Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolety KSC

Polska, 02.09.2010, h. 20:45, dodał: Promant
22

Repliki systemu gas blow back różnych modeli broni krótkiej, produkcji KSC, włączył do oferty sklep Coyote ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Coyote ASG dostępne są repliki systemu gas blow back różnych modeli broni krótkiej, produkcji firmy KSC, w tym pistolety System 7 i nowe wersje Glock'ów: 17 (290fps) i 19 (270fps). Obie repliki Glock, z metalowymi zamkami i oznaczeniami, dostępne są w cenie 500PLN.  

 

 

 

Trzy modele Beretty, typu full metal System 7M9 oraz M9A1 w cenie 660PLN, a także M93R II w cenie 760PLN. Replika M93R II, w wersji semi/auto, posiada ogranicznik długości serii - nastawę burst. Wszystkie trzy modele generują prędkość początkową 290fps.

 

 

 

 

Replikami w wersji System 7, są również CZ75 (725PLN) oraz Colt M1911A1 (660PLN) - pistolety full metal z oznaczeniami. CZ75 generuje prędkość początkową 300fps, natomiast Colt 1911 290fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.casg.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DevonSix 02.09.2010, h. 20:57 DevonSix
lol 700zł za gazową klamkę
mg34 02.09.2010, h. 21:00 mg34
ceny z deczka wysokie...
chmiello19 02.09.2010, h. 21:02 chmiello19
Trochę przegięli z cenami. Jeśli chodzi o tego glocka 17 to o ile mi wiadomo jest to po prostu wersja na rynek amerykański, która nie różni się niczym od innych glocków 17 KSC, i na pewno nie są to oryginalne oznaczenia Glock'a.
Promant 02.09.2010, h. 21:22 Promant
A widzisz gdzieś określenie "oryginalne"? Albo "zgodne w pełni z pierwowzorem"?
MarineSlupsk 02.09.2010, h. 21:28 MarineSlupsk
To, że klamka tyle kosztuje nie oznacza od razu, że będziesz miał "oryginalne" oznaczenia. Kupując PTW nie otrzymujesz od razu lower recievera z Colt'owską grawerką...
pawelkotas0412 02.09.2010, h. 21:34 pawelkotas0412
Lepiej kupić TM'a
barbie 02.09.2010, h. 21:35 barbie
220 $ za Colta? Cena troszkę zaporowa.
Frontal 02.09.2010, h. 21:48 Frontal
Jak chcecie tanią replikę pistoletu to nie kupujecie KSC. Jednak wyprodukowanie takiej repliki z oryginalnymi oznaczeniami i z najlepszych materiałów kosztuje trochę. I nie są one produkowane za grosze w Chinach tylko w Japonii.
Promant 02.09.2010, h. 21:56 Promant
Niektórzy w dobie chinoli nie dostrzegają różnicy między produktami azjatyckimi generalnie, a japońskimi. Poza tym repliki system7 są droższe.
A ceny w sklepach nie są kwestią merytoryczną. Mamy 21 wiek, jak się komuś nie podoba - może poszukać taniej, nawet za granicą.

$1
Devito 02.09.2010, h. 22:09 Devito
Repliki KSC są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Niestety na Green Gazie nie postrzelamy... Wiem coś o tym bo już jedno air nozzle załatwiłem
chmiello19 02.09.2010, h. 22:14 chmiello19
Po pierwsze nie mendzę o cenie tylko daje do zrozumienia że ten glock 17 to zwykły glock 17 KSC. Po drugie o rzekomo oryginalnych oznaczeniach jest wyraźnie napisane wołami na stronie www.casg.pl i po trzecie to nie jest system 7, chociaż w przypadku glock'ów tej firmy to nie wada.
Devito 02.09.2010, h. 22:18 Devito
Aha jeszcze jedno. te repliki KSC są z Tajwanu i dlatego nie posiadają oryginalnych oznaczeń. Jedynym wyjątkiem był MP7 produkowany w Tajwanie, ale on posiadał wykupioną licencję od Umarexa. Tylko repliki KSC wyprodukowane w japonii posiadają oryginalne oznaczenia
Promant 02.09.2010, h. 22:25 Promant
Po pierwsze, kolego, przy glockach nie ma żadnej wzmianki o system7 i nie piszę o glockach, bo wypowiedź odnosi się do komentarza o Colcie.

Po drugie: do Ciebie odnosił się wyłącznie mój pierwszy wpis - w newsie nie ma żądnej wzmianki "oryginalny" bo KSC nie ma pełnych praw dla wszystkich modeli. Komentujesz treść newsa czy stronę sklepu? Jeśli chcesz pisać o błędach w opisach sklepów to masz na forum wątki o sklepach. W newsie błędu nie ma.

