Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 17.08.2010, h. 22:04, dodał: Promant
15

G&G: ASG AEG M16 Femme Fatale. Nowe repliki RedWolf Custom. Meister: pistolet GBB .45 M.E.U. (SOC).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&G zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii 1000 sztuk repliki AEG M16 Femme Fatale. Replika, dedykowana Paniom, bazuje na modelu GR16, posiada piękne wykończenie kolorystyczne: różowe oraz specjalnie dla niej zaprojektowane oznaczenia na korpusie. Każdy egzemplarz posiada indywidualny numer seryjny. Replika otrzyma także specjalnie dla tego modelu zaprojektowane opakowanie.

 

 

Dział Custom sklepu RedWolf Airsoft oferuje kolejne repliki z rodziny M4. Replika CQB full metal M4 Diablo ma dwutonowe wykończenie kolorystyczne: czarno - oliwkowe.

 

 

 

Prędkość początkowa: 300fps. Waga: 2976g. Długość: 690mm. Pojemność magazynka: 68BB. Cena: 492USD.

 

 

Replika M4 Tactical 7" waży 3048g. Długość: 810mm.

 

 

 

Replika posiada elementy produkcji Magpul PTS, w tym chwyt AFG oraz przyrządy celownicze MBUS. Front typu LaRue. Prędkość początkowa: 320fps. Pojemność magazynka: 120BB. Cena: 580USD.

 

 

RSOV oferuje kolejną tanią wersję "11stki": Meister - pistolet full metal GBB sprzedawany jako .45 M.E.U. (SOC) z oznaczeniami "Spartan Armory".

 

 

 

 

Pistolet kosztuje 54.99USD. Pojemność magazynka: 25BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.redwolfairsoft.com

www.rsov.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kapitan_Mendez 17.08.2010, h. 22:15 Kapitan_Mendez
mmmm...chyba kupię taką różową emeczkę swojej dziewczynie xD albo takiego shotguna z Hello Kitty z RWA xD
maciejek123 17.08.2010, h. 22:24 maciejek123
oni naprawdę nie mają co wymyślać. niedługo zobaczymy kwiatki taktyczne ASG.
MatriX482 17.08.2010, h. 22:26 MatriX482
Rushoffa eMMka ;* Fajnie wygląda. Będzie hitem w śród płci przeciwnej?
jan96 17.08.2010, h. 22:36 jan96
Hit? na 1000 sztuk, to hitu nie ma. Będzie Tylko SłIiItT ;* <3 urozmaiceniem sfer wyższych.
rafik1213 17.08.2010, h. 22:38 rafik1213
Hehe różowa emeczka to szpan ze hoho
Goose 18.08.2010, h. 00:19 Goose
Chrzanie M14 gbb, biore różową emke !
KWIA_TEK 18.08.2010, h. 00:39 KWIA_TEK
Inżynierowie z G&G mają mgliste pojęcie o kobietach - Femme Fatale i... RÓŻ!?
P.S. Moja żona powiedziała, że gdybym kupił jej różową eMkę to wsadziła by mi ją w pewną cześć ciała... ała!
GuloGulo 18.08.2010, h. 07:41 GuloGulo
jakby to jeszcze był róż mountbattena to może, ale mam te same obawy co do "hitowości" co przedmówcy (przedpiśćcy )
Voo-Doo 18.08.2010, h. 08:17 Voo-Doo
Różowa emka jak dla mnie to... żygać mi sie chce a 1911 może być ciekawy za taką cenę!
Ad4m 18.08.2010, h. 08:20 Ad4m
Ahh te różowe m4 :* będzie mi pasowało do munduru .
HellMaker666 18.08.2010, h. 10:09 HellMaker666
Jak patrzę na zdjęcia tej 1911stki to pierwsze co mi przychodzi na myśl to ARMY. Jedynie zamiast oznaczeń Springfield'a posiada Spartan Armory. Chyba, że Meister = Army.
Zeus_ 18.08.2010, h. 10:22 Zeus_
(Meister = Army) ~ Tokyo Marui
pumbishon 18.08.2010, h. 13:54 pumbishon
Chyba żartujecie z tym Army. Już po zdjęciach widać, że jakość wykonania jest o wiele gorsza w Meisterze.
Anders-1996 18.08.2010, h. 13:59 Anders-1996
Różowa eMka? E tam, łatwiej będzie w lesie ustrzelić cel.
Ta czterdziestka-piątka wydaje mi się ciekawa...
shamoth 18.08.2010, h. 14:58 shamoth
Jezzz, za każdym razem jak widzę takie coś jak ta ruszofa eMeczka przypomina mi się to...
$3

A 11 może być ciekawa, trzeba gdzieś znaleźć jakiś teścik.