Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w RWA

Świat, 13.08.2010, h. 22:47, dodał: Promant
44

RedWolf Airsoft wprowadził do sprzedaży repliki ASG AEG Masada/ACR firmy Magpul PTS. W ofercie znalazły się także budżetowe wersje M4 G&G oraz replika WA2000 ARESa.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika karabinu AEG Masada/ACR firmy Magpul PTS pojawiła się już w kilku sklepach. Dostępna jest także w ofercie RedWolf Airsoft. Cena: 450USD.

 

 

 

 

Replika oferowana jest w wersji kolorystycznej czarnej oraz dark earth. Prędkość początkowa: 330fps. Waga: 2874g. Długość: 845mm. Pojemność magazynka: 120BB.

 

 

 

 

W sprzedaży znalazły się także budżetowe wersje CM16 M4 produkcji G&G, w cenie 155USD. Repliki wykonano z polimeru. Dostępne są w kolorze czarnym oraz pustynnym piaskowym.

 

 

 

 

Prędkość początkowa: 370fps. Waga: 2332g. Długość: 880mm. Pojemność magazynka: 450BB. Niestety, co dziwne - mimo, że według opisu sklepu karabinki wykonane są bardzo estetycznie i jakościowo lepiej od produktów chińskich - repliki nie posiadają regulacji HU.

 

 

 

 

RWA oferuje również, licencjonowaną przez firmę Walther, sprężynową replikę karabinu snajperskiego WA2000, produkcji firmy ARES. Replika wykonana jest z metalu i drewna, posiada regulowany hop up oraz generuje prędkość początkową rzędu 360fps.

 

 

 

 

Waga: 6700g. Długość: 960mm. Pojemność magazynka: 50BB. Cena: 513USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DevonSix 13.08.2010, h. 23:11 DevonSix
A moim zdaniem jest okropny

A brak regulacji hopka w CM16 ( lol cyma ) to porażka.
Dale 13.08.2010, h. 23:11 Dale
FPSy nijak się mają do snajperki, ale trzeba przyznać, że wygląda cudnie
Juza 13.08.2010, h. 23:26 Juza
CM 16 M4 to nie jest produkcji CYMY a G&G. Więc nie myl firm. Bo CYMA jak na chiniola robi niezłe sprzety
Mati13k 13.08.2010, h. 23:49 Mati13k
DevonSix'owi raczej chodziło o to, że GnG nazwało swój model tak jak robi to Cyma ( CM.XX ). Ogólnie takie projekty to jakby ostatni krzyk na rynku tanich replik, gdzie producenci próbują "znaczkiem" konkurować z coraz lepszymi chinolami.


A teraz do rzeczy: Masada jest przepiękna! Oby tylko w środku było tak pięknie jak na zewnątrz, bo to jak z kobietami - liczy się wygląd, ale jeżeli nie ma mózgu to nadaje się tylko na ozdobę...
Gasparzinho 13.08.2010, h. 23:49 Gasparzinho
Nie jestem pewien, ale coś tak pamiętam, że G&G jako firma z Cymką miała sporo wspólnego. I może stąd to oznaczenie modelu. Miło by było jakby ktoś to ewentualnie potwierdził, bo naprawdę nie jestem teraz pewien
shank 14.08.2010, h. 02:17 shank
Według strony redwolfa nowa emka G&G nie tylko nie posiada regulacji HU - ona w ogóle nie posiada HU

