Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 14.06.2016, h. 22:36, dodał: Promant
9

Filmy autorstwa: Tanie Militaria, Evike.com Airsoft, Airsoftology oraz RedWolf Airsoft.



Tanie Militaria: VSS VINTOREZ (FC-FSS-W), produkcji FCI.  

 

 

 

 

Evike.com Airsoft: 6 mm Proshop CTS Crane Stock.    

 

 

 

 

Airsoftology: JG AS 74U Contractor AK.  

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: seria VFC M4 Avalon AEG. 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Puloman 15.06.2016, h. 15:36 Puloman
Mam to VFC tylko w wersji uboższej :) czyli vr16. Miodzio.
W porównaniu z czym, miodzio?
Lambert 17.06.2016, h. 10:55 Lambert
@Lambert napisałem ogólnikowo miodzio. Ale jeżeli chodzi o porównanie z czymś to powiedziałbym, że zewnętrznie jest lepiej zrobiona niż G&P oraz EA. Wewnętrznie także ma bardzo dobre osiągi. Stock vfc w porównaniu do stocku G&P jest w tej wersji według mnie lepszy VFC.
Puloman 17.06.2016, h. 11:40 Puloman
Przyznam, że to dość odważna teoria.
Lambert 17.06.2016, h. 13:04 Lambert
Miałem G&P, G&G i VFC oraz strzelałem chwilę z EA. Według niektórych G&G (wersja gc16 najnowsza) jest ładniejsza od g&p według mnie gorsza od specny. Gusta i guściki, ale w stocku najlepszą kulturę pracy według mnie oferuje to vfc :).
Teoria? Powiedziałbym, że praktyka.
Puloman 17.06.2016, h. 13:09 Puloman
Ja też miałem kilka replik, w tym VFC (i te z kategorii "deluxe", czyli SCAR, HK416, PDW itd.).
Jednak niezaryzykowałbym, że oferują cokolwiek więcej niż G&G - a już napewno nie G&P. Tym bardzoej w stocku. Powszechnie, panuje przekonanie, że VFC może wnętrzem nie zachwyca ale za to z zewnątrz jest piękne/ O ile z pierwszą częścią zgadzam się to z drugą raczej nie. VFC aspiruje do replik tzw. pierwszej klasy a ich SCAR nie wytrzymuje pod żadnym względem porównania z Marui. HK416 i jego klony od VFC to samo. G&P też jest lepsze wizualnie i mechanicznie. VFC ma tylko dobre zdjęcia i reklamę. Potrafi też zelektryzować maniaków AS bardzo atrakcyjnymi mowościami - vide G28 czy wcześniej KAC PDW. Niestety, nie przekłada się to na jakość. Oczywiście, są to lepsze repliki od typowego poziomu "chińczyków".
Lambert 17.06.2016, h. 13:25 Lambert
Składałem raz m27iar od VFC i to prawda co do części wewnętrznych. Repliki vr16 są wyposażone w nowe gb. Części wewnętrzne są wykonane moim zdaniem lepiej od poprzednich replik.
Ale każdy wiadomo ma swoje zdanie :).
Z TM nie miałem porównania jeszcze.
Puloman 17.06.2016, h. 13:30 Puloman
The-Naturat 15.06.2016, h. 17:43 The-Naturat
ale to ak brzydkie
widmo 16.06.2016, h. 08:18 widmo
ak z jg z bb hmm miałem aksu rozwiązanie tragedia a to ak to przeróbka kresa czy jak tam to się zwało...jg zawsze se komplikowało zycie :)