Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Blaster Gun

Świat, 05.02.2016, h. 20:27, dodał: Promant
14

Każdy, kto kiedyś chciał poczuć się na grze jak Han Solo - może niedługo mieć okazję. Firma WE zaprezentowała zdjęcia prototypu Blastera.



Każdy miłośnik Gwiezdnych Wojen, który kiedyś próbował wcielić się w Hana Solo podczas LARPa, albo choćby tylko chciał poczuć się na zwykłej strzelance jak Han Solo i przeszkadzał mu brak odpowiedniej repliki broni - może niedługo mieć okazję.

Firma Wei-Tech zaprezentowała zdjęcia prototypu Blastera. Niestety, na chwilę obecną, nie podano żadnych informacji technicznych na temat miotacza. Możemy jednak podziwiać prototyp na fotografiach.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

weairsoft/">WE Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
you-dash 05.02.2016, h. 20:49 you-dash
Poczuć się jak Han Solo, znaczy się umrzeć?
Badumtsss :D
Wow. Całe uniwersum z udziałem Solo sprowadziłeś do jednej sceny. Nieźle :P
Promant 05.02.2016, h. 21:05 Promant
Szczerze mówiąc nie oglądałem Gwiezdnych Wojen, ale po najnowszej części taki spam był w necie, że jedynie wiem, że Han Solo umiera :P
you-dash 05.02.2016, h. 21:20 you-dash
Oczywiście. Bo blaster zrobi tylko "PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS" a potem się rozleci :D

WE POWEEEER :D
-Otto- 05.02.2016, h. 21:59 -Otto-
Ja nie wiem ludzie co wy macie za schizę z tym WE. I co robicie z tymi pistoletami; drzewo rąbiecie, gwoździe wbijacie, że tak się Wam sypią?
To średnia półka i ceny średnie, nie ma co porównywac do KWA czy TM, gdzie i jakość i cena odpowiednia. Kokosów nie będzie, bo to WE, ale miałem trochę ich klamek i nigdy specjalnych problemów. Jednego Colta kupiłem od drugiego właściciela a po mnie jeszcze dwóch uzywało i się nie sypał, tyle, że farba złaziła.
Teraz też mam 3 klamki WE i od kupienia nic się nie dzieje, jedna już 4 lata używana. Miałem KWA, TM, miałem inne, porównanie mam.

Czasami myślę, że to takie samo modne narzekanie na WE, jak w drugą stronę modne chwalenie TM. :P
Promant 06.02.2016, h. 00:30 Promant
Ech, nawet na WMASG są spojlery filmów. Stała czujność jest potrzebna jak widzę :P

PS. Film już obejrzałem, więc się nie czepiam.
CiV_1994 06.02.2016, h. 01:27 CiV_1994
Rozwaliłeś system :)
MakaMuka 11.02.2016, h. 08:55 MakaMuka
sniper_tarzan 05.02.2016, h. 21:43 sniper_tarzan
Jeszcze świecące kulki do tego i ciuciuciu z laserka myyyk!
Dawcio1pl 05.02.2016, h. 23:38 Dawcio1pl
we, plz stap
Dawcio co to za zlepek literek? Dostałeś udaru, czy kot Ci przeszedł po klawiaturze? :D
giger 09.02.2016, h. 18:05 giger
Ukesu 06.02.2016, h. 00:03 Ukesu
Mając tą replikę, zawsze strzeli się pierwszym :D
adus1991 06.02.2016, h. 07:32 adus1991
Tyle razy widziałem tego gnata w filmach a dopiero teraz zauważyłem że to Mauser Red9 (broomhandle)
yaro 06.02.2016, h. 09:49 yaro
Nie ukrywam chciałbym :-)
Czy przydatne, to nie wiem, ale czy musi być? Dla samej opcji że z GW to bym przytulił. A że WE, no cóż... mnie tak firma jeszcze jakoś nie zawiodła. Colt i glock działają jak ta lala i nie narzekam a eksploatuję jak się da i ile się da :-)
Swego czasu już myślałem jak połączyć np. mausera z lunetą la vietnam, bo to chyba jedyna taka która coś wygląda podobnie ale przerosło mój zapał :-)
Mixon 06.02.2016, h. 13:33 Mixon