Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 19.08.2010, h. 11:53, dodał: Promant
15

Madbull Airsoft: zestaw konwersyjny Assassins Barrel Set. OddyAirsoft: video review chińskiej miny ASG Claymore. Top Japan: M4A1 Shell Ejecting AEG preorderKA: wzmocniony tłok do replik TM EBBAirsoft Global: customowy Glock 17.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Madbull Airsoft wprowadza do oferty zestaw konwersyjny Assassins Barrel Set. Zestaw dedykowany jest do replik pistoletów 1911 firmy Socom Gear. Konwersja obejmuje przedłużoną lufę wewnętrzną (precyzyjna 235mm / 6.03mm), lufę zewnętrzną z gwintem stalowym do instalacji atrapy tłumika oraz hop up.

 

 

OddyAirsoft przedstawia kolejne video review, tym razem chińskiej miny ASG Claymore A.C.M..

 


 
 

Echigoya Hobby Tokyo rozpoczyna przyjmowanie zamówień za wyprodukowaną przez firmę Top Japan replikę M4A1 Shell Ejecting AEG. Z tego też źródła pochodzi informacja, że karabinki mają być dostępne na rynku w październiku bieżącego roku.

 

 


 
 
 

Firma King Arms wprowadziła do oferty wzmocniony tłok, dedykowany do replik Tokyo Marui EBB M4 i AK. Tłok wyprodukowano z nylonu, ze stalowymi zębami. Waga: 15g.

 

 

 

W ofercie Airsoft Global dostępny jest kolejny ciekawy customowy Glock 17. Wersja Desert Storm wyposażona została w aluminiowy zamek Guarder (CNC), Guarder TM Glock 17 Enhanced Recoil Spring Guide oraz stalową lufę zewnętrzną Guarder. Waga repliki: 840g. Cena: 350USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.madbullairsoft.com

www.airsoftnews.fr

www.airsoft-news.eu

www.popularairsoft.com

www.echigoya-guns.com

www.kingarms.com

www.airsoftglobal.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Waski95pl 19.08.2010, h. 12:07 Waski95pl
GLOCK nawet niezły do szpanowania wygląda prawie jak złoty teraz jakaś moda weszła na złote pistolety.Zamiast tera na wojsko lub coś w tym rodzaju będziemy sie robic na gangste.
King 19.08.2010, h. 12:29 King
Powinni jeszcze zrobic Airsoftowe IED "F**k The New World Order"
babski 19.08.2010, h. 12:31 babski
To fajny pomysł, jeszcze żeby tak zrobili replike barreta semi auto i wylatywały łuski0.50cal, fajny by był hehe
Yfronus 19.08.2010, h. 13:47 Yfronus
babski, smokey kilkanaście lat temu zrobił takiego barreta. totalna porażka.
darksoviet 19.08.2010, h. 14:53 darksoviet
Fajny tan fartuszek w multicamo.
babski 19.08.2010, h. 15:06 babski
Yfronus, wiem ale jakby sie zabrali za nowy projekt to byłaby malinka
bomba095 19.08.2010, h. 20:36 bomba095
Taaa... I jeszcze do tego żeby każda łuska miała nabój co2 .
Promant 19.08.2010, h. 21:20 Promant
No. I to byłyby łuski w cenie małego Fiata.
Wojtasek1 19.08.2010, h. 21:44 Wojtasek1
Gdzie można kupić taki fartuch do gotowania w multicamie?
mcmillan 19.08.2010, h. 22:19 mcmillan
O czym mogli mysleć ludzie z Madbull Airsoft robiąć ten zestaw? Mogli zachować więcej realizmu...sam zestaw z wystającym tylko gwintem na tłumik super sprawa...dorwać do tego taki tłumik:http://www.tokyo-model.com.hk/ecshop/goods.php?id=1147 [tokyo-model.com.hk]
Trzmiel 19.08.2010, h. 23:24 Trzmiel
Tłok KA to nic innego jak kopia 1:1 tłoka SHS, co więcej ten tłok może pracować w normalnym gb.
Loganziom 19.08.2010, h. 23:56 Loganziom
Teraz na prawdę zauważyłem jaki nasz Europejski, a zwłaszcza POLSKI rynek airsoftowy jest cienki-jak pajęczyna! Trzeba by się było do Ameryki przejechać, tam zarobić, i się dorobić na tą M4A1+Glock!
darksoviet 20.08.2010, h. 16:59 darksoviet
Ja też bym chciał fartuszek w multicamie.
LAKIRANGERS 21.08.2010, h. 11:57 LAKIRANGERS
wie ktoś gdzie można kupić te claymory?
Seba_stian 22.08.2010, h. 22:13 Seba_stian
Panowie czy tam na pistolecie jest autograf Bush'a? I jeżeli tak to why? Pomijając połączenie tego z "New World Order". Hmm?