Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 28.09.2015, h. 19:16, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa: RedWolf Airsoft, Evike.com, AirsoftMegastore, Gunfire i Airsoftology.



RedWolf Airsoft: prezentacja repliki Cyber Gun GSG G14 EBB AEG.

 

 

 

 

 

Evike.com: Haley Strategic Flat Pack.

 

 

 

 

 

AirsoftMegastore: replika Echo 1's Knight's Armament SR-16E3. 

 

 

 

 

 

Gunfire: nowa linia replik - ForceCore / E&L.

 

 

 

 

 

Airsoftology: HK UMP-45 Gas Blowback. 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
0wn 28.09.2015, h. 19:40 0wn
Czy tylko mnie się wydaje, że ta suka z m83 ma krzywo zamontowane te kopie siurfajera?
rura gazowa jest "za długa" do wielu szyn, jeszcze mniejszej części w ogóle chce się bawić w prawidłowe spasowanie, a połowie z tej mniejszej części w ogóle umie :P
ImaNewbie 28.09.2015, h. 19:52 ImaNewbie
btw, nie uwierzysz ale udało mi się solidnie zamontować "felerne", zdupione szyny, które kiedyś na komisie opisywałeś (zapadło mi w pamięć) xD
ImaNewbie 28.09.2015, h. 20:00 ImaNewbie
Rascal 28.09.2015, h. 20:36 Rascal
mam pytanko, czy te podróbki e&l dobrze strzelają? bo jakoś te 350 fps mnie nie rajcuje :/
Z mojego dobrego info, są bardzo dobrze wykonane, i godne polecenia. Podatne na tuning do 450 fps+ i jeśli miąłbyś brać Cyme w tej cenie, to weź FCA
chylek 28.09.2015, h. 21:29 chylek
nigdy cymy nie wezmę :P osobiście teraz mam m16a2 od CA ale coś tak myślę nad szpejowaniu się na specnaz z aksu i teraz szukam jakieś repliki ale dobrej, a bebechami sporo sie różni od e&l ?
Rascal 28.09.2015, h. 22:17 Rascal
zapewne siedzi tam spręzyna m110, to czy gearbox wytrzyma m120 ? i czy nie spadnie żywotność repliki ?
Rascal 28.09.2015, h. 22:20 Rascal
Kiedy wy się nauczycie, że jak macie dobrego serwisanta, to wan zrobi takie doszczelnienie, że 300fps będzie siało lepiej, niż te wasze chińsko wykręcone 450?
wroobelchannel 29.09.2015, h. 00:45 wroobelchannel
340 - 350 fps - najlepsza moc dla replik asg. Nie tylko nadają się na każde warunki, ale również przy dobrym serwisie nawet na takich fps da się ogromny zasięg osiągnąć. Nie wiem na co komu więcej w replice szturmowej :P A cena za te repliki w końcu jest normalna, a nie że jakieś niewiadomoco jest droższe od LCT XD
Maciejox 29.09.2015, h. 04:17 Maciejox
Rascal 28.09.2015, h. 20:44 Rascal
z tymi podróbkami e&l serio jest tak kolorowa jak mówią?
Podróbkami?
sgt.Chaos 29.09.2015, h. 08:43 sgt.Chaos
tak tylko mówię :P