Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konkurs - Adrenalina Open 2010

Polska, 31.08.2010, h. 21:21, dodał: Cappuccio
26

Razem z organizatorami Adrenalina Open 2010 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym zawodów a także do zapoznania się ze specyfikacją torów strzeleckich jak i listą nagród.



 

 

 

 

KONKURS 
Pytania konkursowe:
  1. Podaj przynajmniej 3 sytuacje za które zawodnik może otrzymać karę proceduralną wg. przepisów IPSC:
  2. Podaj przynajmniej 3 sytuacje za które zawodnik może zostać zdyskwalifikowany  wg. przepisów IPSC
  3. Czy na zawodach IPSC można używać elementów umundurowania?
  4. Czy w IPSC jest konkurencja wykorzystująca ASG, jeżeli tak, to jak się nazywa?
Nagrody:
    6 pakietów startowych na zawody "Dynamiczno-Praktyczne ASG Adrenalina Open 2010"
 
Szczegóły:
     Warunkiem otrzymania nagrody jest poprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
     Wśród prawidłowych odpowiedzi zostaną rozlosowane nagrody. Na odpowiedzi czekamy do czwartku godz. 23:59 pod adresem info@wmasg.pl. 
     W tytule maila należy wpisać "Konkurs Adrenalina Open 2010"

 

Dla osób zainteresowanych specyfikacją torów jest do pobrania ich opis: specyfikacja torów a poniżej przedstawiamy listę nagród do wygrania na zawodach:

 

- plecaki PP25 i apteczki osobiste ufundowane przez JanySport

- elementy oporządzenia taktycznego (sakwy, mapniki, kamizelki, ładownice, pasy) ufundowane przez Miwo Military Lubliniec

- książki o tematyce sportowej ufundowane przez ABE MARKETING sp. z o.o.

- pistolet GBB ufundowany przez CAPRI ASG

- szkolenie survivalowe, kurs na patent strzelecki, szkolenie Action Air, szkolenie z taktyki zielonej, szkolenie z TCCC ufundowane przez pelenwygar.pl

- szkolenia strzeleckie z M4, AK, PM + Pistolet, strzelba taktyczna ufundowane przez Komplety Strzeleckie

- karnety na strzelnicę (Pistolet maszynowy Szpagina, SVT 40, Mauser wz.1898, SLR) ufundowane przez Strzelnicę Muszkieter

- akcesoria do iPhone'a i iPod'a oraz zasobniki survivalowe ufundowane przez firmę iPeachy.pl

oraz wiele innych. 

 

Nagrody będą rozdzielane na zasadach szwedzkiego stołu, osoba która zajmie wyższe miejsce - ma pierwszeństwo przy wyborze nagrody z puli. 

 

Ważna uwaga od Organizatorów:

Rejestracja internetowa tylko do piątku 3 września.

Rejestracja w dniu zawodów w niedzielę od godziny 09:00 do 11:00!

Zachęcamy do rejestrowania się przez internet - dla osób które to zrobią, przewidziane jest gratisowe szkolenie z podstaw przepisów ActionAir (w sobotę) oraz wpisowe niższe o 5PLN. 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafik1213 31.08.2010, h. 22:53 rafik1213
Konkurs jest do tego czwartku do 24 ??
eliasz 01.09.2010, h. 00:29 eliasz
O! Konkurs!
Tylko szkoda, że teraz nie liczy się szybkość
xasistis 01.09.2010, h. 01:01 xasistis
Fajne tory.
Cappuccio 01.09.2010, h. 07:33 Cappuccio
tak do tego czwartku 2 września 2010
Yarlan 01.09.2010, h. 10:04 Yarlan
Eliasz - już odpowiedziałeś ?
eliasz 01.09.2010, h. 11:08 eliasz
Yarlan no ba!
Rok temu było git- a teraz jak patrzę będzie tylko lepiej.
Także warto się znowu namęczyć w pociągach


Yarlan 01.09.2010, h. 11:32 Yarlan
To może skrzyknij z okolicy więcej osób i furą przyjedź?
Zapraszamy już w sobotę, w nocy będzie bibka
eliasz 01.09.2010, h. 11:40 eliasz
No właśnie nikt nie chce ze mną jechać
A furą sam nie pojadę ;(
Sprawdź proszę PW
Yarlan 01.09.2010, h. 11:53 Yarlan
To odpiszę TU, bo sporo osób o to pyta
TAK - wszystkim zawodnikom udostępniamy broń klubową do startu w zawodach.
Zarówno pistolet, karabin jak i strzelbę.
Oczywiście można (do czego zachęcamy) wystartować z własną bronią, jednak gdyby ktoś nie miał np. strzelby - to tor strzelbowy może machnąć na naszej jednostce.

