Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 16.08.2010, h. 22:53, dodał: Promant
18

Hexagon: ASG AEG PPSZ-41, wersja 2.0. EBairsoft: Element AN/PEQ-16A. Video eHobby Asia: Magpul PTS Masada/ACR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty replikę firmy Hexagon Productions: AEG PPSZ-41, w wersji 2.0. Druga wersja repliki, generująca prędkość początkową 350fps, posiada w zestawie magazynek (atrapa magazynka bębnowego) typu mid cap, o pojemności 110BB (wersja pierwsza posiadała w komplecie  podkęcany ręcznie hi cap).

 

 

W replice poprawiono doszczelnienie, spasowanie GB z komorą HU, a także wstawiono lufę precyzyjną 6.03mm. Cena: 315USD.

 


 
 

EBairsoft oferuje produkt firmy Element: funkcjonującą replikę AN/PEQ-16A.

 

 

Dostępna wersja kolorystyczna czarna oraz dark earth. Cena: 59.90USD.

 

 

 
 
 

eHobby Asia: video prezentujące replikę AEG firmy Magpul PTSMasada/ACR. Na filmie dokładnie widać właściwy kolor korpusu wersji dark earth (w przeciwieństwie do źle wykonanych zdjęć, prezentowanych w wielu sklepach).

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafik1213 16.08.2010, h. 23:08 rafik1213
Jeśli iphon w cenie masydy zamawiam 50 stuk .
Szynszyll 16.08.2010, h. 23:47 Szynszyll
Dostajesz tapety za free...
kozaq 16.08.2010, h. 23:59 kozaq
"so what are you waiting for? " ... na forsę chyba Piękna ta masada jest, chociaż full plastyk ( czy co to tam jest ) trochę odstrasza
ViTu 17.08.2010, h. 00:10 ViTu
Upper z tego co usłyszałem jest metalowy.
Morn 17.08.2010, h. 01:34 Morn
Pepeszka bardzo ładna i cena nawet znośna ale filmik to jakiś żart - załadowanie magazynka kulkami i strzelanie w pudło przez 4 minuty...
KWIA_TEK 17.08.2010, h. 01:54 KWIA_TEK
Przecież prawdziwa Masada też jest w "połowie" z tworzywa. Podobnie jak wiele innych nowoczesnych karabinów. Nie rozumiem obaw... Co do kupowania to radzę się pospieszyć. Na EBairsoft kosztuje 0$... "so, what are you waiting for?"
Mati13k 17.08.2010, h. 08:12 Mati13k
kozaq - nie ma to jak doinformowanie. Masada tak jak SCAR jest prawie cała z polimeru. Co ciekawe jest to ORYGINALNY polimer DuPont, a na upper receiver z aluminium. No i nie zapominajmy, że jest to replika zrobiona z IDENTYCZNYCH materiałów zewnętrznych co broń ostra...
HellMaker666 17.08.2010, h. 09:05 HellMaker666
upadly_skaut: Mati13k może źle się wyraził, w obu karabinkach lower receiver jest wykonany z polimery natomiast upper jest już aluminiowy.
rafik1213 17.08.2010, h. 09:55 rafik1213
Scar to 70 % metal a 30 plastik kolba dolne body rękojeść a górne body i risy itd to metal
Grey Fox 17.08.2010, h. 10:22 Grey Fox
Wiadomo coś o wersji GBB ACRa?
Pritcher 17.08.2010, h. 11:16 Pritcher
GBB będzie w formie drop-in kit jeśli AEG sprzeda się dostatecznie dobrze. Kapitalizm rlz.
Loganziom 17.08.2010, h. 11:26 Loganziom
Ta masada to cudo! Bardzo mi się podoba!
MatriX482 17.08.2010, h. 15:10 MatriX482
MASADA! ACR! Woah!

Widzę, że Mati jest napalony na tego ACR'a

Ogólnie jeszcze raz- cudo. Na prawdę,dodaje +100 do lansu...
karabinier 17.08.2010, h. 19:19 karabinier
To może ktoś w końcu zrobi... a taka mała ciekawostka:
$3
mam nadzieję że nasi chłopcy dostaną coś z tego wkrótce.
EmperorPalpa 17.08.2010, h. 22:31 EmperorPalpa
Mati13k -> to czy rzeczywiście jest identyczny będziesz musiał się przekonać sam0, mając porównanie repliki do ostrej...
Anders-1996 18.08.2010, h. 14:02 Anders-1996
Heh... ACR...
Mam jeszcze 2 lata, zanim zacznę zabawę z ASG, do tej pory, już wiem, na co będę zbierał kasę!
Mati13k 19.08.2010, h. 11:02 Mati13k
Tu mnie macie, jestem napalony na Masadę... Ktoś tam podał MSBS - też mam taką nadzieję, może to zachęci mnie, żeby iść do naszego wojska w przyszłości. Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za "za mało betońskie, plastikowe i w ogóle fuj,błe,syf". Trzymamy kciuki!