Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 27.08.2010, h. 20:19, dodał: Promant
17

Socom Gear: replika pistoletu 1911 PunisheraPro-T Toys: części do WA GBBR. G&P: magazynek Magpul GBB. BattleTac: iPhone displays tactical info. CQB Radio video: granatnik S-Thunder.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Socom Gear wprowadza w przyszłym tygodniu na rynek replikę, full metal gas blow back, pistoletu 1911 Punishera

 

 

 

Replika, w dwutonowym wykończeniu kolorystycznym, odwzorowuje broń wykorzystywaną przez Thomasa Jane w roli Punishera, w ekranizacji z 2004 roku.

 

 

Firma Pro-T Toys wprowadziła do oferty części upgrade'owe do replik WA GBBR.

 

 

 

W starszych newsach pisaliśmy o opracowywaniu przez firmę G&P magazynków gas blow back typu Magpul. Obecnie producent wprowadza je do swojej oferty. Magazynki, licencjonowane przez Magpul PTS, mają pojemność 39BB, pasują do replik WA/WOC/GBB M4A1 i oferowane są w wersji kolorystycznej czarnej oraz piaskowej.

 

 

 

BattleTac oferuje system trackingowy GPS: iPhone displays tactical info. Niedługo na rynek wprowadzone będą 3 pozycyjne montaże RAS do iPhonów i telefonów komórkowych. System BattleTac umożliwia śledzenie "pola walki" - wyświetla pozycje graczy obu stron i punkty stałe typu dowództwo/baza. Serwis BattleTac wymaga instalacji oprogramowania Layar, wykorzystuje iPhone 3GS/4 lub telefony typu Android (internet 3G, aparat, GPS, kompas).

 

 

 

 

CQB Radio wyemitowało video prezentujące ręczny granatnik pistoletowy firmy S-Thunder, o którym pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów.

 


 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wados 27.08.2010, h. 21:00 wados
hahaha Orisowany iPhone , tego jeszcze nie było ;D , no taktyczna wuwzela.
FanatykAK 27.08.2010, h. 21:01 FanatykAK
Ja chcę jeszcze orisowany kufel do piwa!
Frontal 27.08.2010, h. 21:07 Frontal
co za ból jak iPhone oberwie z 500 fps w ekran.
JKL 27.08.2010, h. 21:19 JKL
kreciu92 - już jest nazywa się Battle Mug: $3
sisi 27.08.2010, h. 21:32 sisi
BattleTac nadal ma problemy z wykorzystywaniem GPS wbudowanym w telefon... on chce dodatkowego zewnętrznego... niby chodzi ale nie znajduje GPS i dupa...
rain 27.08.2010, h. 21:34 rain
Wados, a jednak było... gdzieś widziałem iphone'a w charakterze kalkulatora balistycznego mocowanego na ris.
Ruski 27.08.2010, h. 21:41 Ruski
@rain
Było w newsach na Wmasgu
KoR193 27.08.2010, h. 22:31 KoR193
@Frontal :
Jak sie da solidną poliwęglanową szybke ochronną to da rade.
Po za tym patent dobry.
Devito 28.08.2010, h. 00:33 Devito
Przy odrobinie chęci to samemu można taki granatnik pistoletowy zrobić.
Gandzialf 28.08.2010, h. 01:24 Gandzialf
Granatnik dobra rzecz. Swoją drogą, jak taki granatnik sprawdziłby się w rzeczywistości? Odrzut łamałby nadgarstki?
babski 28.08.2010, h. 10:27 babski
Zamiast kupować ten "granatnik" wolałbym kupić trochę grochu i rzucać , taki sam efekt jak z tego "granatnika"...
Promant 28.08.2010, h. 12:08 Promant
Prawda. Tyle, że idąc tym tokiem myślenia - zamiast większości replik wystarczyłaby dmuchawka, bo zasięg "plucia" kulką byłby porównywalny.
Filip92 28.08.2010, h. 13:55 Filip92
iPhone założony na replikę? Z całym poważaniem dla twórców tego patentu, to ja nie zaryzykowałbym zniszczenia telefonu wartego tyle co dobra replika... Choć może w USA gdzie te telefony są sprzedawane w zestawie z chlebem, to się przyjmie:P
Jackall37 28.08.2010, h. 17:25 Jackall37
- "idź prosto 100 metrów"

- "za 10 metrów skręć w prawo"

- "skręć w prawo"

- "za 5 metrów strzelaj w lewo"

Jest bajer Ale ja tam bym wolał Battle Mug na "jaskółczy ogon"
lordkun 30.08.2010, h. 20:59 lordkun
Hehe, wykryto przeciwników 1037 km od twojej pozycji
Olek96 31.08.2010, h. 00:40 Olek96
Ciekawe, czy ktoś się pokusi na bawienie się z tym BattleTac- kiem w Modern Warfare ; D
lordkun 31.08.2010, h. 08:11 lordkun
O ile samochodowa rączka zacznie pasować do mojego CAVS'a, to może pochwalę się wrażeniami.