Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tokyo Marui na All Japan Model & Hobby Show

Świat, 25.09.2015, h. 19:01, dodał: Promant
9

Firma Tokyo Marui zaprezentowała swoje najnowsze produkty podczas 55 edycji imprezy All Japan Model & Hobby Show.



Podczas 55 edycji imprezy All Japan Model & Hobby Show firma Tokyo Marui zaprezentowała, obok znanej już oferty, swoje najnowsze produkty. 

 

 

a.jpgaa.jpgaaa.jpg2.jpg

 

 

Spore zainteresowanie wzbudzała replika HK416c. Planowana data premiery rynkowej: wiosna 2016. 

 

 01.jpg04.jpg25.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg

 

 

Replika HK416c może być zasilana dwojako. Pierwsza mozliwość - poprzez gniazdo magazynka. W komplecie z repliką znajduje się magazynek 30 BB, mieszczący akumulator Mini-S (Nickel-Metal Hydride battery). Natomiast w przypadku używania magazynków TM o pojemnośći 80 BB lub 430 BB - możliwe jest korzystanie z puszki PEQ i okablowania wyprowadzonego na przód. 

 

 

13.jpg24.jpg11.jpg

 

Drugą nowością jest replika M4 Patriot Custom, typu high cycle, czyli o podwyższonym ROFie. Replika prezentowana jest wraz z podwójnym magazynkiem bębnowym, o pojemności 1200 BB. Dżwignia przeładowania w tej replice jest obustronna - umieszczona we froncie.

 

 

b2.jpg

b.jpgb3.jpgb4.jpgb5.jpgb6.jpgb7.jpgb8.jpgb9.jpgb9a.jpg 

 

Do ciekawostek należy zaliczyć również zestaw szyn - bazę pod montaż optyki, dwójnogu, PEQ bądź lasera, przeznaczoną do repliki AA12. Zestaw ten sprzedawany będzie osobno. 

 

 d.jpg

 

 

Źródło:

Hyperdouraku

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maciejox 25.09.2015, h. 23:01 Maciejox
Bateria w każdym magazynku? Jakoś mało sensowne to wg mnie...
Mam takie rozwiązanie w M3 Aresa, jeżeli chodzi o realizm to jest to imho jedno z lepszych rozwiązań. Obsługujesz wtedy replikę jak GBB i do tego nigdy nie rozładujesz aku mając np. 4 magi, każdy z baterią 1100mAh. W tych czasach LiPO jest tak tanie, że wychodzi całkiem przyzwoicie :)
Dziku888 26.09.2015, h. 10:31 Dziku888
Zgadzam się z Dzikiem. Ten sposób zasilania, wbrew pozorom, wygląda na całkiem fajny.
Lambert 26.09.2015, h. 14:05 Lambert
według mnie super pomysł, jakieś szanse że wprowadzi to ktoś jeszcze? albo jak samemu takie coś zrobić? :D
ziava 27.09.2015, h. 12:13 ziava
Jak dla mnie ten bajer z baterią w magazynku - ekstra.
Pozostaje mieć nadzieję, że złączka przewodów będzie wystarczająco solidna. Ale zaraz, przecież to TM ;). Pewnie będzie.
koho 29.09.2015, h. 09:53 koho
Niby to fajne i realistyczne ale- po pierwsze, to nie przewiduję aby styki wytrzymały dłuższy czas tego typu pracę przy zmienianiu magazynków, a po drugie to bardzo ryzykowne strzelać się z kilkoma magami w których siedzą baterie ze stykami które można w każdej chwili zamoczyć, nie pobiegałbym z taką repliką w deszczu... Szkoda baterii.

Dobrym patentem mogła by być jakaś ruchoma osłona zasłaniająca styki na sprężynce, która w momencie wpinania maga w gniazdo by odsłaniała owe piny..
vincenzo 30.09.2015, h. 11:04 vincenzo
Mam i u mnie działa, magi do m3 nawet w deszcz nosiłem w płóciennej torbie i nigdy żadnego problemu nie miałem a stanagi przecież nosi się w cordurze otworem wylotowym w dół, więc i konektory są zabezpieczone wtedy przed wilgocią. W jednym magu konektor mi faktycznie pękł to zastosowałem blaszkę w kształcie tej ze standardowych styków w gb v.3, zrobioną ze stali sprężynowej, działa póki co. Faktem jest że moja replika jest typowo stosowana w ash, nijak nie nadaje się do takich weekendowych j...anek, do takiego zwykłego prucia to potrzebny hicap i staroświecka budowa, ale jak jesteś fanem realizmu to zadbasz o magi, żeby miały sucho i były nasmarowane. Ja się serio dziwię, że Marui dopiero teraz to robi, dla realizmu to batka w magu powinna być standardem, tak jest przecież w GBB, a tam przecież taką butlę z co2 mógłbyś mieć w kolbie chowaną i magi "zwykłe" (patrz Tippmann). Pomysł jak najbardziej dobry. Sprawdza się, jest bardzej pro.
Dziku888 03.10.2015, h. 20:21 Dziku888
senkuPH 26.09.2015, h. 14:52 senkuPH
Dobrze, że nie trzeba wtyczki zapinać za każdym razem.
W sumie pytanie tylko - jaki konektor zostanie zastosowany. Żeby nie było tak, że lekko mag czy też zatrzask się wyrobi - magazynek pójdzie lekko w dół i przestanie stykać.
-Otto- 28.09.2015, h. 13:05 -Otto-