Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 09.08.2010, h. 23:26, dodał: Promant
19

Nowe produkty firmy Element. Video review AATV: Tornado impact grenade. Pistolety GBB WA w ofercie RWA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obok nowych w ofercie produktow: kolejnej latarki taktycznej (EM300A mini scout) oraz repliki lunety Elcan Specter DR 1x-4x, firma Element zapowiedziała wprowadzenie do oferty, jeszcze w sierpniu, celownika EOLAD-2.

 

 

 

 

Kolejne video review Airsoft Austria TV: Tornado impact grenade czyli uderzeniowa wersja znanego już granatu produkcji Airsoft Innovations.

 


 
 

W ofercie Red Wolf Airsoft dostępne są trzy modele z najnowszego asortymentu pistoletów GBB firmy Western Arms, o których informowaliśmy w jednym z ostatnich newsów. WA 1911 Hard Baller w wykończeniu Carbon Black, wersja heavy weight, kosztuje 360USD.

 

 

 

 

WA SV Infinity Spike Gun 4.3 oferowany jest w cenie 380USD.

 

 

 

 

 

Natomiast WA SV Infinity Full Auto można nabyć za 400USD. Replika umożliwia wybór między nastawą single fire i full auto, w trybie ognia full auto spust działa dwustopniowo: ściągnięcie języka spustowego do połowy umożliwia oddanie pojedynczego strzału, a ściągnięcie języka spustowego do końca uruchamia tryb auto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

element.com/">www.world-element.com

www.aatv.at

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WFD1999 09.08.2010, h. 23:54 WFD1999
tłuczki wracają:)
sisi 10.08.2010, h. 00:19 sisi
Któryś ze sklepów w PL sprowadzi ten celownik Elementa - Specter DR? Bo z chęcią zamówię.
Wreszcie działający 1-4x i porządny kolor.
Gandzialf 10.08.2010, h. 01:50 Gandzialf
Hardballer... Piękny. SV Infinity Full Auto - podoba mi się możliwość strzelania semi i full auto.
zombie_snake 10.08.2010, h. 02:01 zombie_snake
sisi co do koloru to bym się sprzeczał. O wiele lepiej zrobiliby jakby był tez dostępny czarny.
Co cieszy bardzo, to fakt, że krzyż celowniczy jest taki jak w oryginale
Ciesze się, że nie kupiłem pierwszego SpecteraDR ze stałym powiększeniem x4. Tego nie odpuszczę
Jangi 10.08.2010, h. 07:42 Jangi
O, wreszcie porządna replika Elcan Specter, ciekawe jak będzie z ceną.
Voo-Doo 10.08.2010, h. 09:53 Voo-Doo
granat fajna sprawa a SV Infinity Full Auto mmmmm.. miodzio idealny do rozbijania szyb... nie głów terminatorów!
shamoth 10.08.2010, h. 11:09 shamoth
Ten Specter to będzie luneta kolimatorowa, przynajmniej w x1, czy po prostu kolejny Specter z podświetlaniem ale ze zmianą 1-4x?
zombie_snake 10.08.2010, h. 12:13 zombie_snake
Elcan będzie miał normalny czarny krzyż celowniczy, ale także podświetlenie tego krzyża, czyli nie jak w oryginale tylko kropkę. Co do ceny to wstępnie ma wynosić 197$ bez przesyłki.
szuszpl 10.08.2010, h. 14:44 szuszpl
Od ich akcentu można się uzależnić
pafcio 10.08.2010, h. 16:53 pafcio
Właśnie na taką optykę czekałem! Idealna do M4
Jackall37 10.08.2010, h. 18:25 Jackall37
Luneta niczego sobie - dawno nie widziałem w newsach na tyle ciekawego egzemplarza.
sisi 10.08.2010, h. 20:34 sisi
Zombie_snake - a właśnie nie, kolor jest w sam raz i się zgadza. Nie jest złotawy jak ten pierwszy, a brązowawy. $3

Czarny rzadziej się teraz spotyka, był wydawany na początku.
johny13 10.08.2010, h. 20:59 johny13
Nie no, to infinity to chyba infinity of stupidity... Tluczek do miesa , nie gaziak..
swirekster lol 10.08.2010, h. 22:49 swirekster lol
cicho tam, ja lubię ubijać terminatorów na kotleta
zombie_snake 10.08.2010, h. 23:10 zombie_snake
sisi IMO i tak by sie go krylonem albo Sniper paintem walnęło, no chyba ze wolisz się asić trademarkami
Kuczu 11.08.2010, h. 00:08 Kuczu
Jak oznaczenia są grawerowane, choćby nawet bardzo płytko to da rade xD W sumie mnie też by bardziej pasowała wersja czarna.
tkn07 11.08.2010, h. 09:50 tkn07
wreście HB z gbb <333 hahaha dobre
"swirekster lol
cicho tam, ja lubię ubijać terminatorów na kotleta"

Taki tłuczek ma wiele zastosowań ;>>