Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki: The Pink Rangers

Świat, 29.03.2016, h. 22:18, dodał: Promant
18

Firma Classic Army poinformowała o sponsorowaniu airsoftowego teamu The Pink Rangers.



xpppink.jpg

 

 

Sponsorowanie teamów airsoftowych, przez producentów bądź firmy handlowe znane w branży ASG, nie jest niczym nowym. Jest zjawiskiem obecnym na naszym podwórku, choć bardziej popularnym w Azji oraz w USA, gdzie airsoft jest dużo bardziej "medialny" niż w Europie, a taki sponsoring stanowi dla firm formę reklamy.

Obecnie firma Classic Army poinformowała o rozpoczęciu sponsorowania na rynku amerykańskim airsoftowego teamu The Pink Rangers. Ciekawostkę w tym przypadku stanowi fakt, że jest to ekipa w 100% żeńska. Do tej pory sponsorzy preferowali teamy męskie i, dużo rzadziej, mieszane.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

Popular airsoft

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GuloGulo 30.03.2016, h. 04:44 GuloGulo
Nie oglądajcie filmu. Nic tam nie ma. 4 minuty ględzenia o niczym. Myślałem, że puszczą jakieś akcje pań "komandosek" a tu nic - 2 zdjęcia na krzyż. Zastanawia mnie jedno - wszystkie 3 dziewczyny mają SR-25 z takim samym frontem?
pewnie otrzymały od sponsora do sesji ;)
glan_ik 30.03.2016, h. 08:46 glan_ik
Pewnie cały team to te 3 dziewczyny i 1 replika
hamilkar 30.03.2016, h. 10:00 hamilkar
Z tego co było powiedziane każda miała możliwość wyboru sobie repliki i wszystkie wzięły te SR'ki. I chyba tak, chyba cały team to 3 dziewuchy
michalnwl 31.03.2016, h. 00:42 michalnwl
Mendi 30.03.2016, h. 09:00 Mendi
Nie mogą, bo teraz przeciętny komando ma 12 lat :D
Emcet 30.03.2016, h. 16:08 Emcet
Aha, no faktycznie skoro tak, to pozostajemy przy przedszkolankach.
Mendi 30.03.2016, h. 16:24 Mendi
Maciejox 30.03.2016, h. 16:24 Maciejox
"Do tej pory sponsorzy preferowali teamy męskie i, dużo rzadziej, mieszane." Nie wiem czy tę ideę wymyślił sobie autor newsa, czy tak było w źródle, ale nie wiem po co dorabiać ideologię do rzeczy oczywistych. Ile kobiet gra w ersofty? Bo ja w mojej kilkuletniej karierze spotkałem ich tyle że na palcach jednej reki mógłbym je policzyć. Więc to nie kwestia preferencji, a raczej dominacji asg przez facetów. W takim razie... Może jakieś parytety czy coś? XDDDDD
Tak, proponuję, żeby do wiadomej dyrektywy UE dołączyć zapis, że rozgrywka ASG jest legalna tylko wtedy jeśli bierze w niej udział co najmniej jeden/na: kobieta, gej, czarnoskóry, azjata, latynos, katolik, żyd, muzułmanin, shinto, buddysta, pastafarianin oraz ... rudy i łysy :)
Efekt uboczny byłby taki, że przynajmniej mielibyśmy "kworum" na każdej strzelance :)
(dla spiętych: to żart)
GuloGulo 31.03.2016, h. 06:47 GuloGulo
Szkoda że napisałeś, ze to żart, może jakaś ciekawa gównoburza by się zaczęła :V Szczerze mówiąc sam czekałem, aż się trafi jakaś sklonowana owca, która tekst o parytetach mimo wszystko weźmie na serio, no ale cóż... Nie wyjszło :V
Maciejox 31.03.2016, h. 10:57 Maciejox
Gajos999 30.03.2016, h. 17:48 Gajos999
Ciekawe czy dały...... :D
The-Naturat 30.03.2016, h. 18:34 The-Naturat
Są cycki i pushupy, jest kasa i sponsor
Sciemek 31.03.2016, h. 18:07 Sciemek
100% Nie udany PhotoShop i 100% Anty Reklama.
w 100% reklama dla Ekipy (+ raknroll kropka pl na zapas)
+49% do przekierowania wzroku,
-51% za wybrane stroje i PushUp do strzelania.

Miałem napisać więcej i dosadniej
ale zrezygnowałem ze względu - pod tytułem "spam + troll x heit = bo kto by to czytał"

Napisze jeszcze tylko ..czy.. :
Ciekawe czy policzyły zęby?
oraz podpisały umowę o naprawę ciała w razie uszkodzeń cielesnych (jako sponsorowana ekipa reklama Marki z wybrakowanym szpejem)
przed podpisaniem ze strzałem w pięty.

Tu nie ma co się śmiać tylko trzeba płakać...
wsteczne upiększanie ciała albo to już masochizm..
..z żartu skierowanego przeciw użytkownikom marki.

Ale w 100% się na pewno mylę,
dlatego g.burzę sobie odpuśćmy.
lukebuka 31.03.2016, h. 22:22 lukebuka
Nikomu nieznany team, a opiewany, jakby Novritisch był przy tym kinem klasy C. Ale co tam, fenimini i cycki robią swoje. ;)

Shitstorm za 3, 2, 1, ...
Nov-kto?
Mixon 01.04.2016, h. 07:47 Mixon
Novritisch, przecież piszę wyraźnie. ;)
https://www.youtube.com/user/novritsch
lukebuka 02.04.2016, h. 14:31 lukebuka