Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire szereg dostaw

Polska, 08.04.2016, h. 20:53, dodał: szmerglu
3

Sklep Gunfire poinformował nas o szeregu dostaw od takich producentów jak: G&G. 5KU, ACM, Boyi, Dragon, GHK, Ka-Bar, KWC oraz Smart gas. Oczywiście nie zabrakło nowości.G&G predator.png" src="/var/images/text/705894/9/G&G%20predator.png" alt="G&G predator.png" width="500" height="427" />

Właśnie dotarła duża dostawa produktów marki G&G, obejmująca ponad 70 pozycji! Znajdziecie w niej wiele ciekawych replik, w tym najnowsze karabinki z serii Predator i Wild Hog, stalowe repliki GK, a także wysokiej jakości kulki.

 
ghk AK.png

Uzupełniono stany magazynowe kilku replik GBBR marki GHK, które uchodzą za jedne z najlepszych dostępnych na rynku karabinków gazowych. W dostawie znajdziecie doskonale wykonane stalowe repliki GK, sub-karabinek G5 w dwóch wersjach oraz dodatkowe magazynki.

 
ka-bar knife.png

Sklep Nie zwalnia tempa w temacie nowych marek nożowych i właśnie wprowadził do oferty Gunfire kilka pierwszych modeli kultowej już, amerykańskiej marki Ka-Bar!
 
kwc gas pistol.png

W najnowszej dostawie produktów KWC znajdziecie wiele ciekawych replik broni krótkiej o napędzie gazowym - w tym rewolwery i repliki historyczne. Dotarło również znane i lubiane repliki Mini UZI o napędzie CO2 oraz sporo zapasowych magazynków.5ku akcesoria.png

Kolejna nowa marka w ofercie Gunfire to coś z kategorii akcesoriów i części zewnętrznych do replik. Dodano właśnie dostawę produktów 5KU, w której znajdziecie wiele aluminiowych części wykonanych przy użyciu maszyn CNC - ciekawe chwyty w systemie RIS i Keymod, kolby, zestawy szyn, etc.

 
acm akcesoria.png

Ostatnia dostawa produktów ACM zawierała nieco nowości, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Pośród ciekawych części zewnętrznych znajdziecie między innymi nowe typy kolb, tłumików, czy chwytów taktycznych.

 
boyi g36.png

Uzupełniono stany magazynowe replik marki Boyi / DBoys/ W dostawie znajdziecie zarówno najpopularniejsze modele replik AEG, jak i magazynki do nich.

 
dragon ak.png

Właśnie dotarła dostawa replik AEG marki Dragon. Repliki Dragon charakteryzują się świetnym stosunkiem cena / jakość i doskonale nadają się dla początkujących adeptów airsoftowego hobby.

 
smart gas.png

Pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do wydobycia z szaf gaziaków - sprawdźcie więc najnowsza dostawę produktów Smart Gas. Znajdziecie w niej wysokiej jakości, wydajne gazy w 3 różnych pojemnościach, a także olejki silikonowe do konserwacji.

 

Źródło:
Gunfire.pl

Ocena wszystkich (4.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maciejox 08.04.2016, h. 22:34 Maciejox
Prawie pisiont polskich szekli za paczke G&G :o Boże kochany ten ersoft puści mnie z torbami...
Zadajmy więc sobie klasyczne pytanie - czemu nie mogłem sobie znaleźć tańszego hobby.
Romothon 09.04.2016, h. 14:35 Romothon
Są strony gdzie dostaniesz paczkę za 40zl
Jarmoluh 09.04.2016, h. 16:28 Jarmoluh
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 7836

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane