Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire nowości od G&G

Polska, 31.10.2015, h. 18:12, dodał: szmerglu
7

Sklep Gunfire poinformował nas o dostawie od G&G która zawierała parę nowości. Dodatkowo pomijając uzupełnienia magazynów o produkty Helikon, ESS, Umarex, Retro Arms, Mactronic oraz Rockets również tu możemy odnaleźć parę nowych produktów.



Ocena wszystkich (3.60, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cinollozowski 01.11.2015, h. 12:28 cinollozowski
Repliki z lufą 15cm i ponad 400fps... Geniusz gunfire nie zna granic :)
Nie wiem co ma wspólnego sklep z fanaberiami producenta, ale spoko;)
Tym bardziej nie wiem w czym problem z prędkością początkową i długością lufy.
Nieuzasadniony hejt na GF jak zwykle mocny jak widzę
szmerglu 01.11.2015, h. 15:35 szmerglu
Widzisz... jak nie wiesz to nie pyskuj :) Bo tak się składa, że G&G robi repliki standardowo z prędkością wylotową 330fps, a gunfire jako główny dystrybutor w Polsce zażyczył sobie, żeby specjalnie na nasz rynek robić repliki o mocy przekraczającej 400fps'ów. Chwalą się tym i mówią na to "High Muzzle Velocity". Informacje mam bezpośrednio od sklepu gunfire gdzie sprzedawca puszył się, że to dzięki nim tak mocne stockowo repliki G&G są dostępne w Polsce, ale także od customer service G&G bezpośrednio na Taiwanie. Chcesz kopie? Podaj maila to Ci wyślę. A teraz przechodząc do Twoich mądrości nt prędkości i długości lufy. Przez kretyńskie pomysły cebulaków z gunfire w krótkich replikach jak M4CQBR muszą być montowane dużo mocniejsze sprężyny w celu osiągnięcia takich fps'ów. Dlatego wpychają tam M130 żeby wydusić ponad 400fps. Ja na swoim długim m4 z lufą 509mm przy takiej sprężynie mam 480fps'ów. Ale to nie koniec! Przez kretyńskie pomysły gunfire z krótkich replik TopTech muszą wyciągać zwalniacz sprężyny, żeby replika miała tak długą żywotność jaką zakładają. Reasumująć jak ktoś chce 15cm lufę i dużo fps'ów to niech sobie to sam tuninguje, bo tak krótka replika ma mieć stockowo mało fps'ów bo jest zaprojektowana do CQB. Proste? Proste. Jak będzie więcej chętnych czy niedowiarków co do tego co napisałem, mogę wkleić całego maila od customer service tutaj.
cinollozowski 01.11.2015, h. 17:55 cinollozowski
cinollozowski ale ty chyba w ogóle nie wiesz co to jest kultura. Zamiast "nie pyskuj" to tobie można powiedzieć "japaj waflu bo się złamiesz". Jeżeli brak ci umiejętności do podjęcia z kimś dyskusji to wróć do szkoły podstawowej. Albo ludzie się robią coraz głupsi albo mają coraz więcej kompleksów...
Więc przestań płakać, jeżeli ci się to nie podoba to nie kupuj - w czym problem... Nikt cię do tego nie przymusza, chyba - no chyba że o czymś nie wiemy? ;)
reaper666 01.11.2015, h. 18:07 reaper666
Pyskuj? Hamuj piętą młody, bo wódki razem nie piliśmy byś sobie pozwalał na takie teksty ;-) No i na koniec, chyba Ci się wyłączył instynkt samozachowawczy, co nie? :)

Nadal nie widzę problemu nawet z 500 fps na krótkiej lufie - kto co lubi. Widać brak Tobie odrobiny umiejętności, bo nawet przy M120 uzyskać 450fps w m4 nie należy do wybitnie trudnego i kosztownego przedsięwzięcia przy standardowej lufie ;)

Gusta są różne, są tacy co i w krótkich mają ponad "pińćset" i kto im zabroni? Chcą to mają byleby z bliska nie walić.

Na koniec G&G spokojnie łyka m130 bez problemu. Nawiązując do TopTech widziałeś Ty kiedyś GB tam montowanego? Bo jakoś nie mam zielonego pojęcia co ma zwalniacz sprężyny do jej mocy. No ale w sumie zaskocz mnie - po ponad dziesięciu latach grzebania w replikach może dowiem się czegoś nowego
szmerglu 01.11.2015, h. 18:31 szmerglu
kasper20 02.11.2015, h. 11:07 kasper20
Gunfire sprzedaje takie repliki jakie ludzie kupują, zapewne przeanalizowali sobie, że nawet wersje CQB ludzie na starcie u nich chcą podnieść do 400 fps, zrobili ukłon w stronę tych co im nie pasuje i z tego co wiem mają darmowy downgrade:) Sklep nie może odpowiadać za to co ludzie chcą kupować a taniej napewno im było dogadać się z G&G niż robić to w 90% przyadków u siebie na życzenie klienta. Reasumumąc sklep reaguje na zachowanie rynku i tyle.
chylek 03.11.2015, h. 09:37 chylek
Gunfire robi te repliki pod polskie realia, nie mamy tutaj jeszcze takich mega limitów jak reszta Europy, więc powinni się co niektórzy cieszyć, a nie narzekać tak bardzo.
W Polsce i tak jest wyścig na "kto ma więcej FPS". Więc jeśli z pudełka macie spartaki z 400 FPS to się cieszcie. A tutaj mowa jest o G&G, więc nie wiem w czym problem.