Daj cynk
Reklama

Aktualności

Fronty Asura Dynamics do M4

Świat, 11.01.2016, h. 19:40, dodał: Promant
18

Produkt dla zwolenników minimalizmu i elegancji - fronty Asura Dynamics do M4.



Tym razem produkt dla zwolenników minimalizmu i elegancji albo po prostu dla osób, które nie potrzebują szyn i obwieszania repliki akcesoriami - fronty Asura Dynamics do M4.

Nowa propozycja Asura Dynamics, czyli pierwsza generacja frontów z włókna węglowego przeznaczonych do replik ASG z rodziny M4/M16 - reklamowana jest jako produkt nadający karabinowi charakterystyczny wygląd. Dodatkowo "nie zaczepia się o mundur i oporządzenie oraz pozwala na łatwą zmianę położenia ręki".

Czy jest to rzeczywiście praktyczne rozwiązanie, czy też kolejny gadżet wizualny - zapewne okaże się w użytkowaniu. Jedno jest pewne - wygląd M4 z takim frontem jest zdecydowanie nietuzinkowy.

 

 12508929_1266288126719072_1698451322226439414_n.jpg12509175_1266288100052408_3712654225867081944_n.jpg12510476_1266288103385741_6151266230131625261_n.jpg

 

 

Źródło:

Asura Dynamics

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
karol_alasz 11.01.2016, h. 19:59 karol_alasz
Tekie troche lichowate te śrubeńki...
bambus1 11.01.2016, h. 20:18 bambus1
Rura 40mm oklejona folią udającą karbon, za bazylion złotych monet...
Wszedłem tu tylko po to żeby to napisać, ale zobaczyłem że mnie ubiegłeś :p
Kondziu_Fala PMC 12.01.2016, h. 19:37 Kondziu_Fala PMC
Hudy01 11.01.2016, h. 20:44 Hudy01
Front dla emkowiczów, którzy marzą o Wintorezie/Wałku.
Piotro 11.01.2016, h. 20:58 Piotro
popatrzcie na ARy do IPSC, większość tak wygląda więc powstała odpowiedź przeznaczona do ASG
chyba tylko od jp rifle, więc jaka "większość"?
ewentualnie niektóre stag-i
GuloGulo 12.01.2016, h. 15:24 GuloGulo
lukebuka 11.01.2016, h. 21:18 lukebuka
Ktoś tu chyba pozazdrościł MP5SD wyglądu. ;)
Mendi 11.01.2016, h. 23:22 Mendi
Wygląda to to jak emka z dildo....
Któryś już raz masz podobne skojarzenia - przypadek? ;)
Lambert 12.01.2016, h. 09:56 Lambert
SirHawk 11.01.2016, h. 23:46 SirHawk
Włókno węglowe? No to mamy chwyt za ~1000zł i +500% do nieopłacalności :D.
Opłacalność? W ersofcie?! ;)
Lambert 12.01.2016, h. 09:58 Lambert
Owszem, stosunek stosunku właściwości mechanicznych materiałów do ceny do warunków panujących na przeciętnej intensywnej jebance airsoftowej nazywam opłacalnością :D . Pomijam rekoświrów, bo pasja nie liczy się z opłacalnością i nie o opłacalność się rozchodzi w niej.
SirHawk 12.01.2016, h. 11:54 SirHawk
Lambert 12.01.2016, h. 10:00 Lambert
Front nie miażdży ale za to fajna kolba. Do tego całkiem niedroga. Dziwię się, że jeszcze nie trafiła do AS.
Merrowing 12.01.2016, h. 12:38 Merrowing
Jakiś czas temu chyba gdzieś na forum widziałem front do emki zrobiony z rury pcv. Wyglądał prawie dokładnie tak samo.
BoB3k 12.01.2016, h. 19:24 BoB3k
...Może jakby dodali szyny z czterech stron, to jeszcze by to wyglądało. A tak - człowiek 'domowymi sposobami' może zrobić coś podobnego, jak nie lepszego i trwalszego a z pewnością tańszego ;) ...
Mamut 13.01.2016, h. 00:42 Mamut
Eh. A po miniaturce miałem cichą nadzieję na M4 z zintegrowanym tłumikiem. Byłby potencjał do wyciszania. :)
ASG CUP 13.01.2016, h. 15:35 ASG CUP
w PŁ takie fronty robi Chacal Arms
I za normalne pieniadze.
RIS wg zamówienia klienta :)