Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 31.08.2010, h. 21:19, dodał: Promant
26

Front RAS do repliki ACR/Masada. Front RIS Classic Army do replik AK. Video prezentacje: ASG AEG VFC SR15, Tanaka - .44 Magnum, Colt SAA .45 oraz Marushin Winchester M1892.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Echigoya Hobby z Tokio oferuje customowy front RAS do replik Magpul PTS ACR/Masada. Front dedykowany jest do wersji z krótką lufą, wykonany z aluminium w technologii CNC i dostępny w dwóch kolorach: czarnym i piaskowym. Cena: 220USD.

 

 

Firma Classic Army włączyła do swojej oferty front RIS, dedykowany do replik serii AK.

 

 

Airsoft GI TV wyemitowała krótką prezentację replik AEG produkcji Vega Force Company z serii SR15.

 


 
 

Sklep eHobby Asia wprowadził do sprzedaży gazowe repliki firmy Tanaka i wyemitował przedstawiające je filmy promocyjne. Pierwsza replika to rewolwer S&W M29 .44 Magnum.

 

 
 
 

Następny film prezentuje rewolwer Colt SAA .45

 

 
 
 

Ostatnie video przedstawia modele karabinu Winchester M1892 produkcji firmy Marushin: wersję Randall Custom oraz wersję pełnej długości.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Raistllin 31.08.2010, h. 21:38 Raistllin
Szaleństwo zaczęło się. Risowanie Masady, masakra.............
albi 31.08.2010, h. 21:45 albi
Co w tym dziwnego? Remingtona ACR można kupić w dwóch wariantach. Jeden ma zwykły front, a drugi z szynami więc nie widzę tu ani trochę szaleństwa.
Miszcz_HK417 31.08.2010, h. 21:48 Miszcz_HK417
Szkoda, że Desert Eagle nie zRISowali
Mati13k 31.08.2010, h. 21:49 Mati13k
No tak! Bezguścia! Po co komu bezużyteczne RISy?! Przecież w modzie są drewna i kolby z AKMS!!!!111@!!2! I w ogóle po co komu te plastiki, tylko stal i drewno!


Ehh ludzie, dajcie sobie spokój z modą i zrozumcie, że teraz liczy się funkcjonalność. Możliwość zamontowania do karabinka różnych akcesoriów tylko zwiększa jego szansę na sukces.
Devito 31.08.2010, h. 22:00 Devito
Winchester marzyłem o takim!
Tuksiak 31.08.2010, h. 22:52 Tuksiak
Zaje*** ten Winchester .
Ech teraz będzie można (przy założeniu, że jest paru takich samych zboczeńców) rozszerzyć formułę szot-pistol-spring-gas-party .
Yfronus 31.08.2010, h. 23:01 Yfronus
Ten ACR z RISami wygląda trochę jak Scar.
shaw 31.08.2010, h. 23:48 shaw
PeaceMaker jak zwykle śliczny, Winchester w "pełnej" wersji zresztą też Moje niespełnione marzenie to oksydowany S.A.A. w wersji heavy z 5,5 calową lufą i systemem Cassiopeia. Chociaż z racji wycofania systemu zadowoliłbym się wyjmowanymi i ładowanymi pojedynczo łuskami i ładowaniem gazu do rękojeści Trzeba sobie powoli odkładać z wypłaty
Pritcher 01.09.2010, h. 00:51 Pritcher
Czy ACR nie ma montowanych pojedynczych szyn RIS podobnie do chwytu MOE, w dziury w chwycie przednim,zamiast całego chwytu RIS? Magpul kiedyś zachwalał te rozwiązanie.
Promant 01.09.2010, h. 01:50 Promant
Są dwie wersje.
Errhile 01.09.2010, h. 08:46 Errhile
"Hogleg" Randal Custom może i fajny, ale airsoftowo jakoś mi nie pasuje. Pełnowymiarowy Winchester to co innego Tylko... skoro już bez BB, to ja bym chętnie springa widział, nie było by strachu, że zimą na shot & pistol da ciała
HeadcrushCZ 01.09.2010, h. 10:10 HeadcrushCZ
to ja poczekam na Winchestera 1894 na Western ASG i muszkiety Springfield/Enfield oraz Colt`a 1855 do milsimów z wojny secesyjnej;)
Timonek 01.09.2010, h. 11:18 Timonek
Orisowana Masada... Wygląda prawie identycznie jak Polski MSBS

$3
MatriX482 01.09.2010, h. 12:01 MatriX482
Mati bulwers- nie można nic złego mówić o masadzie!

I wreszcie RISy do cudeńka/ACR'a- bajka. No i cena nie mała ;/
HeadcrushCZ 01.09.2010, h. 13:31 HeadcrushCZ
ciekawe kiedy risy do Winchestera wyjdą:P
iwo303 01.09.2010, h. 13:45 iwo303
fajne te risy, to co timonek mówi "prawie jak Polski MSBS,, to prawda lecz MSBS ładniejszy
Mati13k 01.09.2010, h. 14:05 Mati13k
Timonek - to chyba MSBS wygląda jak Masada. A mówiąc wprost - zerżnęli konstrukcje zewnętrzną, bo na tyle ich stać. Toż to Polska! Najpierw SUEZ, teraz to. Czekamy co będzie dalej.


PS Popatrz sobie na zdjęcia prototypu MSBS. Pięknie to nie wyglądało.


EDIT: "Matrix" - to raczej nie bulwers, lecz reakcja komiczna. Śmieszą mnie tacy ludzie, ogólnie wszystkie betony są dla mnie śmieszne. Nieważne czy w świecie ersoftu, czy wojska.
LOLekno 01.09.2010, h. 14:13 LOLekno
MatriX482 -> jak dla Ciebie system szyn montażowych to "mówienie źle" to proponuje się jeszcze raz zastanowić...

Mati13k -> jeszcze zapomniałeś o UKO, która jest kopią IBA'y A niech kopiują, byle by dobrze
MatriX482 01.09.2010, h. 14:54 MatriX482
@LOLekno
Możliwe, że źle się wyraziłem. Chodziło mi o kilka komentarzy niżej, typu "znowu risy, czy RISowanie masady". Osobiście uważam ten fakt, pojawienie się risów do masady" jako miód na serce podczas rozpoczynającego się roku szkolnego. Sam traktuje ten proceder bardzo pozytywnie, i nie mam nic przeciwko "risowaniu" ACR'a ( a wręcz przeciwnie).

@Mati- niech Ci będzie... podnieta
Timonek 01.09.2010, h. 22:07 Timonek
Owszem, wcześniejszy prototyp MSBS'a pieknością nie grzeszył, taki a'la Scar wyszedł A co do samych risów w ACR'ze to to i tak by ktos je podoczepiał sam w końcu.
KWIA_TEK 02.09.2010, h. 00:02 KWIA_TEK
Piękna ta czterdziestka czwórka... tylko dlaczego bębenek nie zatrzymuje się w tylnym położeniu po ostatnim strzale?
Zmorak 02.09.2010, h. 00:20 Zmorak
@KWIA_TEK
Bębenek ? W tylnym położeniu? Chyba chodzi ci o kurek? Jeżeli chodzi ci o kurek to jest system double action - napinasz kurek spustem, chyba że odwodzisz kurek kciukiem, to zostaje w tylnym położeniu aż do oddania strzału, ale wtedy po strzale trzeba go znowu napiąć, tak jak w Peacemakerze poniżej. Tam jest system Single Action
KWIA_TEK 02.09.2010, h. 02:40 KWIA_TEK
Wiem, wiem Zmorak To żart taki był. Ja pistolety lubię i dlatego... Ale dzięki za wyjaśnienie.
Zmorak 02.09.2010, h. 12:42 Zmorak
No właśnie - i znowu wychodzi kalectwo internetu - czasami emoty to za mało. Teraz rozumiem twojego posta
Robbb 02.09.2010, h. 21:34 Robbb
h he czad zawsze chciałem zostac brudnym Harrym he he
Raistllin 02.09.2010, h. 23:11 Raistllin
Co do risowania Masady, przerobiłem już chyba wszelkie wersje m4- od ris pełny długi KA, po krótkie 7 cali Daniel Defense, i chodzi o to, że Masada z natury jest po to zrobiona z lekkich wytrzymałych materiałów aby była lekka i dowalenie ponownie ciężkich "pełnych risów to wywalenie tego właśnie założenia. Szczególnie, że są możliwe krótkie risy jak w moe tak aby zamontować latarki, chwyty, lasery co tylko chcemy nie dokładając ciężaru. I choć kiedyś na początku mogło kręcić aby się pokazać ze wszystkim- "polansować" to jeśli ktoś długo biega z repliką dochodzi do wniosku, że czym lżej tym lepiej.