Daj cynk
Reklama

Aktualności

RWA M1919 AEG

Świat, 25.11.2015, h. 21:38, dodał: Promant
11

RWA rozoczyna przedsprzedaż repliki karabinu maszynowego .30 cal. M1919 Browning, w wersji AEG.



We współpracy z firmą Viva Arms wyprodukowana została, pod marką RWA, replika AEG amerykańskiego karabinu maszynowego .30 cal. M1919 Browning. Karabin jest już dostępny w przedsprzedaży, na stronie sklepu RedWolf Airsoft, w cenie 1495 USD. Replika ma być dostępna dla nabywców od początku grudnia.

 

 RWAGUM-EG-01-0006-1L.jpgRWAGUM-EG-01-0006-2L.jpg

 

 

Karabin i trójnóg wykonano ze stali. Całość waży 15,6 kg. Replika generuje prędkość początkową pocisku rzędu 350 fps. Zasilana jest z magazynka typu box, o pojemności 5000 BB. Wyposażono ją w polerowaną lufę wewnętrzną o długości 500 mm. Długość repliki: 970 mm. Tryb ognia: full auto.

Nabywca otrzymuje replikę w dwóch opakowaniach. Pierwsze zawiera karabin, drugie trójnóg.

 

 

RWAGUM-EG-01-0006-3L.jpgRWAGUM-EG-01-0006-4L.jpgRWAGUM-EG-01-0006-5L.jpgRWAGUM-EG-01-0006-6L.jpgRWAGUM-EG-01-0006-7L.jpg

 

 

Źródło:

AEG_AEP_RWA_RWA_M1919_AEG.htm">RedWolf Airsoft

Ocena wszystkich (5.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
reaper666 26.11.2015, h. 07:47 reaper666
Hell yeah! Browningów nigdy za mało!

A ja nadal będę czekał na jakieś M240 z pierwszego zdarzenia. :(
Coś wschodniego w stylu DszK też by się przydało ;-;
Bednar19951 27.11.2015, h. 21:14 Bednar19951
albo kordzik jakiś :D
Dawcio1pl 28.11.2015, h. 19:18 Dawcio1pl
Krzywica 26.11.2015, h. 10:51 Krzywica
Imbusy... wincyj imbusów! STEN na imbusy, BAR na imbusy, M1919 na imbusy.

Gor 26.11.2015, h. 11:25 Gor
Niestety- jeśli ma być rozkładalne to nie ponitujesz na stałe. A bez tego ciężko zdemontować bebechy, które przecież są bardziej kruche niż oryginału ;)
blysk 26.11.2015, h. 11:40 blysk
Moc 350 FPSÓW, ciekawe jaki gb wsadzili.
historian1970 26.11.2015, h. 12:15 historian1970
Kapitalna replika, jak mi sie podoba... kiedys bym sie nia jaral.
chlor 26.11.2015, h. 12:53 chlor
350 fps? W tej cenie powinno być ich nieco więcej. Zapłacić 1495 baksów za replikę i zrobić tuning mocowy - bezcenne.
We wrzuconym dzisiaj filmie na YT Tim mówił, że będą dostosowywać FPSy zgodnie z obowiązującymi zasadami w krajach, do których będą je wysyłać :P
Maciejox 28.11.2015, h. 01:20 Maciejox
Josif 26.11.2015, h. 16:06 Josif
Trudno mi ukryć materialne pożądanie... I w żadnym wypadku nie przeszkadza mi 350fps. Wszakże dwa STGi AGMu zrobią większy postrach w szeregach przeciwnika, niż niejeden kosztowny i koszerny KM. Rzecz się ma o nieuchwytny klimat.
Buniek92 26.11.2015, h. 21:46 Buniek92
Co wy się o te FPS tak martwice. GB w takich replikach to tylko dodatek. W dobie konwersji HP zrobić z tego potwora to żaden problem :D