Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe propozycje GWS

Świat, 06.09.2010, h. 23:22, dodał: Promant
17

Guns Workshop, znany na rynku producent customowych replik ASG wprowadził do oferty nowe produkty i usługi.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guns Workshop, z Hong Kongu, znany na rynku producent customowych replik ASG wprowadził do oferty nowe produkty i usługi. Spec-Ops-Concept Military QR Code Stickers - dedykowane do amerykańskiej broni, optyki i celowników laserowych. W pełni funkcjonalne i współpracujące z iPhone.

 

 

 

Customowa replika AEG MK48 Mod 0.

 

 

 

 

Customowa replika gas blow back SR16E3. Wykończenie kolorystyczne "piaskowy brąz".

 

 

 

 

Jeśli komuś marzy się wygląd repliki "wprost z Afganistanu" lub podobny, to powinien go zadowolić proponowany przez GWS dirty paintjob. Przykład pierwszy: wykończenie dirty paintjob repliki Systema M4A1 AEG.

 

 

 

Przykład drugi: wykończenie dirty paintjob Earth Tan repliki Inokatsu M4A1 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunsworkshop.net

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
housenka 06.09.2010, h. 23:56 housenka
Tak, obdrapane eMki to moja miłość! Są genialne:)
Small_Hunter 07.09.2010, h. 00:11 Small_Hunter
Płacić komuś żeby nie tylko pomalował twoją replikę ale też ją "powycierał"- szczyt:D
Ale mamy wolny rynek więc wszystko mozna- kupcy zapewne się znajdą
Poniatkys 07.09.2010, h. 00:12 Poniatkys
dirty paintjob <3 szczególnie ten na ptw
Devito 07.09.2010, h. 00:50 Devito
Te stickery to jakiś żart prawda? To jak noszenie ciuchów z nie zerwanymi metkami...
rupas69 07.09.2010, h. 00:52 rupas69
Nie widzę nic przyjemnego w kupowaniu gotowej, pomalowanej i powycieranej repliki, zabiera to sporo zabawy, i satysfakcji z efektu końcowego Ale zapewne jacyś chętni do kupna się znajdą, tym bardziej że powyższe repliki wyglądają naprawdę zacnie.
Promant 07.09.2010, h. 01:11 Promant
@Devito

Azjaci trochę inaczej postrzegają pojęcie lansu.
Elwis 07.09.2010, h. 08:19 Elwis
Mam takie pytanie-orientuje się ktoś może w jakim celu i CZYM(marker, flamaster) zostały zrobione te niebieskie oznaczenia? Z góry dzięki za pomoc:)
evan 07.09.2010, h. 10:09 evan
Jakimś markerem, a zostały zrobione po to żeby wiedzieć co jest twoje i się nie pomylić.
MatriX482 07.09.2010, h. 15:26 MatriX482
Mk48 genialne! Fakt, ono ma prawdopodobnie długą lufę...

Piotro 07.09.2010, h. 16:24 Piotro
Ta usługa jest chyba skierowana do airsoftowców kanapowych. Którzy są tak pro ze nawet już nie muszą sie strzelać a wstyd im trzymać w domu repliki która "swojego nie przeszła".
Pritcher 07.09.2010, h. 22:54 Pritcher
Śmiszne trochę, ale fajnie się prezentuje kontrast pomiędzy tą piękną, cywilnie wręczy wykończoną SR16E3, a tym zmechaconym M4A1 Inokatsu
Kaszub 08.09.2010, h. 16:59 Kaszub
To mk48 Mod 0 pahcnie mi tu stylizacja na Mw 2 czyli tona dodatkow aby bylo ladnie niekoniecznie przydatnie.
Jackall37 08.09.2010, h. 17:26 Jackall37
Też myślę, że MW2 znowu daje o sobie znać - lansior bije aż w oczy.
kabel123 08.09.2010, h. 18:03 kabel123
Kaszub co według Ciebie jest nie przydatnego w mk48? Ja takiej rzeczy nie dostrzegłem pomijając oczywiście tą naklejkę.
Jackall37 Co w niej jest tak lansiarskiego że aż w oczy bije?
maciek28 08.09.2010, h. 23:00 maciek28
hmm... ej, powie mi ktoś po kiego grzyba sa te stickery ???
pafcio 14.09.2010, h. 17:22 pafcio
Mnie się wydaje, że są to swego rodzaju kody kreskowe z zakodowanymi danymi żołnierza mającego daną broń na przydziale - ciekawsza wersja numerków - przykładasz iPhona i wyskakuje ci, że to twój gnat ;D
Co do Mk.48 - również nie widzę nic niepotrzebnego - optyka, laser i front grip. Już więcej ma ta eMka Inokatsu bo poza powyższymi dodane jest jeszcze oświetlenie.