Daj cynk
Reklama

Aktualności

Specshop Tokyo Marui

Aktualności, 13.01.2016, h. 17:10, dodał: szmerglu
11

Sklep Specshop poinformował nas o dostawie od Tokyo Marui, która zaowocowała wprowadzeniem do oferty paru nowych modeli replik tego producenta.



Sklep SpecShop.pl dodał do swojej oferty nowe repliki od firmy Tokyo Marui.

Tokyo Marui - DEVGRU Custom 416D - Recoil Shock Next Generation A.E.G.
2799,00zł


DEVGRU.jpg


Tokyo Marui - Mk17 - FDE - Recoil Shock Next Generation A.E.G.
2499,00zł


SCAR.jpg

Atutem replik jest system Recoil Shock - bardzo realistycznie działający system blow-back. Pracujący podczas strzelania zamek powoduje, iż repliki posiadają lekki odrzut.

Kolejnym podnoszącym realizm rozwiązaniem jest system auto-stop sprawiający, że repliki przestają strzelać w momencie całkowitego opróżnienia magazynka. Po jego wymianie należy każdorazowo zwolnić przycisk bolt catch.


Tokyo Marui - G34 3rd Gen - GBB
739,00zł


G34.jpg

 

Źródło:
Specshop" href="http://specshop.pl" target="_blank">Specshop.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 13.01.2016, h. 18:26 Lambert
O, proszę, taniej niż zakup w HK!
Taniej? ;)
koho 17.01.2016, h. 14:18 koho
Xelrah 13.01.2016, h. 18:49 Xelrah
Repliki z niestandardowymi akumulatorami sprzedawane bez owych akumulatorów w zestawie. A akumulatorów brak w magazynie.
W SCARze jest normalna.
Lambert 13.01.2016, h. 19:12 Lambert
Znajomy przerobił na normalne lipo a nie jest Einsteinem :).
RED (Lone Wolf) 13.01.2016, h. 21:30 RED (Lone Wolf)
Merrowing 13.01.2016, h. 18:58 Merrowing
AA12 nadal ani widu...
Podobno dopiero 15 stycznia jest premiera AA12 na rynku azjatyckim. :)
Wujus 13.01.2016, h. 22:03 Wujus
O, to dobre wieści. Mnie się nie udało nigdzie znaleźć daty premiery.
Merrowing 13.01.2016, h. 23:27 Merrowing
Tak, 15 stycznia premiera, a cena na wgc 400$, czyli typowy standard cenowy TM :P
Maciejox 14.01.2016, h. 00:36 Maciejox
Kriss Vector 15.01.2016, h. 15:43 Kriss Vector
Piękna sprawa.
katowałem ich przed świętami telefonami o Scara H od TM i proszę, szkoda tylko, że nie wytrzymałem ciśnienia i kupiłem Scara w WGC Shop, mieli wyprzedaż - Scar stał za 377 dolarów !!!
I zdążyłeś z fajnym kursem dolara, który w święta jakoś 3.85 stał. Dzisiaj już 4.10 :3 Pięknie się dzieje z naszą walutą, niedługo będzie nic niewarta :v
Maciejox 16.01.2016, h. 00:11 Maciejox