Daj cynk
Reklama

Aktualności

Azteko dostawa akcesoriów

Polska, 11.10.2015, h. 16:56, dodał: szmerglu
2

Sklep Azteko poinformował nas o dostawach uzupełniających oraz poszerzających asortyment o różne akcesoria od firm takich jak: Falcon, Prometheus, WE, Element, FMA, FOSCO, ProTech. W ostatnim czasie oferta sklepu ponownie poszerzyła się o nowe produkty oraz uzupełnienia wyprzedanych artykułów.

Z firmy FALCON uzupełniono pełną gamę gumek hop-up. Obecnie w ofercie znajduje się pełna gama gumek do replik elektrycznych, gazowych oraz sprężynowych.

Falcon gumka hopupFalcon gumka hopup

 


Oferta sklepu została powiększona o zestawy dystanserów firmy Prometheus. W ofercie znajdują się dwa ich typy: poprawiające zasiąg lub celność. W zestawie znajdują się dwa dystansery o różnych twardościach, pozwalające na ich optymalny dobór zależnie od mocy repliki.

Dystanser Prometherus

Nowością w ofercie są precyzyjne kulki typu tracer (fluorescencyjne) firmy WE. Na uwagę zasługuje ich waga- 0,28 oraz 0,30, dzięki czemu nadają się one do stosowania w tuningowanych replikach.

Kulki we nurpol

 


Sklep otrzymał dużą dostawę produktów firmy ELEMENT. Pełna lista produktów tej firmy dostępna jest już na stronie sklepu
Element" href="http://azteko.pl/element-m-5.html," target="_blank">http://azteko.pl/element-m-5.html, zaś w przeciągu najbliższych dni pojawią się nowe produkty tego producenta.

Na szczególną uwagę zasługuje uzupełnienie pełnej gamy komór hop-up. Do oferty powróciły popularny komory wykonane z duraconu do replik M4, AK oraz M14.

element" href="/pl/admin/article/plugableedit/%20http:/azteko.pl/szukaj.html/szukaj=komora/producent=5" target="_blank">Element komora hopup" src="/var/images/text/668078/4/az5.jpg" alt="Element komora hopup" width="500" height="392" />

 

 

Posiadaczy replik gazowych ucieszy wiadomość o powrocie do oferty zestawów sprężynek do replik G17, Hi-Capa oraz P226.

zestaw sprezyn do replik

Do oferty powróciły również chronografy. Wysoka precyzja pomiaru, kompaktowe wymiary po złożeniu wyświetlacza oraz statyw w zestawie to niewątpliwie jego zalety.

element-chronograf-e1000-ex-236-p-8623.html" target="_blank">Chronograf

Ciekawą nowością w ofercie sklepu są otwarte ładownice przystosowane do przenoszenia magazynków do replik m4 oraz pistoletów. Jest to karabinowa ładownica typu shingle wraz z ładownicą na magazynek pistoletowy (ta jest zapinana rzepem z systemem szybkiego otwarcia). Ładownice są dostępne w wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej w pełnej gamie kamuflaży oraz kolorów.

8fields ładownica8fields ładownica

Kolejnym nowym typem ładownic są ładownice z klapami velcro. Są one przystosowane do przenoszenia magazynków od M4 oraz AK. Ładownice są dostępne w wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej w pełnej gamie kamuflaży oraz kolorów.

8Fields Ładownice8Fields Ładownice

Od firmy FMA pojawiły się taktyczne latarki LED, nawiązujące swoją budową do znanego modelu G2.

FMA kompaktowa latarka

Kolejnym produktem firmy FMA w ofercie są karabinki do oporządzenia. Pozwalają one na szybkie przytroczenie różnej maści ekwipunku jak rękawiczki, taśmy klejąca, latarka itp.

Karabinczyk


Linia rękawiczek marki Armored Claw została poszerzona o nowy model BattleFlex. Jest to pierwszy model rękawiczek tej firmy, w którym oprócz wartości użytkowych i ochronnych rękawiczek zwrócona uwagę na ich wygląd. Rękawiczki są dostępne w kolorze czarnym, piaskowym oraz zielonym w pełnej skali rozmiarów od S do XL. Dodatkowo w celu ułatwienia doboru rozmiaru, w opisie każdego produktu znajduje się dokładna tabela z wymiarami.

Rekawiczki armored claw

Oferta sklepu została ponownie uzupełniona o spray maskujące, podkłady oraz impregnaty do farb firmy FOSCO. Aktualnie w ofercie znajduje się 30 kolorów farb, co pozwala na ich swobodne dobranie do własnych potrzeb.

Farby FOSCO

W ofercie ponownie zagościły dysze oraz tłumiki firmy ProTech. Dysze są oferowane w standardowej średnicy oraz bore-up i róznych długościach,  dzięki czemu można dobrać właściwą długość.

Dysza protech

Na sam koniec jeszcze mała ciekawostka- czyli zestaw metalowych, składanych przyrządów celowniczych.

skladane przyrzady celownicze

Źródło:
Azteko.pl

Ocena wszystkich (4.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fafruch 12.10.2015, h. 21:08 Fafruch
Obrazek z komorami hop-up i przyrządami celowniczymi nie przekierowują poprawnie.
habib 13.10.2015, h. 19:02 habib
Dystanser hopa za 70zl, do czego to doszło ;)
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 9339

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane