Daj cynk
Reklama

Aktualności

Arena ASG

Polska, 13.08.2010, h. 22:00, dodał: Promant
30

Firma Arena ASG rozbudowuje teren przeznaczony do rozgrywek komercyjnych.



 

 

 

 

 

 

 

Firma Arena ASG (o której pisaliśmy już kiedyś w newsach), dysponująca komercyjnym terenem do rozgrywek airsoftowych, przesłała nam informację o wprowadzonych zmianach.

Poniżej zamieszczamy oryginalny tekst wiadomości oraz zdjęcia terenu gry:

 

Witamy maniaków po dłuższej naszej nieobecności na łamach portalu WMASG!

Chcemy poinformować o zmianach, które u Nas nastały w tym sezonie. Teren został powiększony o kolejną część grywalną obok domku noclegowego
(nowe miejsce respów). Otwierając nową część terenu, dodaliśmy kolejną kładkę przy Zielonym Silosie jako dodatkowe wejście do Młyna z nowego miejsca. Dla urozmaicenia rozgrywek i zrównoważenia szans ekipy atakującej Młyn, względem ekipy broniącej, zbudowaliśmy dwupoziomową "Wieżę Snajperów".
Na terenie zielonym powstała kładka prowadząca przez zalane starorzecze do "Małego Wietnamu".

W okresie jesiennym teren zostanie poszerzony o dwie kolejne działki za obszarem Małego Wietnamu. W samym budynku Młyna zostały pozmieniane
ustawienia przesłon i dodane nowe.

Ruszyła również nowa wersja naszej strony internetowej : www.arenaasg.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arenaasg.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wilkosz 13.08.2010, h. 22:14 wilkosz
no no wyglada ciekawie
Pritcher 13.08.2010, h. 22:14 Pritcher
Spory teren, ciekawe ile to arów zajmuje. Ktoś się może orientuje?
truskawa 13.08.2010, h. 22:18 truskawa
hura! z Białegostoku to jedyne 475km. akurat na sobotni wypad !
a serio... wygląda kusząco
czolgista1986 13.08.2010, h. 22:23 czolgista1986
ja chce do wietnamu ...
Dudek Javny 13.08.2010, h. 22:24 Dudek Javny
Super teren, szkoda że tak daleko :/ Może w warmińsko-mazurskim ktoś coś podobnego zorganizuje.
Czubaka 13.08.2010, h. 22:35 Czubaka
Ciekawa inicjatywa strzelankowa. Oby więcej takich.
Jackall37 13.08.2010, h. 22:53 Jackall37
Trochę mi się z Counter-Strikiem skojarzył

Ale nie powiem - jest bajer
Ciachu 13.08.2010, h. 22:57 Ciachu
Wszystko spoko, ale nic Ci tego nie da co Wietnamska dżungla
Westie 13.08.2010, h. 23:06 Westie
15 zeta green fee? Tanio jak barszcz! Biorąc pod uwagę, że dzikich miejscówek jest coraz mniej, bo developerzy je wykupują, to należy się zainteresować porządnymi komercyjnymi...
Dale 13.08.2010, h. 23:09 Dale
Gratuluję rozbudowy Staszek :]

Wszystkim mogę tylko polecić. Genialna miejscówka, na małe scenariusze zielono czarne. Szkoda że nijak nie po drodze, bo bym chętnie odwiedził znowu.
Filq 13.08.2010, h. 23:19 Filq
Ojejeje.. ale fajnie. Szkoda, ze tak daleko :/
Gasparzinho 13.08.2010, h. 23:40 Gasparzinho
Łał, na zdjęciach wygląda świetnie. Szkoda, że to oczywiście nie ten koniec Polski :c
Mati13k 13.08.2010, h. 23:47 Mati13k
Chłopaki - przykro mi to mówić, ale: MAM BLIZIUTKO Kiedyś trzeba odwiedzić.
water 14.08.2010, h. 06:10 water
znam,grałem,bywam nieczesto,ale przez to ,za każdym razem jest coraz lepiej i zawsze zaskoczenie jest na plus
polecam i zachecam do odwiedzania
Vitalis 14.08.2010, h. 07:43 Vitalis
15 zl za 5 godzin grania to nie drogo no tylko szkoda ze w krakowie
rupas69 14.08.2010, h. 09:11 rupas69
A no właśnie, też jestem ciekaw ile tego terenu tam jest. Zdjęcia wyglądają kusząco, może kiedyś jakiś poważniejszy zlot tam ktoś zrobi i będzie okazja zajrzeć
jan96 14.08.2010, h. 10:00 jan96
Kraków to z Katowic tylko 60 km
ssmit 14.08.2010, h. 10:42 ssmit
Dziękujemy za pozytywne opinie o Naszym terenie ! Dla zainteresowanych - obszar "grający" na dzień dzisiejszy to 120 arów - po planowanym rozszerzeniu teren będzie zajmował 160 arów. Systematycznie dodajemy nowe atrakcje na terenie. Jeśli chodzi o jakieś pierwsze "małe zloty" to planujemy z nimi ruszyć po rozszerzeniu i zagospodarowaniu nowego terenu. Jesteśmy również w trakcie remontu zaplecza noclegowego. Nasz teren znajduje się 30 km od Krakowa w stronę na Warszawę.
Pozdrawiamy
Ekipa Areny ASG
ssmit - właściciel Areny ASG
sisi 14.08.2010, h. 12:16 sisi
Brawo. Bardzo Ciekawy teren, a zwłaszcza ten młyn wyglądający na iście amerykański.
Teraz proponuję zacząć organizować zloty.
Sten117 14.08.2010, h. 16:26 Sten117
Ja ze swojej strony polecam, zabawy na tym terenie są naprawdę świetne. Zresztą jutro znowu też się tam wybieram
janp 14.08.2010, h. 16:35 janp
Wygląda naprawdę fajnie trzeba się tam wybrać;p
eLMentos 14.08.2010, h. 16:55 eLMentos
No teren konkretny. Szkoda że mieszkam na drugim końcu Polski... Ale ! Pożyjemy zobaczymy Pozdrawiam ekipe Areny
Loganziom 14.08.2010, h. 23:19 Loganziom
Nie wiem jak wy ale ja mam z niecałe 2h jazdy samochodem!
Kaszub 15.08.2010, h. 00:00 Kaszub
Gratulacje wygląda świetnie a nawet Stalkerem zalatuje ^^ myśle że post apo można tam rozegrać nieduże
ch0mik 16.08.2010, h. 09:54 ch0mik
Macie panowie filmik do obczajenia z niedzielnej szczelanki na której byłem:)
$3
M.J.Sniper 16.08.2010, h. 14:25 M.J.Sniper
Swietna robota Stachu!!!

Duzo wiecej opcji i znacznie wiekszy teren.
Bardzo dobry pomysl z rozbudową Areny, szczegolnie plan z zaadoptowaniem przyleglych dzialek.
Wyglada to coraz lepiej z roku na rok
Czekam na zlotowe imprezy.
Warto bedzie ruszyc sie te 1800km i znów zawitać w Arenie , bo robimy to w końcu dla hobby (i nie pisać, że macie za daleko - dla chcącego nic trudnego).

Gratulacje Ssmit

Poznan 16.08.2010, h. 21:45 Poznan
no brak mi slow
a moze mi ktos powiedziec gdzie to dokladnie jest w jakiej miejscowosci??
Poznan 16.08.2010, h. 21:47 Poznan
juz nietrzeba mam
WENDZIN 23.08.2010, h. 05:26 WENDZIN
moreluz 13.01.2011, h. 20:53 moreluz
Po godzinach: Teren bajka przygoda. Zapraszam ;)