Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 29.08.2010, h. 17:11, dodał: Promant
16

DeepFire: repliki ASG AEG Silver Series. Nowe produkty spod marki AABB. Replika produkcji VFC: MK18 MOD1 GBBR już dostępna na rynku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma DeepFire to kolejny producent, który uruchamia linię budżetowych replik AEG. Pierwszy model pod marką Silver Series to replika karabinka z rodziny M4. Według producenta, repliki Silver Series charakteryzują się niższą ceną, zbliżoną do cen produktów dla początkujących graczy, w połączeniu z wysoką jakością kojarzoną z marką DeepFire.

 

 

Nowe produkty spod marki AABB pojawią się wkrótce m.in. w ofercie sklepu EBairsoft. Niedawno opisywaliśmy konwersję z tworzywa, produkcji AABB, do replik pistoletu Glock:

 

 

Już w przyszłym tygodniu w ofercie ma się pojawić podobna konwersja Carbine firmy AABB, tym razem dedykowana do repliki pistoletu Colt 1911. Nie podano jednak, do jakich modeli (i których producentów) pasuje prezentowany zestaw.  

 

 

Wkrótce w sprzedaży pojawi się także granatnik pistoletowy M203 AABB. Producent przyjmuje już zamówienia od hurtowników.

 

 

Replika gas blow back firmy Vega Force Company, o której zapowiedziach pisaliśmy w starszych newsach, MK18 MOD1 GBBR - jest już dostępna w ofercie kilku sklepów, w tym WGC. Replika posiada front Socom Gear Daniel Defense RIS II, zestaw mechanicznych przyrządów celowniczych na RIS - typu flip up - BUIS Set, wertykalny chwyt taktyczny, osłony na szyny RIS oraz dwa magazynki i ładowarkę BB w komplecie. Wersja kolorystyczna dwutonowa: czarno piaskowa.

Ze stali wykonano: tłumik płomienia, lufę zewnętrzną, zatrzask magazynka, zwalnacz zamka, selektor, hammer, spust, forward assist, dust cover, piny korpusu itp. Replika posiada także indywidualny numer seryjny. Pojemność magazynka: 35BB. Długość: 696-778mm. Waga: 2970g. Prękość początkowa: 350-380fps na 0.2g BB i top gas. Cena: 469USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.airsoftnews.fr

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 29.08.2010, h. 18:08 MatriX482
Eee- myślałem że za to Mk18 dadzą wyższą cenę... Choć i tak prezentuje się świetnie.
sierotkaxmarysia 29.08.2010, h. 18:18 sierotkaxmarysia
Zakochałem się w tym granatniku pistoletowym.
forzamilan 29.08.2010, h. 18:27 forzamilan
Ten M203 "Pistol" miodzio
Panowie, na dolnej szynie można zamontować albo pełnowymiarowe m203 albo dwójnóg, co by się lufa nie gibała
Ciekawe kiedy takie cudo dotrze do polski...
arend 29.08.2010, h. 21:10 arend
cie choroba
jakbym wiedział że hera pod 1911 wyjdzie nie kupowałbym pod klocka
ale cóż chyba trzeba gromadzić następne 80 dolków
nocek123 29.08.2010, h. 21:43 nocek123
Ja jestem ciekawy tej serii budżetowej DFa.
Voo-Doo 30.08.2010, h. 08:43 Voo-Doo
serja budżetowa DF to pewnie tak jak z tymi wersjami ekomomicznymi od CA czyli plastik body i cena o 400pln w dół.
nocek123 30.08.2010, h. 10:15 nocek123
Jak dobrej jakości, to ja nigdy urazu do body z tworzywa nie miałem , ale co tam może w środku siedzieć (i ile sobie posiedzi) mnie interesuje.
darksoviet 30.08.2010, h. 11:31 darksoviet
A ja nie chce replik tylko te panie.
FanatykAK 30.08.2010, h. 11:41 FanatykAK
Takie rzeczy to tylko w Erze.

Droga redakcjo- możecie wykombinować kiedyś ten Mk18 Mod 0 do testów? Jestem ciekaw jego gazożerności
Mati13k 30.08.2010, h. 15:20 Mati13k
Phi, jakie MK18. Niech Szanowna Redakcja wykombinuje ACR od PTS do testów.
karolus20 31.08.2010, h. 00:15 karolus20
Ciekawe po ile będą chodzic M4 Silver Series DF-a I ciekawe czy tylko body będzie z tworzywa, czy też coś jeszcze podmienią.
FanatykAK 31.08.2010, h. 14:40 FanatykAK
Ja czekam aż kogoś oświeci i zrobią gazowego kałacha, obojętnie którego, byle nie AK-47.
Frontal 31.08.2010, h. 15:05 Frontal
kreciu a GHK to co?
FanatykAK 31.08.2010, h. 16:41 FanatykAK
GHK? Wut wut wut? Możesz mnie oświecić?

Edit - już wiem nie słyszałem o tej firmie
Mohawk_PL 03.09.2010, h. 21:06 Mohawk_PL
Konwersja AABB jeśli to ta sama co do ostrej wersji nie pasuje do Glock'a 17 firmy ARMY, zamek nie chodzi bo za szeroki.
Miałem okazje bawić się tym we Wrocławiu.
Pozdro