Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE: pistolety z powłoką tytanową

Świat, 24.03.2016, h. 21:56, dodał: Promant
16

Firma WE wprowadziła do oferty pistolety GBB z powłoką tytanową.



we_titanium.jpg" src="/var/images/text/703133/4/we_titanium.jpg" alt="we_titanium.jpg" width="500" height="356" />

 

 

Firma WE Airsoft poinformowała o wprowadzeniu do oferty pistoletów GBB z powłoką tytanową (titanium-coated).

Powłoka stanowi dodatkową warstwę ochronną przeciw zarysowaniom i uszkodzeniom metalu.

 

 we_titanium_02.jpg" src="/var/images/text/703133/5/we_titanium_02.jpg" alt="we_titanium_02.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_03.jpg" src="/var/images/text/703133/9/we_titanium_03.jpg" alt="we_titanium_03.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_04.jpg" src="/var/images/text/703133/1/we_titanium_04.jpg" alt="we_titanium_04.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_05.jpg" src="/var/images/text/703133/2/we_titanium_05.jpg" alt="we_titanium_05.jpg" width="500" height="318" />

 

 

Dodatkowo efektem procesu jest uzyskanie złotego koloru, widocznego na zdjęciach.

 

 we_titanium_06.jpg" src="/var/images/text/703133/6/we_titanium_06.jpg" alt="we_titanium_06.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_07.jpg" src="/var/images/text/703133/10/we_titanium_07.jpg" alt="we_titanium_07.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_08.jpg" src="/var/images/text/703133/8/we_titanium_08.jpg" alt="we_titanium_08.jpg" width="500" height="318" />we_titanium_09.jpg" src="/var/images/text/703133/3/we_titanium_09.jpg" alt="we_titanium_09.jpg" width="500" height="375" />we_titanium_10.jpg" src="/var/images/text/703133/7/we_titanium_10.jpg" alt="we_titanium_10.jpg" width="377" height="500" />

 

 

Źródło:

we-airsoft-titanium-coated-pistols">Popular Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
luki527 24.03.2016, h. 22:24 luki527
Kolejny dziwny bajer. Może i ładne, ale po co? Jak się ma zarysować to się zarysuje. Zamiast tego mogliby wnętrze poprawić.
Może jak się teraz Znal pod spodem pokruszy, to nie będzie przynajmniej przykro na niego patrzeć.
Emcet 24.03.2016, h. 23:02 Emcet
yaro 24.03.2016, h. 22:37 yaro
Może jeszcze teflonem obłożę że się nie przysmażyło od tego blowbacku :)
ja bym jeszcze dla pewności w tawocie ,smarze silikonowym i w wazelinie technicznej utopił,ale tak na grubo-dla pewności żeby tytanowy lakier nie odpadł :>
rain777 25.03.2016, h. 00:00 rain777
Miszcz120 25.03.2016, h. 02:39 Miszcz120
Co Japończyk nie wymyśli, to Chińczyk zmyśli...
WscieklyWaz 25.03.2016, h. 03:10 WscieklyWaz
Jak już to pokrycie azotkiem tytanu
Hudy01 25.03.2016, h. 10:27 Hudy01
Fajnie, że producent co chwila pokazuje jakieś nowości i innowacje, szkoda jednak, że to WE.
AKTG 25.03.2016, h. 15:25 AKTG
Chyba lepiej by było od środka "potytanować" dla większej trwałości.
-Bosman- 25.03.2016, h. 22:46 -Bosman-
Ciekawi mnie ilu z was użytkuje klamki WE, że macie do nich tak negatywne podejście?
Jamaraja301 26.03.2016, h. 13:42 Jamaraja301
Mi tam moja WE bardzo dobrze działa już ponad rok
Tofikos 26.03.2016, h. 17:09 Tofikos
Moim zdaniem cała fala negatywnych komentarzy to jakiś fenomen psychologiczny - ktoś zahejtował, ktoś usłyszał, inni powtarzają.Ja bawiłem się już kilkoma klamkami WE, zawsze byłem zadowolony - chodzą dobrze, użytkuje się przyjemnie a nawet jak coś się zepsuje to do popularnych modeli mamy mnóstwo części zamiennych na rynku. Karabinków GBB od nich też kilka przeszło przez moje ręce - warto doinwestować w części i modyfikacje, ale poza tym jest OK. To tak kilka słów od jednego z nielicznych tutaj fanów WE próbującego obronić swoją ulubioną markę...

Btw. prawdopodobnie to zwykły pech, ale TM Desert Eagle, Beretta KJW, jakaś stara 1911 od KSC i TM hi-capa sprawiały mi podczas użytkowania zawsze więcej problemów niż przechodzona HI-Capa od WE...
-Bosman- 26.03.2016, h. 20:30 -Bosman-
Od jakiegoś czasu użytkuję G19 od WE, po zamianie z G17 od TM. Jak dla mnie było to duże odkrycie, bo w tym przypadku WE w stocku spisuje mi się zdecydowanie lepiej niż były TM po upgade.Poza tym w 4 gen. WE naprawdę poprawiło się w jakości wykonania i doboru materiałów. Na razie nie mogę tej klamce niczego zarzucić.Co do hejtów i papugowania - faktycznie ostatnimi laty to tak jakby rodzaj sportu w wielu miejscach.
Pitek 28.03.2016, h. 22:40 Pitek
"Mam tytanowe powłoki i siusiacza z betonu" :>
to ci współczuje kolego
seba999 30.03.2016, h. 19:31 seba999
To cytat z (mało ambitnego) klasyka ;)
Pitek 01.04.2016, h. 22:38 Pitek
Wittmar 29.03.2016, h. 14:16 Wittmar
Mam od WE G17gen4 i M1911. przy odpowiedniej konserwacji i eksploatacji nic się nie dzieje i obydwa się bardzo dobrze sprawują. Drobnym minusem są słabsze magi w glocku i gazożerność, ale mnie to nie przeszkadza.
Mam też od WE HK416(888) i jest lepszy niż niektóre "topowe" i popularne repliki.