Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Świat, 02.09.2010, h. 22:18, dodał: Promant
18

KSC: replika pistoletu Sword Cutlass. W ofercie RedWolf Airsoft: TM Biohazard 2 oraz Flintlock Pistol.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep eHobby Asia włączył do oferty replikę, o której pisaliśmy w starszych newsach w momencie zapowiedzi producenta - KSC: pistolet Sword Cutlass.

 

 

 

 

Replika ozdwzorowuje broń znaną z anime Black Lagoon. Materiał: ABS. Prędkość początkowa: 300fps na HFC134a. Waga: 850g. Cena: 308USD.

 

 

 

 

Coś, co może zainteresować osoby lubiące klimaty Resident Evil i Umbrella Corporation: w ofercie RedWolf Airsoft jest dostępna replika Tokyo Marui wyprodukowana w kolekcjonerskiej edycji limitowanej - Biohazard 2 czyli 10" Custom Desert Eagle.50AE. Ten pistolet nie jest już oferowany przez producenta i stanowi rzadkość na rynku.

 

 

Replika odwzorowuje broń używaną w grze Biohazard2. Pistolet oferowany jest w drewnianej walizeczce. Na korpusie i chwycie pistoletu umieszczono logo Racoon Police. Waga: 1150g. Pojemność magazynka: 27BB. Prędkość początkowa: 300fps. Cena: 525USD.

 

 

Inna ciekawa replika to sprężynowa wersja pistoletu skałkowego: Flintlock Pistol. RWA oferuje pistolet w cenie: 113USD.

 

 

 

O replice, produkowanej przez KTW, pisaliśmy szczegółowo w starszych newsach, w momencie zapowiedzi producenta.

 

 

 

Pistolet odwzorowuje broń wykonaną przez londyńskiego rusznikarza dla George'a Washingtona.

 

 

 

Waga: 738g. Długość: 363mm. Pojemność magazynu rurowego: 12BB. Prędkość początkowa: 210fps.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.shop.ehobbyasia.com

www.redwolfairsoft.com

www.popularairsoft.com

www.airsoftnews.fr 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gorek 02.09.2010, h. 22:24 gorek
desert bardzo fajny, zwłaszcza to drewno
Devito 02.09.2010, h. 22:28 Devito
O radości!! Sword Cutlass!! uhm, ale ona maiła dwie, a to już 616USD... Tak czy inaczej fajnie wiedzieć, że jest i popyt mają jak w banku
Ookami 02.09.2010, h. 22:35 Ookami
W tym starciu wygrywa u mnie Desert Eagle... Uwielbiam Black Lagoon, ale wg mnie WE wykonało tą replikę staranniej i z przyjaźniejszą ceną (135USD jeśli dobrze pamiętam)
Pritcher 02.09.2010, h. 23:09 Pritcher
E, Cutlassy wypada nosić tylko kozackim, twardym, cycatym babom, jak bym zobaczył faceta z dwoma Cutlassami to bym miał złe skojarzenia;) Za to 10" giwera na naboje 0.5" to już konkret, szkoda że w RE przez pikselozę ciężko dostrzec szczegóły typu szczerbina itp., ale chyba wykonali wierną replikę pistoletu który nie istnieje;)
pesinter 02.09.2010, h. 23:10 pesinter
Booooże, ile dałbym za te rękojeści drewniane Biohazard do mojego metalowego Deserta....!!!
arend 02.09.2010, h. 23:20 arend
no to czekam teraz az Chińczycy zrobia swojego Flintlocka
Pies drapał deserty i przerośnięte berety
skałkówka to jest to
tytus_5 02.09.2010, h. 23:43 tytus_5
Pritcher - Chyba jednak istnieje - $3 - okładki, muszka i inne gadżety są tylko wisienką na torcie, do dostania w wielu sklepach customowych w USA. Sama konstrukcja 10" Desert Eagle.50AE jak widzisz istnieje i ma się dobrze.
Promant 02.09.2010, h. 23:59 Promant
Myślę, że Pritcher nie miał na myśli Deserta 10" w ogóle, a jedynie broń z gry.
Pritcher 03.09.2010, h. 00:20 Pritcher
Dokładnie, miałem na myśli wariant użyty w grze. Bo jest ciekawy, ze względów użytkowych nawet, regulowane przyrządy celownicze to dobra rzecz przy długich lufach, nie wpominając o fear factor i lans współczynnik takiej armaty, niwelowany jedynie przez syndrom łapy zawodowego onanisty spowodowany dźwiganiem tego potwora.
Ukesu 03.09.2010, h. 00:38 Ukesu
$3


WE niszczy KSC !
sjzmisiek 03.09.2010, h. 00:38 sjzmisiek
@Devito
są tańsze od WE (standard marui) z tymi samymi oznaczeniami beretki z bajki i do tego full metal (a ksc to plastik niestety) trzeba wiedzieć gdzie szukać ;P $3 generalnie ja zadowolony ze swojej jestem ale mam czarną niestety , może kiedyś wymienie na taką jak z linka ( będzie mi pasić do srebrnego deserta )

a co do tematu to drogo je cisną na RWA ...LIMITED EDITION robi swoje
no i deserta tm biochazard nie było od 1,5 roku w ofercie we wszystkich sklepach..m9 ksc BL zresztą też coś koło tego- mają jako jedyni to i ceny z kosmosu
fifibezon 03.09.2010, h. 08:03 fifibezon
Tańszy Cutlass : $3
Niestety rozwożą tylko u siebie.

HUSARZ91 03.09.2010, h. 17:02 HUSARZ91
Niedługo będą muszkiet ASG...
ViTu 04.09.2010, h. 02:39 ViTu
Tak tylko nawiasem "flintlock pistol" to dosłownie pistolet skałkowy a nie jakiś model.
Promant 04.09.2010, h. 13:55 Promant
No i? Odkrywasz Amerykę?

Jaki model? W oryginale producent nazwał tę replikę Washington's Flintlock Pistol. Czyli Pistolet Skałkowy Waszyngtona. Sklepy skróciły nazwę handlową do Flintlock Pistol. Gdzie tu jest mowa, że to określenie jakiegoś modelu?
Czaja W-ch 06.09.2010, h. 10:17 Czaja W-ch
Co do repliki Biohazard 2 to raczej nie znajduje się na niej logo Umbrella, bo niby z jakiej racji?
Broni tej używał Leon, funkcjonariusz Racoon Police Dep. i takie logo widnieje na chwycie.
Promant 06.09.2010, h. 12:57 Promant
Masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi. Błąd jest w opisie na stronie RedWolf'a. Poprawione.
YumMmyy 20.06.2012, h. 13:47 YumMmyy
Sword Cutlass. !! :D