Natomiast "mendzenie" o cenach to typowe dla niektórych userów trego portalu przy każdej informacji o ofercie polskich sklepów. Nawet niezależnie od faktycznej kalkulacji tych cen, bo narzekania bywają przy różnych cenach.
Najlepiej jakby było za darmo, ale to nie ta bajka.
Mamy wolny rynek i każdy może sobie kupić gdzie indziej.
Dlatego wodolejstwo o cenach, zaśmiecające komentarze, będzie kasowane.
chmiello19 02.09.2010, h. 22:34 chmiello19
Co do twojego komentarza z o systemie 7 to faktycznie moje niedopatrzenie. News jednak dotyczy konkretnej oferty z konkretnego sklepu i myślę że jednak warto zaznaczyć, że mają dość znaczny błąd na stronie odnośnie oznaczeń tego glocka.
Jeśli ktoś chce poczytać więcej o tej klamce zapraszam do tematu.
$3
Kakord 02.09.2010, h. 22:39 Kakord
Co do cen to może tak - mnie nowy KSC g19 (japoński z "the heavy weight frame") kosztował 370 PLN + 250 PLN za metalowy zamek z oznaczaniami i metalowa lufę. Razem 620 PLN. Tutaj za 500 PLN dostaje G17 z metalowym zamkiem i system7, więc wg. mnie jest to dobry interes (mimo,ze szkielet może nie być tak dobry, a oznaczenia mniej lub bardziej dokładne). Niestety, wbrew oczekiwaniom wielu osób, cena nie jest tylko pochodna wielkości kupowanego produktu, a większej liczby czynników. Repliki za 100PLNów dla każdego, to hasło dobre na populistyczny wiec, a to jest biznes gdzie robi się pieniądze na hobby "dużych chłopców". Chill
Promant 02.09.2010, h. 22:39 Promant
Niestety jest to nierealne. Gdybym pisał coś takiego przy każdym błędzie w opisie na stronie jakiegoś sklepu z Polski, czy zagranicznego - połowa treści newsów wyglądałaby jak korekta tekstu z opisów sklepowych.
Jeśli oznaczenia są zgodne z oryginałem - piszemy o tym wyraźnie.
Sten117 03.09.2010, h. 08:25 Sten117
Ja posiadam M9 KSC system 7 sprawuje się świetnie nie miałem z nim problemów, kilka dni temu dokupiłem do niego jeszcze 2 magazynki
Vintersky 03.09.2010, h. 10:55 Vintersky
Od Kojotów: dzięki za zwrócenie uwagi na opis oznaczeń na Glockach. Ludzki błąd i przeoczenie, już poprawiamy to na naszej stronie.

Co do różnic w wersjach: KSC pistolety w wersjach z ABS produkuje w Japoni. W Tajwanie ze względu na prawo japońskie są składane pistolety na szkieletach i zamkach wykonanych z metalu. Z tego też względu różnic mechanicznych lub też w wykonaniu elementów z ABS nie ma żadnych, ponieważ części te są używane w obydwu przypadkach identyczne. Różnice pojawiają się w przypadku KWA i KSC.

EDIT: szybkości wylotowe zostały podane dla warunków takich jakie były ostatnio w okolicach naszej firmy - czyli zimno. Świeże testy M1911 wewnątrz ogrzewanego już budynku wykazały 330 fps.
Small_Hunter 03.09.2010, h. 11:02 Small_Hunter
1911 z CASG już u mnie:) Naprawde śliczna zabawka- i do tego pieknie strzela. To już mój n-ty gaziak, ale musze przyznać że zdecydowanie jeden z najlepszych.
Jeśli chodzi O G17 i system 7 poniekad można stwierdzić że jest to prawda- w końcu jest jej prekursorem. Jeśli dobrze pamiętam to system podawania gazu w sys7 został właśnie zaczerpnięty ze sprawdzonego rozwiązania w glocku- i dla tego też nie ma nowej serii G. Po co zmieniać wygrywającego konia?
Filip92 03.09.2010, h. 14:54 Filip92
Tak czytam sobie komenty i widać, że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem... Nie wiem gdzie niektórzy wyczytali, że glocki mają system 7, ale na pewno nie to jest w newsie;) Poza tym nie rozumiem oburzenia cenami. Czy wy nie widzieliście glocków za taką kasę nigdy? Jak za KSC to chyba ceny są realne i nie wzięte z kosmosu.

A zostawiając narzekania, to klameczki wyglądają naprawdę zacnie:D
shamoth 03.09.2010, h. 15:13 shamoth
Byłem dzisiaj w casg pomacać klameczki i przymierzyć się do zakupu.
Cholernie mnie zaskoczyło podejście do klienta, in plus oczywiście ;]
Od siebie dodam że jest jeszcze jedna sztuka SIG'a P226 z System7, więc jak ktoś się czai to nie ma się co zastanawiać ;]
Co do cen to nie wiem skąd te narzekania, są jakie są i są podyktowane tym co się dzieje na rynku plus spedycja i podatek od nowości, tańsze są bez System7. W październiku kolejna dostawa i mogą być też droższe bo jakaś taka tendencja u producentów jest ostatnio.
rogal138 03.09.2010, h. 16:13 rogal138
O jak miło, moja klamka w końcu do kupienia w Polsce, może i magazynki będzie szło dokupić w końcu (Mowa o M93R II) Z jednej strony "Cudo", burst jest niszczący, daje ponad 25 metrów zasięgu skutecznego, dźwięk i wygląd powalają, a z drugiej mam problemy z magazynkiem, ale raczej to wada tego konkretnie egzemplarza. Do tego dochodzi bardzo lekki zamek dający mały odrzut przy strzelaniu ogniem pojedynczym, dopiero przy serii lub full auto zaczyna się miło "rwać"

Dalej, kwestię 290fps to różnie bywa, zależy czym to karmić u mnie na Top gas daje 330fps

P.s. System 7 faktycznie działa, jak na klamkę z full auto i takim magazynkiem (32sztuki) to gazu zużywa dość niewiele, bo przez 2 miesiące wakacji i strzelanek nie zużyłem nawet 1 butli gazu.