Daj cynk
Reklama

Aktualności

Seria replik M4 AxA

Świat, 19.05.2016, h. 22:18, dodał: Promant
14

Współpraca firm Ares i Amoeba zaowocowała powstaniem kolejnej serii replik z rodziny M4: AxA.



 ares_amoeba_axa.jpg" src="/var/images/text/713720/2/ares_amoeba_axa.jpg" alt="ares_amoeba_axa.jpg" width="500" height="356" />ares_amoeba_axa_02.jpg" src="/var/images/text/713720/5/ares_amoeba_axa_02.jpg" alt="ares_amoeba_axa_02.jpg" width="500" height="222" />

 

 

Współpraca firm Ares i Amoeba zaowocowała powstaniem kolejnej serii replik z rodziny M4: AxA (ARES x Amoeba).

Repliki będą dostępne w wersji kolorystycznej czarnej oraz dark earth.

 

 

ares_amoeba_axa_03.jpg" src="/var/images/text/713720/9/ares_amoeba_axa_03.jpg" alt="ares_amoeba_axa_03.jpg" width="500" height="147" />ares_amoeba_axa_04.jpg" src="/var/images/text/713720/8/ares_amoeba_axa_04.jpg" alt="ares_amoeba_axa_04.jpg" width="500" height="147" />ares_amoeba_axa_05.jpg" src="/var/images/text/713720/7/ares_amoeba_axa_05.jpg" alt="ares_amoeba_axa_05.jpg" width="500" height="147" />ares_amoeba_axa_06.jpg" src="/var/images/text/713720/4/ares_amoeba_axa_06.jpg" alt="ares_amoeba_axa_06.jpg" width="500" height="147" />a.jpgb.jpgc.jpg

 

 

Seria M4 AxA wykorzystuje modułowy system frontów i chwytów MHS, wraz z przeznaczonymi do niego akcesoriami.

 

 ares_amoeba_axa_mhs.jpg" src="/var/images/text/713720/10/ares_amoeba_axa_mhs.jpg" alt="ares_amoeba_axa_mhs.jpg" width="500" height="354" />ares_amoeba_axa_mhs_02.jpg" src="/var/images/text/713720/11/ares_amoeba_axa_mhs_02.jpg" alt="ares_amoeba_axa_mhs_02.jpg" width="500" height="355" />

 

 

Źródła:

aresairsoft.com/axa_frontpage.html">ARES

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (2.89, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fush1 19.05.2016, h. 23:43 Fush1
Wszystko plastik fantastik?
chylek 20.05.2016, h. 00:39 chylek
Kolejny shit or aresa
Shit? Amoeby bardzo fajnie im wyszły :P
Maciejox 20.05.2016, h. 01:44 Maciejox
Mam replikę historyczną od Aresa, wcześniej krótko miałem ich G36C... Zasięg fajny, kultura pracy też na najwyższym poziomie ale niestety technicznie ma swoje wady, wady, które imho sprawiają, że Ares nie jest wart pieniędzy, które za te repliki woła producent. Strzelają jak klasa I ale wykonanie to coś pomiędzy I a II.
Dziku888 20.05.2016, h. 13:49 Dziku888
To kto według ciebie robi lepsze zewnętrznie giece niż Ares?
JG...? xd
stalker51 20.05.2016, h. 16:15 stalker51
Ekhem. Produkty ARESa mogą się podobać lub nie, ale shitu jeszcze nie uświadczyłem, a trochę tego miałem w rękach ;)
Promant 20.05.2016, h. 18:44 Promant
Napewno nie są to repliki porównywalne z Marui. Nawet nie z G&P lub VFC czy King Arms. Wg mnie Classic Army jest lepszy - i to nawet ten dzisiejszy. Ares to zdecydowanie nie pierwsza klasa.
Lambert 20.05.2016, h. 21:33 Lambert
Nie no, nie piszę że to szajs przecież ale jest troszeczkę za drogi... Gieta była fajna ale za droga jak za taki zestaw. Moje m3 Aresa kosztowało 1200 a realnie jest na poziomie repliki za 750-900pln i za takie papiery powinno być sprzedawane... Gieta miała gearbox jakościowo porównywalny z RK01SW pierwszej serii Boya a kosztowała bite 150PLN więcej. Zgadzam się z przedmówcą: Ares to nie jest I klasa, coś pomiędzy I a II.
Dziku888 21.05.2016, h. 21:03 Dziku888
slawek96 20.05.2016, h. 06:44 slawek96
Zależy jaka będzie cena, bo moim zdaniem tanio nie będzie.
Typowe dla produkcji Ares-a...
Fenr1r 20.05.2016, h. 09:33 Fenr1r
Okota 20.05.2016, h. 12:40 Okota
czyli co zrobic by wywalic risy i sprzedac z czyms co jest kompatybilne tylko i wylacznie z naszymi produktami....
pas
A to nie jest ten jakiś nowy system co ma zastąpić RIS?
Mamut 20.05.2016, h. 14:16 Mamut
lukesob 21.05.2016, h. 22:48 lukesob
Mam starszego Honey Badgera od Amoeba i jest genialny. Lekki, kompaktowy i ma prawie 400 fps po wyjęciu z kartonu. Zasięg około 55 metrów bez lobowania. Idealna replika na milsim. Plastikowy korpus przy długich marszach jest zbawienny
PrOdEuX 23.05.2016, h. 20:58 PrOdEuX
Powiem, że polecam aresa. :)