Daj cynk
Reklama

Aktualności

E&L Airsoft: EL-A113-A AEG

Świat, 04.09.2015, h. 17:22, dodał: Promant
11

Firma E&L Airsoft wprowadza do oferty kolejną replikę: EL-A113-A AEG, czyli AKMSU.



Firma E&L Airsoft poinformowała o wprowadzeniu do oferty repliki kolejnego modelu broni z rodziny AK: EL-A113-A AEG, czyli AKMSU. Ten model AK jest stosunkowo rzadkim produktem na rynku ASG, zwłaszcza w wersji seryjnej. Już wkrótce replika powinna być dostępna w sprzedaży detalicznej - u lokalnych dystrybutorów marki E&L.

 

 

 

xELll.jpg 

 

 

Replika E&L AKMSU, jak podano w opisie, posiada drewniany chwyt przedni wykonany w identycznej technologii laminowania, jak w rosyjskiej wersji palnej tej broni. Z wykorzystaniem rosyjskiej sklejki brzozowej, klejonej i kształtowanej pod ekstremalnym naciskiem, aby uzyskać idealny kształt - zgodny z pierwowzorem.

 

 

Źródła:

E&L Airsoft 

ArniesAirsoft

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lesio 04.09.2015, h. 20:28 Lesio
ROSYJSKIEJ SKLEJKI BRZOZOWEJ, IKSDEEEEEE

to z fabryki sklejki palnej pewnie
Co wyniosłem z opisu:
jak w rosyjskiej wersji palnej, rosyjskiej sklejki brzozowej, pod ekstremalnym naciskiem, idealny kształt - zgodny z pierwowzorem.
0wn 04.09.2015, h. 23:12 0wn
Człowiek 04.09.2015, h. 20:52 Człowiek
Czepiacie się tej fabryki... Co to za różnica? Ważne żeby te repliki były dobre (mogą je robić nawet w fabryce garnków) :D
AKMSU wygląda zacnie! :)
Taka różnica, że jest to główny punkt marketingowy GF w przypadku tej marki. Stąd to czepianie się.
-Otto- 04.09.2015, h. 20:59 -Otto-
Te repliki są tak palne, że ramowa kolba od aks waży mniej niż palna plastikowa od ak 103.
0wn 04.09.2015, h. 23:13 0wn
Takie tam repliczki na 5,56 i 7,62 http://www.emfirearms.com/production/3/
sgt.Chaos 05.09.2015, h. 00:38 sgt.Chaos
No taka, że E&L okłamuje ludzi w reklamie a same repliki mają jakość na poziomie zwykłej cymy.
samael16 05.09.2015, h. 08:35 samael16
Nie miałem co robić to zajrzałem na tę stronę http://www.emfirearms.com/

Wchodząc na http://whois.domaintools.com/emfirearms.com
znalazłem, że strona jest zarejestrowana na HICHINA ZHICHENG TECHNOLOGY LTD. Po wrzuceniu tego w google od razu wyszukiwarka chce dodać SCAM ale nie dodaje i szukam. Pojawia się strona scamwarners a tam posty typu:


ANY website that is OWNED by the HICHINA ZHICHENG TECHNOLOGY LTD. is a SCAM AND A FRAUD! THiS person
Registrant Name ................. ming xiao
Registrant Organization ......... Xiao Min
Most likely a FAKE NAME TOO, OWN'S more than 300 websites ALL used for fraud purposes! Here is the link to the site that shows the information of this person.

Ja osobiście nie wierzę w to co jest na emfirearms.com

Poszukałem jeszcze na temat E&L
http://whois.domaintools.com/emei-landarms.com
Zarejestrowana na : XIN NET TECHNOLOGY CORPORATION po wpisaniu w google ukazują się posty typu:
XIN NET TECHNOLOGY CORPORATION is listed on many sites as being scammers with this company also owning the following URL:
www.digiturebaba.com .

Digiture (H.K) Electronic Technology Ltd. has a FALSE WEB SITE that appears to be apart of alibaba.com, but it is not associated or represented by alibaba; and you can check this by doing a simple supplier search... It is a lie!

I would warn you not to do business with this company!

Podsumowując firma porobiona na słupy. Cała historia tej firmy to zapewne fikcja literacka.
Jest to pewnie robione w fabryce no-name która w razie jakichkolwiek nalotów jest "ruchoma".
0wn 05.09.2015, h. 17:44 0wn
To się pod rzecznika praw konsumenta nadaje, że tak klienta w "bambuko" robią.
The-Naturat 06.09.2015, h. 14:30 The-Naturat
qaba 04.09.2015, h. 23:50 qaba
Czepiają się bo byli w fabryce i widzieli, że tam sie nie robi replik. Ewentualnie byli w fabryce replik i widzieli, że na sąsiedniej hali klepie się wiadra, a nie 7,62/5,45
xel20 05.09.2015, h. 21:37 xel20
PIS: "Rosyjskiej brzozowej " to prowokacja!

^^