Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Double Barrel G18

Świat, 19.01.2016, h. 20:11, dodał: Promant
13

Firma WE Airsoft zaprezentowała kolejny pistolet dwulufowy: GBB Double Barrel G18.



Najwyraźniej po wprowadzeniu do oferty "podwójnego" 1911 firma WE Airsoft zasmakowała w zdublowanych lufach.

Obecnie producent zaprezentował kolejny pistolet dwulufowy systemu gas blow back: Double Barrel G18. Tym razem użytkownik może nie tylko strzelać "z dwóch luf", ale może również strzelać z nich ogniem ciągłym.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lotnik 19.01.2016, h. 20:36 Lotnik
strzela strzela i nie przestaje :P ale wężyk HP jest :P
Terminato 19.01.2016, h. 21:17 Terminato
Pewnie się 19nastka dobrze sprzedawała ;)
Hagen1989 19.01.2016, h. 21:28 Hagen1989
Czy takie coś istnieje w rzeczywistości? Czy ja coś przegapiłem? Wydawało mi się, że może nie jestem znawcą, ekspertem, ale że jednak trochę orientuję się w świecie broni palnej.
A UAR od APS istnieje naprawdę?
SirHawk 19.01.2016, h. 22:35 SirHawk
Dwulufowe 1911 istnieją, więc może i ten mutant istnieje.
Infiriel 19.01.2016, h. 23:17 Infiriel
arend 19.01.2016, h. 23:32 arend
Chyba sporysz też na ryżu występuje ;p
Znaczy; uważasz, że to przejaw szaleństwa wskutek zatrucia pokarmowego? :P
Promant 20.01.2016, h. 15:49 Promant
Mendi 19.01.2016, h. 23:53 Mendi
Wiertła sds tylko brakuje i udarówka była by jak talala.
No w sumie. Ale jak tak wpadniesz z czyms takim do pomieszczenia, na długich magach, i wywalisz na auto... miny obecnych... bezcenne. ;P
Promant 20.01.2016, h. 15:51 Promant
Kopcik 20.01.2016, h. 17:49 Kopcik
Wielkie pytanie... Czemu redakcja wrzuca to filmik jakiegoś Włocha i twierdzi, że to coś powstało w fabrykach WE? Nic nie znalazłem co miałoby świadczyć o tym, że to prototyp "ukochanej' przez nas firmy, a nie wytworzony w domu wymysł...
Akurat ta wersja była pod ręką, ale film jest WE. Czemu nie ma więcej info? Nie wiem. może WE w ogóle nie zdecyduje się robić go seryjnie? Wiele ich pomysłów tak skończyło. A może info będzie jak zrobią wersję produkcyjną.
Pomijając, że to ten sam warsztat co zawsze - film otrzymany bezpośrednio od WE publikował również Popular Airsoft na swoim kanale YT:

https://www.youtube.com/watch?v=f1iu5YwddF8
Promant 21.01.2016, h. 16:41 Promant
A tu masz link do newsa Popular Airsoft, gdzie wyraźnie podają, że film pierwotnie zamieściło WE na FB.
http://www.popularairsoft.com/news/we-airsoft-double-barrel-g-8-prototype
Promant 21.01.2016, h. 16:44 Promant
No i żeby już wszystko było jasne, że info potrójnie sprawdzone - film na stronie FB WE:
https://www.facebook.com/pages/Weairsoft/302822296408552