Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki A.P.S.: BOAR Defense Ambi EBB

Świat, 29.12.2015, h. 16:15, dodał: Promant
10

Firma A.P.S. wprowadziła do oferty najnowszą serię swoich replik systemu EBB: BOAR Defense Ambi



ehobby_aps_asr_boar.jpg 

 

Firma A.P.S. wprowadziła do oferty swoje najnowsze repliki AEG z serii ASR. Są to karabiny elektryczne systemu electric blow backBOAR Defense Ambi

Repliki dostępne są w ofercie eHobby Asia. Model ASR-117 kosztuje 265 USD. 

 

 117a.jpg117b.jpg117c.jpg

 

 

Model ASR-118 kosztuje 265 USD. 

 

 118a.jpg118b.jpg118c.jpg

 

 

Model ASR-119 kosztuje 280 USD.  

  

 

 119a.jpg119b.jpg119c.jpg119d.jpg

 

 

Źródła:

eHobby Asia

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
viper 29.12.2015, h. 21:03 viper
To w końcu jak to jest z tymi replikami APS? Wyglądają nieźle, ale w sieci panują zdecydowanie negatywne komentarze.
Nowych nie wybebeszałem, ale kilka osób zaklinało się, że jest znaczna poprawa w stosunku do tego co było kiedyś. Nie wiem jednak czy to prawda.
Promant 29.12.2015, h. 22:18 Promant
Kolega miał APS'a pół roku, z czego 4,5 miesięca replika przeleżała w serwisie. Po ostatnim oddaniu do serwisu, sklep zwrócił kasę za replike, a kumpel kupił za to M4 od Evolution Airsoft. Pozdrawiam.
wredny_bo_trzeźwy 30.12.2015, h. 11:48 wredny_bo_trzeźwy
Mialem ASR101, moge polecic, ino od razu do wymiany gumka, lufa i demontaz EBB.
Polaczenie gumola systemy, "precki" src (tak wiem xd) i silika jotgie dalo swietn efekt ;)
xrupiec 30.12.2015, h. 18:43 xrupiec
CARAMORN 30.12.2015, h. 11:04 CARAMORN
Ja również słyszałem same negatywne opinie ale nic rzeczowego. Nigdy nikt mi nie wytłumaczył co z nimi nie tak. Sam również ich na oczy nie widziałem ale po zdjęciach wyglądają całkiem w porządku. Jeśli ktoś miał APS'a i były z nim problemy, bądź nie to proszę o jakieś sprawozdanie.
Repliki są dużo lepsze niż kiedyś, szczególnie poprawiła się jakość bebechów. Nieznacznie lepsza jest jakość zewnętrzna, ta seria źle nie wygląda i osobiście mi się bardzo podoba.
EndeBeats 30.12.2015, h. 14:02 EndeBeats
SHOGUN_YAMATO 30.12.2015, h. 15:35 SHOGUN_YAMATO
Ja mam UAR od APSa na GB V3. Nie mogę na tą replikę specjalnie nic złego powiedzieć poza tym, że trochę męczyłem się żeby dobrać dobrą gumkę HU bo mi replika większość zawijała wraz z gumką do komory i miałem zacinki. Ale teraz jest to mój ulubiony karabinek szturmowy na strzelnaki.
siannko 31.12.2015, h. 00:08 siannko
Z tego co kojarzę to aps wyrobił sobie słabą renomę przez pierwsze ich kałasze i emki które były średnio spasowane a ebb zjadało baterię jak szalone, bez ebb były całkiem okejka ale chyba nie nadawały się do tuningów mocowych przez słabe bebechy,

teraz podobno się to poprawiło, ludzie, jak słucham komentarzy, zachwalają gb silver series a spasowanie i ogólny wygląd części nie budzi większych zastrzeżeń,
więc głównie to pozostał niesmak po pierwszych seriach i już teraz idzie echo, że aps to gówno. Jak dla mnie okej replika ale trzeba wyłączyć ebb
qaaz 31.12.2015, h. 10:39 qaaz
A ja powiem tak, mam APS'a od lat fakt do wymiany poszła dysza, komora, guma, lufa i sprężyna reszta stock. EBB to coś pięknego mi jakoś baterii nie zżera. Niestety po przemieleniu ok. 30-40k kulek (się biegało kiedyś z boxem) pękł GB :( , ale replika działa dalej. Replika w stocku miała już fajne osiągi, po lekkim ulepszeniu hasa jeszcze lepiej. Nie wiem czemu ludzie na nie narzekają, kilku moich znajomych też ma APS'y i sobie chwalą, może po prostu mieliśmy farta i mamy jakieś lepsze egzemplarze, a może Ci co narzekają po prostu a) mieli pecha, b) nie znają się na tuningu i coś spieprzyli.
Nitro 02.01.2016, h. 10:39 Nitro
Miałem 2 UAR'y. Jak każdy chińczyk wymaga poprawek typu podklejenie pada na głowicy, usunięcie nadmiaru smaru,podkladkowanie. Po tych zabiegach stały się niezajebywalne.
Do opinii typu kolega kolegi trzeba podchodzić z dystansem. Często partacze w serwisach są przyczyną awarii i złych opinii.