Daj cynk
Reklama

Aktualności

Modify: XTC-G1 AEG

Świat, 29.12.2015, h. 15:45, dodał: Promant
8

Firma Modify wprowadzi na rynek replikę XTC-G1 AEG. 



modify_xtc_g1.jpg

 

 

O innowacyjnej replice firmy Modify Tech pisaliśmy w starszych newsach kilkukrotnie. Obecnie producent poinformował, że zakończył testy karabinu i zamierza wprowadzić XTC-G1 AEG na rynek.

Podano, że po wystrzeleniu 20.000 BB (w tym 6000 bez przerwy) XTC zachowuje nadal doskonały stan techniczny.

 

 modify_xtc_g1_02.jpgmodify_xtc_g1_03.jpgmodify_xtc_g1_04.jpgmodify_xtc_g1_05.jpgmodify_xtc_g1_06.jpg

 

 

Źródła:

Modify Tech

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dodzor 30.12.2015, h. 00:25 dodzor
No cóż, nie oszukujmy się ale 20000 kulek czyli przeciętnie 5/6 strzelanek to nie jest dużo dla repliki, szczególnie na markowych częściach.
Paczka kulek na jedną strzelanke? Ile trwają takie strzelanki? Dwa dni? >.<
Maciejox 31.12.2015, h. 13:57 Maciejox
U mnie to by było raczej 20 strzelanek.
Kondziu_Fala PMC 31.12.2015, h. 20:22 Kondziu_Fala PMC
bl4ckhg 30.12.2015, h. 07:58 bl4ckhg
około 4000 kulek na strzelankę - wogóle nie szanuje kolega kompozytu :)
Ja w PKM po 60000 strzałów na M150 musiałem wymieniać zębatki bo się tłokowa starała ;) Tłok wytrzymał bo był zmieniany od razu an SHS :P

Zatem fakt, 20000 strzałów to taki sobie przelicznik jak na sprawdzenie niezawodności repliki.
SHOGUN_YAMATO 30.12.2015, h. 15:27 SHOGUN_YAMATO
Dobra Shogum, ale PKM to jest broń wsparcia. Ja nie mówię, że zawsze trzeba zachowywać maks realizmu, ale z drugiej strony napieprzanie tysiącami kulek ze szturmowej to trochę żenada. To już nie jebanka nawet tylko jakiś zlot siewników ;)
W normalnych warunkach 400 BB na grę to dużo. Miesiącami łaziłem z 3 midcapami do Galila (bo więcej nie miałem :D ), łącznie 390 BB i nigdy nie wywaliłem z tego więcej jak połowę, a fragów mi nie brakowało.
Promant 30.12.2015, h. 19:43 Promant
400? Na większości milsimów to 6, 7 magów czyli jedna wymiana ognia, czasami nie cała.
l_isek 31.12.2015, h. 13:11 l_isek
Widać bywałem na innych "milsimach" ;) Albo po prostu strzelam oszczędnie.
Promant 02.01.2016, h. 00:49 Promant