Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolety double barrel WE

Świat, 08.02.2016, h. 22:10, dodał: Promant
21

Firma WE zaanonsowała nowego dystrybutora swoich produktów i przedstawiła serię pistoletów dwulufowych.



Firma WE Airsoft zdecydowanie skupiła się ostatnio na rozwijaniu serii pistoletów dwulufowych, dodając do oferty nowe modele i wersje wyglądu. Trudno powiedzieć jaka jest przyczyna takiego rozwoju podaży produktu raczej nietypowego, być może Wei-Tech liczy na wykreowanie mody - a tym samym popytu na takie właśnie zabawki.

Obecnie producent poinformował, że w ofercie znajduje się już kilka wersji takich pistoletów, jak również kilka wersji zamków do nich. Pierwszy model to Glock 17 w kolorystyce czarnej i srebrnej:

 

 

1.jpg2.jpg 

 

Kolejny model to Glock 18c, również w wersji czarnej i srebrnej:

 

 3.jpg4.jpg5.jpg

 

 

Miłośnicy Colta 1911 także znajdą coś dla siebie:

 

 6.jpg6a.jpg

 

 

A jeżeli ktoś lubi wzorki i ozdóbki - może sobie zamówić dwulufowego 1911 z motywami roślinnymi:

 

 7.jpg7a.jpg

 

 

Przy okazji prezentowania, podczas chińskiego nowego roku, oferty pistoletów dwulufowych firma WE zaanonsowała nowego dystrybutora swoich produktów: we-double-barrel-g-series-360">KYAIRSOFT. W ofercie tej firmy dwulufowe Glocki oferowane są w cenach od 146.30 USD do 162.80 USD.

 

 

 

Źródło:

weairsoft.com/">WE Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
EndeBeats 08.02.2016, h. 23:39 EndeBeats
"Miłośnicy Colta 1911 także znajdą coś dla siebie" ale chyba nie od WE, c'nie? :v
Mam Colta od WE już 2,5 roku, nie napotkałem żadnych problemów.
JokerGMA 09.02.2016, h. 15:29 JokerGMA
Czemu? Miałem od WE, miałem i lepsze, żadnych problemów. Poprzedni colt WE przesłużył koło 5 lat. Obecnie mam dwa już prawie 3 lata i wszystko ok.
Promant 09.02.2016, h. 15:37 Promant
Tylko w jaki sposób miałoby to świadczyć o ich niezawodności WE, Promant? Może masz specyficzne wymagania.
Lambert 09.02.2016, h. 16:07 Lambert
Skoro replika działa dobrze, nie psuje się i strzela celnie po regulacji HU - sprawdzając się na dystansach CQB; i tak przez 3 - 4 lata, to Twoim zdaniem świadczy o specyficznych wymaganiach?
Jeżeli tak, to mam specyficzne.
Owszem - co pisałem już wcześniej - WE to jest średnia półka i średnie ceny - wiadomo, że jakość wykonania czy materiałów trudno porównać do KWA czy TM. Jeżeli jednak pistolet działa prawidłowo, a jedynym problemem jest złażąca podczas użytkowania farba - to ja nie widzę jakiejś tragedii. Tym bardziej, że w ostatnim czasie wykonanie zewnętrzne też się powoli poprawia.

Może miałem jakieś niesamowite szczęście i trafiałem na same super egzemplarze, tylko jakoś trudno mi w to uwierzyć. Tym bardziej, że w tzw. markowych pistoletach zdarzyły mi się usterki. Z pozostałych replik WE poza coltem - jedyny poważniejszy problem miałem z Lugerem, gdzie wycierała się jedna część i to powodowało zacinki, ale to była faktycznie wada konstrukcyjna repliki i swego czasu chyba Borax opisał jak ją usuwać żeby problem zniknął.

Generalnie uważam, że z replikami wszelkich marek jest podobnie - są to tylko zabawki, jakość wykonania i kontrola jakośći w fabrykach, zwłaszcza chińskich - też różna. Jeszcze nie spotkałem marki replik, pod którą jakiegoś bubla by nie wyprodukowano. Dlatego sądzę, że skrajne generalizowanie jest bez sensu - tak samo jak np. TM to wcale nie same ochy i achy, tak samo WE to nie sam shit.
I tyle.
Promant 09.02.2016, h. 22:07 Promant
No,no.. Ciekawe.
Lambert 10.02.2016, h. 15:39 Lambert
yaro 09.02.2016, h. 02:58 yaro
Ciekawe to by mogło być wtedy kiedy lufy byłby tak ustawione, że strzał na np. odległość 20m trafiałby dwie osoby stojące koło siebie :-)
Tak jakoś nie widzę jakiegoś sensownego powodu produkcji takiego coś... Z drugiej strony już różne rzeczy się pojawiały całkiem nie z tej bajki, i może zaraz pojawią się do tego dedykowane kabury, tłumiki i inne akcesoria bo kulek będzie zużywał taki potworek więcej więc i gazu też...
albo gdyby jedna z luf była skierowana w drugą stronę.
Mixon 09.02.2016, h. 13:08 Mixon
you-dash 09.02.2016, h. 06:11 you-dash
Nie pozostaje nic innego jak czekać aż WE wpadnie na genialny pomysł sklejenia 3 pistoletów
"Sklejenie" dwóch to akurat nie był ich pomysł.
giger 09.02.2016, h. 17:52 giger
W przypadku replik był.
you-dash 10.02.2016, h. 18:22 you-dash
TEEX 09.02.2016, h. 13:21 TEEX
A może i m4 zrobiliby podwójne ;P
eeee dwururki już są choć nie wiem czy ersoftowe :)
yaro 09.02.2016, h. 13:29 yaro
Hudy01 09.02.2016, h. 13:47 Hudy01
Zrób okropnie brzydkie repliki - produkuj ich jeszcze więcej próbując wyznaczać trend. WE logic.
Kwestia gustu - wg mnie to świetny pomysł na lansiarską replikę i na pewno sobie taką sprawię ot żeby postrzelać dla frajdy i chlapnąć temu wynalazkowi kilka zdjęć :) Swoją drogą trend już się powoli sam wyznacza. Wersja palna 45-ki pojawiła się w nowym Bondzie :)http://www.jamesbondlifestyle.com/sites/default/files/ckeditor/images/news/150226-dave-bautista-mr-hinx-empire.jpg
giger 09.02.2016, h. 17:58 giger
To nie jest WE logic, taki jest ich biznesplan. Produkują towar a następnie szukają nabywców a takich firm są dziesiątki. Tymczasem wszelkie inne firmy (po części WE też) obrali model wytwarzania tego, na co jest zapotrzebowanie.
SirHawk 09.02.2016, h. 18:14 SirHawk
Lambert 09.02.2016, h. 15:38 Lambert
Ciekawe czy dłonie azjatów domkną się na tych chwytach? Pomijając już sam pomysł..
Hagen1989 09.02.2016, h. 18:23 Hagen1989
Colta jeszcze rozumiem. Jest oryginał. Ale reszta. Bez komentarza, ale skoro jest zapotrzebowanie.
you-dash 10.02.2016, h. 18:24 you-dash
Prawda jest taka, że nikt nie chce replik WE kupować i żeby wyprzedać zaległości postanowili sprzedawać dwie repliki jako jedną :P
Maciejox 11.02.2016, h. 11:00 Maciejox
Czekam teraz na sklejoną berette. Ciekaw jestem kto byłby w stanie objąć chwyt takiej "repliki".