czyjegoś gustu ;) myślę ,że ostatecznie jakaś oficjalna prezentacja z ich strony pokaże faktycznie przewage nad GBB
Szczerze?
Mam gazowego Scara, M249 od CA, 26" M4A1 KA, wszystko na dobrych częściach i działa tak jak powinno. I dwa razy w tygodniu (czasami trzy - CQB w killhouse) katuję M4 PTW.
Wątpię, aby jakaś tam prezentacja wykazała całkowitą przewagę jednego z różnych systemów. Tu nie ma najlepszego wyboru, każdy ma swoje zalety i wady.
roos 08.08.2016, h. 19:57 roos
mnie troszke zraża nadmiar elektroniki w replice ale nie chcę jeszcze skreślać tego co systema zaprezentuje.
SeeMe 08.08.2016, h. 20:14 SeeMe
Fenr1r 09.08.2016, h. 08:19 Fenr1r
I to ładowanie 8 baterii w magazynkach przed strzelaniem...
Gajos999 09.08.2016, h. 09:43 Gajos999
Myślicie złym torem, replika ptw kosztuje 2000 $ a w polsce prawie 10000 zł, to że dla rodzimych jest drogie nie znaczy że dla azjaty albo amerykanina jest też, ba jest całkiem affordable, więc jęczenie że gupie bo bateria w magu przy takiej replice nie ma sensu, u nas bateria za 90 zł a tam za 15 baksów.
Ryży 09.08.2016, h. 11:54 Ryży
Moze nie będzie potrzeba tych magów z bateriami tylko tradycyjne. Na 9 stronie 3 zdjęcie z tyłu jak by miejsce na wybicie i przerzucenia mosfeta wraz z kablami na tył repliki pod stocpipe(prowadnica kolby) tam gdzie ma byc mechanizm odrzutu .
roos 09.08.2016, h. 11:57 roos
Oj tam, jaki nadmiar elektroniki? 99,99% aegów w stocku nie ma żadnej elektroniki. Zabezpieczenie takowej przed wpływem środowiska trwa kilka minut. A awaryjność, cóż osobiście spaliłem dwa sterowniki PTW ładunkiem elektrostatycznym, raz po urwaniu przewodu spalił się jeden tranzystor mosfet (8 zł).
Ktoś wspomniał o potencjalnie brudnych magach, jak rozumiem zapiaszczonego maga ładujesz do repliki czy broni bojowej, ale do PTW RM już nie bo ma złącze baterii?
I oczywiście już padają opinie że magi RM będą drogie, aktualna cena maga ptw to ok 100 zł, proszę porównać to do ceny magazynka GBBR.
Na razie możemy gbydać i czekać na pierwsze testy/wrażenia.
Lepiej bym tego nie ujął!
Lambert 09.08.2016, h. 13:09 Lambert
kasper20 09.08.2016, h. 17:38 kasper20
KWA ma repliki z symulacją odrzutu, które to mają kable w kolbie:) Do tego przestaje strzelać na pustym magu a po włożeniu nowego, trzeba wcisnąć bolt catcha.