$3
Kapitan_Mendez 14.08.2010, h. 07:08 Kapitan_Mendez
panowie panowie panowie...przy G&G oznaczenie CM.XX wcale nie oznacza powiązań z Cymą, ale oznacza markę Combat Machine która razem z Top-Tech tworzą cały koncern G&G
Smutas 14.08.2010, h. 10:52 Smutas
WA2000 prezentuje się po prostu genialnie! A masada jak to masada.... jedni będą chwalić pod niebiosa a inni że Magpul jest "przelansowany" i wogóle bleeee. Trzeba jednak przyznać że konstrukcja jest bardzo ciekawa i mnie osobiście się podoba
Pasti 14.08.2010, h. 11:09 Pasti
Z ciekawości... Jaka armia/oddział używa WA2000?
Voo-Doo 14.08.2010, h. 11:21 Voo-Doo
yyyy armia? odział? chyba tylko Hitman
Yfronus 14.08.2010, h. 11:52 Yfronus
Ładny ten Walther.
Masada w $1? to jest raczej piaskowy...
Smutas 14.08.2010, h. 11:57 Smutas
WA2000 nie był chyba używany przez żadną armię. Broń produkowano krótko bo była po porostu za droga Powstało może kilkaset egzemplarzy i są to swoiste "białe kruki"
KWIA_TEK 14.08.2010, h. 12:25 KWIA_TEK
No, właśnie. Kolor tej Masady na pewno nie jest DARK Bardziej piaskowy. Nawet jaśniejszy niż piaskowy. Dziwny jest ten kolor. A może to DE?. Podobno 80% facetów to daltoniści. Może jakaś koleżanka się wypowie...
Piotro 14.08.2010, h. 13:19 Piotro
CM16 M4- Śmiech na sali, drugi sportline.
Promant 14.08.2010, h. 13:49 Promant
Opis na RWA nie oznacza, że replika w ogóle nie ma hu. Po prostu ma hop up stały, tak samo jak np. Sten AGMa czy Vivy. I sporo replik pistoletów.
Samo określenie "hop up" wiąże się z czynnością - regulacją.
Dlatego jeżeli piszą "non" to oznacza stałe fabryczne ustawienie. I tyle.
vip3r 14.08.2010, h. 13:58 vip3r
ech trzeba będzie odboleć chyba $ na to WA2000 - nie zapomnę tej sceny z "living daylights" jak się zastanawiałem cóż to takiego jest na fotkach wygląda na bardzo przyzwoicie wykonany.
Tofic 14.08.2010, h. 14:31 Tofic
Walter bardzo ładny, szkoda że tylko 360fps jak na snajperkę
Milosz82 14.08.2010, h. 15:21 Milosz82
Ta M4 od G&G będzie do kupienia w Polsce? Czy muszę zamawiać, bezpośrednio od RedWolf Airsoft?
Milosz82 14.08.2010, h. 15:25 Milosz82
Ta WA 2000 6,7kg trochę sporo jak na replikę tego typu
rain 14.08.2010, h. 15:40 rain
ACR i WA2000 w jednym newsie... ślinotok...
jacoob96 14.08.2010, h. 16:29 jacoob96
ACR, Magpul Masada - osobiście baardzo mi się podobają (nie dzięki COD), ale, ale...
Za pół roku ten projekt magpula wyprze większość eMek i airsoftowców będzie można dzielić na:
- gietowców(ludzie ludzie z własnym zdaniem)ok. 20% ,
-kałaszowców (rusofile i beginnerzy) ok. 30%
-magpulowców (COD, lans, lans, lans..), ok. 25%
-hamburgerów (m4, m16- chyba trochę nudne, co?) ok. 20%,
- "snajperów" - 4%
oraz innych posiadających ciekawsze repliki (np. "bogaty posiadacz repliki MAG z FN" - 1%

Mam nadzieję, że moje prorocrtwo się nie ziści...
MatriX482 14.08.2010, h. 17:02 MatriX482
Na razie świat dzieli sie na 3 lub 4 części ( na razie broń palna )

Emki ( 1/3 świata- głównie amerykanie, czilijczycy, izraelczycy, itd )
AK ( Ruscy, dawny blok wschodni, gangsta, Irak, Afganistan, talibowie, żołnierze na bałkanach, i inni )
H&K- Albo Tureckie, albo Pakistańske lub irackie kopie niemieckich karabinków HK (G3, MP5 itp )
Reszta to FN Fal i nowsze konstrukcje.

Tyle.

A i ta ACR- ślicznota. MUST BUY!
Jangi 14.08.2010, h. 18:39 Jangi
Nie rozumiem, dlaczego posiadanie ACRa czy emki miałoby być przejawem nieposiadania własnego zdania. Nie mogą mi się te repliki po prostu podobać, muszę je waszym zdaniem kupować, bo lans i moda itd? Moim zdaniem prezentowanie takiego poglądu świadczy poniekąd o pewnej ciasnocie umysłowej i skłonności do szufladkowania.

A kolor jest OK, tylko być może te fotki go wypaczają.
Gandzialf 14.08.2010, h. 20:45 Gandzialf
Zaskakuje mnie zmontowanie dwójnogu na górze w WA2000.
fiszczak2817 14.08.2010, h. 21:30 fiszczak2817
Jangi ma rację. Ktoś lubi eMki, albo komuś podoba się rodzina AK to taką replikę sobie kupuje i tym się kieruje. Chyba każdy wybiera to co mu się podoba a nie to, czego mało jest w środowisku airsoftowym. Pozdrawiam.
Ziomek08 14.08.2010, h. 22:43 Ziomek08
@jacoob96 Wybacz, ale musiałem ( nie do ciebie )
Mój drogi dzieciaczku Krew mnie zalewa gdy czytałem tą wypowiedź, I szlag mnie trafia, kiedy słyszę że to wybór repliki decyduje o tym kim jesteś... Po prostu jesteś śmieszny. I nie baw się w Nostradamusa. Jangi to najlepiej określił, Każdemu podoba się co innego... Promant mi pewnie za chwile konto zablokuje, ale napisać to musiałem. A usłyszę że eMka jest dla Hamburgerów, tak nie wytrzymam.
A co do Waltera, powiedzcie mi, w jakiej jeszcze broni stosuje się dwójnóg zakładany na górną część frontgripu ?
Promant 14.08.2010, h. 23:08 Promant
W DSR-1.
$3

W Cheytac Intervention M200.
$3

zaki123 14.08.2010, h. 23:27 zaki123
a jak będę miał repliki (nie wnikam akurat teraz w firmy) AK47, M4, M16, MP5, M14 To kim będę? sklepem? we<!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro-->ź<!--colorc--></span><!--/colorc--> się schowaj jacoob96
Foka 15.08.2010, h. 00:10 Foka
MatriX482, rozumiem, że ignorujesz jakąś 1/4 ludzkości, czyli Chińczyków? Nie mówię nic o Austriakach, Australijczykach, Anglikach itd...
Mamut 15.08.2010, h. 01:38 Mamut
Nie wiem co się czepiacie FPS'ów w tym WA2000. Wkładasz dobrą preckę, dobrą, miękką gumę i lata na 90 metrów. A nie tuning za pierdylion złotych.
A dwójnóg na górze to najlepszy sposób na stabilne celowanie. Broń wisi, a nie się opiera. Co będzie stabilniejsze? Jajko stojące na zapałce czy wiszące na nitce? Trochę fantazyjnie, ale wiecie o co chodzi.
Robbb 15.08.2010, h. 09:43 Robbb
no ładniutki ten WA 2000 , odkąd pamiętam zawsze mi się podobała ta zabawka ,nawet sam takiego od jakiegoś czasu buduje , tylko że WA 2000 sprężynówka hmmm , WA powinien byc samopowtarzalny , i tu jest problem bo mamy w środku tylko 20 mm miejsca bo ten karabin jest wąziutki , pewnie dlatego nie pokusili się o elektryczny napęd bo standargowe gerboxy są szersze . Szkoda
Pritcher 15.08.2010, h. 10:20 Pritcher
MatriX482 jednak troszkę racji ma, preferencje co do wyboru repliki trochę odzwierciedlają charakter jednak. Ale nie w takim stopniu jak to się w/w wydaje. Ciekawe kto produkuje Masadę dla Magpula. Swoją drogą ma ona oznaczenia Remingtona albo Bushmastera? Bo nie widać an fotach, a to będą producenci ostrej wersji. Wiem że oznaczenia na czymś co w ogóle nie wchodzi do większej produkcji to trochę dziwna sprawa, ale i tak.
Swoją drogą to ciekawe, wiele 'kultowych' broni nigdy nie wyprodukowano w większej ilości, Pancor Jakhammer, WA2000, czy właśnie(póki co) Masada.
Ja i tak poczekam na QBU-88
maxpayne3000 15.08.2010, h. 11:08 maxpayne3000
teraz każdy może zostać Hitmanem, a to dzięki WA2000
Michal_CHZW 15.08.2010, h. 11:33 Michal_CHZW
Dziwna strasznie ta konstrukcja wa 2000
Maza94 15.08.2010, h. 12:51 Maza94
@jacoob96
dziecko twoje teorie są na prawdę...
Moim zdaniem mimo pojawienia się Masady to wiele osób nie zrezygnuje z replik z rodziny M4/16 ja osobiście nie zamieniłbym M16A2 na ACR.

@MatriX482
Świat to nie asg, człowieku
Świat dzieli się bardziej na rodzaj używanej amunicji a nie na "repliki" na NATOwską i Rosyjską i tak dostosowują uzbrojenie, gdzie w którym regionie jest ta amunicja bardziej dostępna itp. wiem że nie zbyt odkrywcze
W Iraku nie funkcjonują żadne HK G3, natomiast M4A1 i Tabuk nawet mogą funkcjonować w jednym oddziale.
pozatym Iracka kopia HK? Ty po ciemku piszesz czy co?
iwo303 15.08.2010, h. 13:03 iwo303
Tych co grali w call of duty modern warfare 2 acr i wa 2000 po prostu zachwyci
MatriX482 15.08.2010, h. 13:29 MatriX482
@Maza 94 Mam Ci znaleźć artykuł z gazet typu raport czy NTW o tym? Mam pewne źródła. Są tureckie, są pakistańskie, ale są i irackie.

Jesteś pewien, że w Iraku, Afganistanie czy Pakistanie nie ma w użytku G3 czy MP5 (mówię o kopiach ). Doinformuj się, wtedy pogadamy.

Koniec.

Wracając do newsa.
Prawdopodobnie na ACR są oznaczenia magpula (woah ) i remingtona. A jak będzie, to się dowiemy.


Goose 15.08.2010, h. 13:59 Goose
@MatriX - gratulacje, zrobiłeś z siebie debila.

"Doinformuj się, wtedy pogadamy."

Prosze bardzo, Gewehr 3 nie występuje w Iraku (prawdopodobnie) a na pewno nie jest produkowany. za to w IRANIE jest produkowany i trzymany .
Pritcher 15.08.2010, h. 15:47 Pritcher
Goose, skoro się doinformowałeś, to podaj źródło. Skąd masz tą niesamowitą pewność?
dawid_o 15.08.2010, h. 18:58 dawid_o
W którymś numerze pisma "strzał" były zdjęcia właśnie Irańskiej kopii G3.
DrZeRT 15.08.2010, h. 20:15 DrZeRT
Info można znaleźć chociażby na stronie DIO
$3
Goose 17.08.2010, h. 13:54 Goose
$3

$3
"Those include Greece, Iran, Mexico, Norway, Pakistan, Portugal, Sweden, Turkey and many other countries. Total of more than 50 countries during the last 40 years issued the G3 to its forces. The G3 was or still is manufactured in countries like the Greece, Pakistan, Iran, Turkey, Portugal and others."

$3


K*^%&*#^%UIYR&# naprawde tak trudno w goglach sprawdzić ?
GHOSTASG 18.08.2010, h. 11:26 GHOSTASG
na 100000 % kupuje sobie tego Aresa