Daj cynk
Reklama

Aktualności

Maska Element Scott GSR

Świat, 12.10.2015, h. 10:26, dodał: Promant
24

Na rynku dostępna jest replika maski przeciwgazowej Scott GSR, wyposażona w dwa wentylatory. 



Repliki masek przeciwgazowych, przeznaczone do airsoftu, są już od jakiegoś czasu dostępne także na naszym rynku. Umożliwiają one wykorzystanie atrapy filtra do umieszczenia wentylatora przeciwdziałającego parowaniu.

Obecnie, w sklepach zagranicznych, pojawiła się ciekawa maska, będąca repliką brytyjskiej maski przeciwgazowej Scott GSR, która wyposażona jest w dwa wentylatory ukryte w atrapach filtrów.

 

 EX337-BK-1L.jpgEX337-BK-2L.jpgEX337-BK-3L.jpg

 

 

W oryginale maska produkowana jest przez firmę Scott Safety. Airsoftowa wersja: Element Scott GSR waży 850 g. Wentylatory zasilane są bateriami AAA (każdy po dwie sztuki). Maska posiada regulowane zapięcie. Wykonana jest zewnętrznie z twardej gumy, wewnątrz z miękkiej. W komplecie znajdują się, wymienne, szyba i siatka. 

 

 EX337-BK-4L.jpgEX337-BK-5L.jpg

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft maska kosztuje 55.40 USD. 

 

 

EX337-BK-6L.jpgEX337-BK-7L.jpg

 

 

Źródło:

RedWolf Airsoft

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szmerglu 12.10.2015, h. 11:23 szmerglu
Fajne to to :-) spodoba się fanom postapo
Vender 12.10.2015, h. 11:57 Vender
Jakby szyba realnie chroniła oczy to byłaby to fajna macha na stalkera :)
Całość klepana jest przez Scott Safety, więc ta szybka w zestawie powinna mieć i zapewne ma przynajmniej klasę F - czyli się nada.
Mendi 12.10.2015, h. 12:39 Mendi
Gdzie masz info o tym, że to SS produkuje tą maskę? Na RWA jako producent jest podany Element.
-Otto- 12.10.2015, h. 13:02 -Otto-
A Element przypadkiem tego nie branduje? On zazwyczaj kupuje od kogoś i zmienia logo ;x
reaper666 12.10.2015, h. 16:07 reaper666
shamoth 12.10.2015, h. 13:03 shamoth
Pytanie czy okularki wejdą pod nią...
Jeśli wizjer jest wytrzymały to po co okulary? Dzięki wiatraczkom nie powinno parować. W sumie przydałoby się przetestować to ustrojstwo
szmerglu 12.10.2015, h. 13:22 szmerglu
Z tego co patrzę to jest to zamknięte od góry więc trzeba się liczyć z tym że od/do połowy szybka będzie mokra.
Okularki po to żeby sobie dioptrii dołożyć, no chyba że będą dedykowane wkładki...
shamoth 12.10.2015, h. 14:14 shamoth
No tak, nie pomyślałem o korekcyjnych ;)
szmerglu 12.10.2015, h. 14:31 szmerglu
Do czasu kolego, do czasu ;)
shamoth 12.10.2015, h. 14:52 shamoth
Już po trzydziestce, a wzrok nadal mam sokoli :) gorzej ze słuchem he he he
szmerglu 12.10.2015, h. 17:00 szmerglu
No ja tylko -0.5 ale mi przeszkadza. Ze słuchem to norma że wysokie tony wycina żeby nie słyszeć szczebiotania połowicy ;)
shamoth 12.10.2015, h. 19:23 shamoth
Win! :)
szmerglu 13.10.2015, h. 11:13 szmerglu
karol_alasz 12.10.2015, h. 13:37 karol_alasz
Bo są jeszcze użytkownicy okularów korekcyjnych, Szmerglu...
O to to, a wiek w oczy kole ;)
shamoth 12.10.2015, h. 14:11 shamoth
Moja wina, nie pomyślałem o tym ;-)
szmerglu 12.10.2015, h. 14:32 szmerglu
14100715 12.10.2015, h. 14:23 14100715
Jak z tego celować mając oba filtry...
Ślepy68 12.10.2015, h. 15:10 Ślepy68
Patrząc na zdjęcie zamieszczone przez Pioruna, to o okularach pod maską można zapomnieć. Ładnie przylega...
arend 12.10.2015, h. 17:49 arend
Hmmm ciekawe czy te wentylatorki da się zapiąć do mojej GSRki.
karol_alasz 12.10.2015, h. 22:51 karol_alasz
Ze zdjęcia @piorun'a wynika tez ,że L85 ready !!! :-)
Do Masady tez sie zlozysz, pozatym na jednym filtrze tez idzie. Wykrecajac filtropochlaniacz zamykasz zawor.
Mijagi 11.10.2016, h. 14:05 Mijagi
piorun975 13.10.2015, h. 20:44 piorun975
Cóż, zamieściłem zdjęcie maski oryginalnej wiec de facto powinno przylegać.
arend 13.10.2015, h. 22:56 arend
Mmmmmru ;D