Uwaga! Wszelkie zacięcia i ich usuwanie są częścią przebiegu. Zacięcie broni na torze nie będzie podstawą do przyznania reshoota (szczegóły w regulaminie).
My dopełniamy wszelkich starań by broń klubowa przez cały czas zawodów była w jak najlepszym stanie. Udostępniamy broń renomowanych producentów i na jak najlepszej amunicji, każdy to posiada zapasową jednostkę broni - na wypadek usterki. Mimo wszystko z tych pistoletów w czasie trwania zawodów zostanie oddanych kilka tysięcy strzałów, broń będzie się cięła! Dlatego lepiej strzelić z własnej sprawdzonej jednostki.
rafik1213 03.09.2010, h. 00:04 rafik1213
Kiedy ukarzą się wyniki ?.
Yarlan 03.09.2010, h. 07:38 Yarlan
Pewnie po zawodach
Cappuccio 03.09.2010, h. 10:47 Cappuccio
Prawidłowe odpowiedzi nadesłali i załapali się na pakiety startowe:
rafik1312, eliasz, Xasistis, Kacper S., Karczownik gratulujemy wygranym. Szczegóły na temat wygranych zostaną wysłane w mailach.

Pozdrawiam Cappuccio
Yarlan 03.09.2010, h. 17:40 Yarlan
Każdy zawodnik w pakiecie ma ciepły posiłek, plus jak by komu było mało - będzie można dokupić cosik dobrego z grilla
rafik1213 03.09.2010, h. 18:56 rafik1213
Hehe pierwszy raz w życiu wygrałem coś w konkursie ogólnopolski .
kasperoo7 03.09.2010, h. 23:08 kasperoo7
Ale fuks mi przypadł!
Karczownik ZW 04.09.2010, h. 01:46 Karczownik ZW
A po kiełbasie napijwasię
kasperoo7 04.09.2010, h. 19:47 kasperoo7
Mam takie pytania. Może tutaj ktoś mi odpowie, bo nigdzie nie mogę znaleźć info.
Jeśli wygrałem pakiet startowy, to co on dokładnie obejmuje?
Czy zawodnicy poza wpisowym muszą coś płacić (za co i ile), żeby brać udział w zawodach?
Pozdrawiam
theant 06.09.2010, h. 14:30 theant
A kiedy będą wyniki? Wczoraj były ogłoszone na imprezie, a kiedy będą na WWW?
Yarlan 06.09.2010, h. 14:42 Yarlan
Pewnie dziś
rafik1213 06.09.2010, h. 14:55 rafik1213
A kiedy zostaną wysłane nagrody czy trzeba odebrać osobiście .?
Yarlan 06.09.2010, h. 15:33 Yarlan
Jeżeli wygrałeś, to: albo nagrodę odebrałeś podczas rozdania, albo ktoś się z tobą skontaktuje, albo odebrał ktoś znajomy dla Ciebie

rafik1213 06.09.2010, h. 16:23 rafik1213
To czekam na kontakt
xasistis 06.09.2010, h. 19:35 xasistis
Musisz tylko wiedzieć co wygrałeś
Yarlan 07.09.2010, h. 09:44 Yarlan
Wrzuciliśmy wyniki zawodów
fsobol822 16.09.2010, h. 18:52 fsobol822
Świetna imprezka, spotkałem Xie. Tory były fenomenalnie przygotowane, tylko ten z pontonem....
Wbrew oczekiwaniom zająłem 1 miejsce. Nagroda, czyli plecak od Jany Sport jest bardzo fajny. Poza tym medal, dyplom i szklana statuetka. Super.
Yarlan 22.09.2010, h. 16:33 Yarlan
Osoby które wygrały szkolenia strzeleckie w ramach Kompletów Strzeleckich, proszę by ustaluły szczegóły pod numerem 691727007.

pzdr.