Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 24.07.2016, h. 21:55, dodał: Promant
2

Filmy autorstwa: CRW Airsoft, Tanie Militaria, Airsoftology oraz Evike.com Airsoft.CRW Airsoft: prezentacja gazowej repliki, produkcji koreańskiej, Winchestera M1873.  

 

 

 

 

Tanie Militaria: WARRIOR I (MB01-TAN) firmy WELL.  

 

 

 

 

Airsoftology: wprawdzie to nie airsoftowa replika, ale ciekawostka godna odnotowania - Umarex T4E Law Enforcement Training Rifle.  

 

 

 

 

Evike.com Airsoft: pistolet AW Custom - Competition Grade Hi Capa. 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hagen1989 26.07.2016, h. 15:42 Hagen1989
Nie rozumiem idei tworzenia karabinków treningowych dla służb itp. Co takie T4E może zaoferować szkolącemu się rekrutowi? Bo chyba nie ma ani odrzutu, ani naboi do magazynka nie wkłada się jak w "ostrej". Dla mnie nie ma półśrodków. Ktoś, kto ma uczyć się obsługi broni palnej powinien się tego uczyć właśnie przy pomocy samej broni palnej, a nie jakichkolwiek zamienników, które nigdy nie będą w stanie symulować w 100 % prawdziwej broni palnej. Ćwicząc na T4E i innych, pokrewnych wynalazkach nauczymy się najwyżej złych nawyków, chociażby przez brak odrzutu, jaki występuje w broni "ostrej". Według mnie na koniec wniosek, nauka obsługi broni palnej przy pomocy zamienników ją imitujących to nie nauka, a robienie krzywdy. I wiem, co mówię,ponieważ miałem z bronią palną do czynienia na strzelnicy.
Ulalila, jak większość pełnoletnich użytkowników tego portalu. Znam się bardzo dobrze na nożach, codziennie rano robię sobie przy ich pomocy kanapki do pracy, albo jestem profesjonalnym kucharzem, bo umiem usmażyć schabowego. Taka replika ma zasadniczy atut - można przy jej pomocy ćwiczyć strzelając do siebie nawzajem, bo strzelanie do tarcz to jeszcze nie wszystko. Raczej nie zrzucają na spadochronach żołnierzy z aegami, więc możesz spać spokojnie, broń palna nie zniknie z poligonów z powodu takich replik. Systemę PTW mamy od lat, a jakoś w dalszym ciągu specjalsi strzelają z ostrej, zabawne, nie?
wroobelchannel 29.07.2016, h. 16:42 wroobelchannel
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 6879

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane