Daj cynk
Reklama

Aktualności

Bunny Custom: Tactical AKS74

Świat, 23.02.2016, h. 22:37, dodał: Promant
16

Ciekawostka dla mniej ortodoksyjnych zwolenników AK: Bunny Custom Tactical AKS74.



bws_americastyle_aks74tac.jpg 

 

Ciekawostka dla mniej ortodoksyjnych zwolenników AK: Bunny Custom Tactical AKS74

 

 bws_americastyle_aks74tac_02.jpg

 

 

Bunny Workshop oferuje swoim klientom taką właśnie "odmianę" taktycznego AK. Karabin ochrzczono jako America Style i składa się na niego: zestaw szyn Strike industry AK TRAX, montaż pod optykę Madbull AK Rear Sight Rail Mounts, chwyt US Palm, kolba Madbull ACE M4 Stock, tłumik Asura Dynamics, adapter kolby M4 Asura Dynamics i selektor Hephaestus Tactical

Wciąż tworzone są różne mutacje na bazie replik AK, mające tyle samo zwolenników, co przeciwników. A jak Wam się podoba ten egzemplarz?

 

 bws_americastyle_aks74tac_03.jpgbws_americastyle_aks74tac_04.jpgbws_americastyle_aks74tac_05.jpgbws_americastyle_aks74tac_06.jpg

 

 

Źródło:

tactical-aks74">Popular Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nath 23.02.2016, h. 23:18 Nath
Jako samozwańczy ekspert od "poskramiaczy koszerniaków" orzekam co następuje-nie ma keymodów, nie ma lansu. Aczkolwiek odkoszerniony jest prawilnie, choć ja nigdy nie byłem fanem kolby ACE, ani w emkach ani w kałachach tym bardziej.
A ja uważam, że jedynie koszerna w AK jest kolba składana na prawo :). Oraz pistolgrip magpula :). Poza tym podzielam zdanie co do keymodów :)
GuloGulo 24.02.2016, h. 06:49 GuloGulo
Wincyj, wincyj ris! No faktycznie, brakuje 2-3 sztuk "wciśnij kropka" no i farbki na tłumik im brakło. Poza tym - cacy.
Mendi 24.02.2016, h. 13:52 Mendi
Względnie Zhukov mógłby być założony zamiast keymodów. To by było mega prawilnie wtedy!
Nath 25.02.2016, h. 10:02 Nath
endo5 24.02.2016, h. 09:21 endo5
Jak AK 74 to chyba nie ten magazynek, nie ten kaliber .
No i rurka gazowa nie ta :V
Maciejox 24.02.2016, h. 18:10 Maciejox
yaro 24.02.2016, h. 10:28 yaro
Jak nie lubię wymysłów odnośnie różnych dodatków do kałacha, to mi się podoba :-)
widmo 24.02.2016, h. 15:17 widmo
Fajny :)
losiu1262 24.02.2016, h. 16:59 losiu1262
strzelałbym ;)
arend 24.02.2016, h. 17:01 arend
Rok szukam takiej kolby po taniości do swojej akuszy.
To je madbull, cięzko będzie po taniości kupić :(.
Nath 25.02.2016, h. 10:01 Nath
Raveneye 25.02.2016, h. 12:10 Raveneye
Cóż... Koszerne toto nijak. Aczkolwiek ciekawi mnie en koli. Czy laser nie zasłania części pola widzenia? Strange.... Tłumik oczojebka, laser nie tu gdzie trzeba, mało znośne ale cóż... Co do kalibru... Jest tyle wejsji AKSU że może gdzieś tam Vladimir Józefowicz, brygadzista w Iżmasz, po kilku litrach czystej, źle wykalibrował tokarki i poszła seria na 7x62:)
"O rosyjskich standardach się nie mówi. To rosyjskie standardy mówią o Tobie itp... "

Choć dla mnie AKSU to tylko dla załóg pojazdów do spółki z PP-19... Specnaz i tak ma Wała...
Gr4b4rz 25.02.2016, h. 17:26 Gr4b4rz
Ładny chwycik przedni co to za fant?
Ten chwyt przedni, co się orientuję jest w systemie keymod

http://wmasg.pl/pl/news/show/660935
Arekcore 26.02.2016, h. 09:49 Arekcore
kiedyś chyba na airsoftarmory widziałem, sprawdź ;)
Maciejox 27.02.2016, h. 18:54 Maciejox
na TG mają też