Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire rękawiczki zimowe Mechanix

Polska, 22.12.2015, h. 16:47, dodał: szmerglu
1

Sklep Gunfire poinformował nas o dostawach nowych modeli od Mechanix. Nie zabrakło też uzupełnienia stanów magazynowych o produkty producentów takich jak Amoeba, Evolution Airsoft, Source oraz WE Europe Armored Claw Direct Safe.PNG

Armored Claw Quick Release.PNG

Armored Claw Quick Release™ to zupełnie nowy model w rodzinie rękawic Armored Claw.

To bardzo lekkie rękawice o stosunkowo prostym kroju, który jednocześnie sprawia, że są niezwykle uniwersalne - możemy ich użyć zarówno w działaniach bojowych, jak i podczas wielu codziennych czynności. Użycie Spandexu sprawia, że rękawice są rozciągliwe i świetnie dopasowują się do dłoni, zapewniając wysoki komfort pracy. Rękawice Quick Release™ śmiało możemy potraktować jako sprzęt EDC (Every Day Carry) i mieć je zawsze pod ręką tam, gdzie może trafić się robota do wykonania.

 

 

amoeba.jpg

 

Miłośników marki Amoeba Airsoft z pewnością ucieszy najnowsza dostawa replik od tego producenta. Wszystkie repliki Amoeba wyposażono w zintegrowany moduł EFCS - Electronic Firing Control System.

 

 

evolution Airsoft.jpg

Do oferty wracają repliki marki Evolution Airsoft. Poza znanymi i lubianymi modelami z serii Lone Star, trafiło kilka ciekawych nowości, które będą dostępne już niebawem.

 

 

Mechanix mpact.jpg

Mechanix winter.jpg

Właśnie uzupełniono stany magazynowe świetnych rękawic marki Mechanix. Poza klasycznymi modelami, w dostawie znalazła się także linia rękawic zimowych - idealnych na rozpoczynające się zimowe chłody, a także najnowsza wersja rękawic M-PACT®.

 

 

source tactical.jpg

Marka Source niekwestionowanie jest jednym ze światowych liderów w segmencie systemów hydracyjnych. Produkty Source od wielu lat są chętnie wybierane zarówno przez pracowników służb mundurowych, jak i miłośników outdooru, sportów ekstremalnych, czy airsoftu.

 

 

WE Europe" href="http://gunfire.pl/tra-pol-11656-WE-Europe.html?utm_we=wmasg&utm_medium=we&utm_content=we&utm_campaign=winter_madness_15" target="_blank">WE Europe.jpg" src="/var/images/text/682824/5/WE%20Europe.jpg" alt="WE Europe.jpg" width="500" height="292" />

WE tactical light" href="http://gunfire.pl/tra-pol-11656-WE-Europe.html?utm_we=wmasg&utm_medium=we&utm_content=we&utm_campaign=winter_madness_15" target="_blank">WE tactical light.jpg" src="/var/images/text/682824/6/WE%20tactical%20light.jpg" alt="WE tactical light.jpg" width="500" height="281" />

Dotarła kolejna, bogata dostawa produktów marki WE Europe. Znajdziecie w niej szeroki wybór akcesoriów airsoftowych z wciąż powiększającej się serii Nuprol: począwszy od gazów i kulek, poprzez akumulatory i ładowarki, aż po wyposażenie taktyczne, takie jak kabury, maski, czy gogle.

 

 

Źródło:
Gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nox 23.12.2015, h. 08:21 Nox
Rękawice super, "wodoodporne, oddychające", szkoda tylko, że nie ma podanych żadnych parametrów tych systemów (jakby były one nieistotne, a w przypadku rękawić zimowych, to dość ważne) i trzeba doszukiwać się w internetach. Nawet mechanix nie podaje nic, oprócz nazwy membrany.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 6542

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane