Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 15.10.2015, h. 22:56, dodał: Promant
13

Filmy autorstwa: Tanie Militaria, Gunfire, Airsoft GI oraz Bunny Workshop.



Tanie Militaria: prezentacja repliki FN P90 (D90f), produkcji firmy WELL. 

 

 

 

 

Gunfire: GF Custom Division prezentuje - Goblin.

 

 

 

 

Airsoft GI: Lancer Tactical M240 Bravo MG - przegląd elementów wewnętrznych.

 

 

 

 

Bunny Workshop: LCT PP19-01 AEG.

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maciejox 15.10.2015, h. 23:14 Maciejox
Jestem w głębokim szoku. Film o kałachu od GFa, w którym nie występuje E&L. No to już dzisiaj z zadziwienia chyba nie zasnę :v No i niezła sumka wychodzi za taki zestaw, wolę nawet dokładnie nie liczyć :P
dla mnie to marketing na nieschodzące części tuningowe :v
sebolek 17.10.2015, h. 13:30 sebolek
Każdy z publikowanych filmów jest akcją marketingową. Nad sensownością niektórych części, które włożyli do środk oczywiście polemizowałbym, ale z zewnątrz wstawiają ładne ale i cholernie drogie akcesoria, na które mało który asgej sobie pozwolić może :P Gdybym gdzieś wynalazł pieniądze to też bym sobie takiego potworka złożył, ale akurat niestety nie mam wolnych ~3k zł :v
Maciejox 18.10.2015, h. 12:43 Maciejox
sebciu 16.10.2015, h. 07:59 sebciu
Motyw z pudełkiem spoko, ale ten lepszy: https://youtu.be/2H3IlpQnlxg?t=8m32s
Pan_Flint 16.10.2015, h. 11:38 Pan_Flint
A co tu robi odpustowa zabawka Wella? Toś tym się rzuca dalej niż strzela.
Ale przynajmniej making of na koniec fajny :D
Maciejox 16.10.2015, h. 12:09 Maciejox
To jest przestroga dla młodych airsoftowców. Tak myślę...
chylek 16.10.2015, h. 13:36 chylek
szpiegh 16.10.2015, h. 21:09 szpiegh
GF Custom Division ? - takie kałasze tworzyło się jakieś 7 lat temu na podstawie obrazków z sieci ... trochę im zajęło dojście do takich rozwiązań ... celność na 10 metrach niezła tylko ruf trochę ch...y jak na takie przełożenie ... pytanie jaka tam sprężyna tego shsa była ?? Ta co z napisu wynika 120 a z hrono 150 ??
GF -Lame team tak to powinno się nazywać ...
Mixon 16.10.2015, h. 22:13 Mixon
To już wiem jak wygląda serwis w Gunfire.
progressive 17.10.2015, h. 12:32 progressive
A i Pan prowadzący jakoś takoś sympatyczniejszy niż normalnie. Śliczna replika ale jeszcze silnik chyba wypadało by wymienić bo ROF faktycznie nie powala.
Ten Pan pracuje tam za karę.
Mati86 17.10.2015, h. 19:06 Mati86
Już myślałem, że tylko ja odniosłem wrażenie, że rozmawiam ze zwykłym gburem... No takie życie, każdy może zostać sprzedawcą, nawet ktoś kto się do kontaktu z klientem nie nadaje.
Dziku888 19.10.2015, h. 14:34 Dziku888
suharex 19.10.2015, h. 21:09 suharex
Drzewo miał taką suczke :)