Daj cynk
Reklama

Aktualności

Krytac Trident LMG Enhanced

Świat, 05.08.2015, h. 22:07, dodał: Promant
15

Długo oczekiwana replika firmy Krytac - Trident LMG Enhanced - trafia właśnie do dystrybucji.



Repliki marki Krytac wzbudziły spore zainteresowanie w airsoftowym światku. A zdecydowanie największe - długo oczekiwana replika Trident LMG Enhanced.

Termin premiery rynkowej odwlekano kilkukrotnie. Obecnie poinformowano, że karabin trafia właśnie do dystrybucji i już wkrótce można go będzie znaleźć w ofercie detalistów.

 

 krytac_trident_lmg_enhanced.jpg

 

 

Replika AEG Krytac LMG posiada front typu keymod, kolbę Krytac Battery Stock oraz magazynek pudełkowy o pojemności 3500 BB.

 

 krytac_trident_lmg_enhanced_02.jpg

 

 

Źródło:

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
widmo 06.08.2015, h. 07:16 widmo
A cenna pewnie ze 3 tys ...lekko:P
Dolarów.
Warlord Shadow 06.08.2015, h. 16:47 Warlord Shadow
CerberBP 06.08.2015, h. 07:35 CerberBP
Wygląda trochę jak zanitowana blacho-dachówka :D
Majkhel 06.08.2015, h. 10:10 Majkhel
Dokładnie! :D
I jeszcze te szminki w taśmie. Może mam złe kolorki na monitorze, ale wyglądają bardzo plastikowo.
Huba_lbn 06.08.2015, h. 14:46 Huba_lbn
Ciekawe czy na polskich imprezach ogólnokrajowych uznają to za LGM.
BlackShaman 06.08.2015, h. 14:58 BlackShaman
Czemu mi to przypomina m14 EBR z zamontowanym kolimatorem i boxem. Chociaż bliżej temu do emki.
Ani trochę nie podoba mi się.
qaba 06.08.2015, h. 15:05 qaba
@blackshaman: no, dolna część korpusu z emki, góra i lufa "wzmocniona" pod dużą szybkostrzelność z dużym natężeniem - ja tam lubię takie zabawki. I plastikowy raczej nie będzie - tam gdzie tworzywo, owszem tworzywo, ale miałem w łapach 4 różne tridenty i sprawiały bardzo miłe wrażenie, oprócz tego przyciętego drzwiami automatycznymi do biedonki - to chyba było SDP, czy coś.

@ huba_lbn: a czemu mieliby niby tego nie liczyć jako lmg? Ciężka lufa jest? Box? Bo co, że nie waży tyle co pk albo sześćdziesiątka? A replika tyle waży? A trójnóg pomocnik celowniczego nosi? Bez przesady...
RPK też ma ciężką lufę, wzmocniony zamek i komorę, ma boxa (w sumie bęben), nawet dwójnóg wbudowany, a jakoś rzadko się słyszy, żeby był zaliczany do LGMów.
Ponoć tylko dlatego, że nie ma taśmy, tylko z magazynka. Ale idąc tym tropem to kartaczownice Gatlinga też powinno się zaliczać do PMów/karabinków, bo była zasilana z magazynka :D
HunterKiller 06.08.2015, h. 16:19 HunterKiller
djedrys 06.08.2015, h. 18:16 djedrys
Król obrzydlistwa 2015.
wroobelchannel 06.08.2015, h. 19:53 wroobelchannel
Trzeba być idiotą, żeby uznać to za ładny karabin :D
Czyli jeśli się komuś podoba to nie kwestia gustu, tylko jego inteligencji lub jej brak ?
W związku z tym, generalnie uważasz za idiotów ludzi których gust nie pokrywa się z Twoim ?
Ciekawy tok rozumowania.
Baxian 06.08.2015, h. 21:43 Baxian
Podśmiechujki z mojego kumpla, który podnieca się tą repliką jak małą dziewczynka :P
wroobelchannel 07.08.2015, h. 12:15 wroobelchannel
O gustach się nie dyskutuje. Według mnie jest wystarczająco estetyczny, żeby się z nim pokazywać :p
Mixon 07.08.2015, h. 18:24 Mixon
Yeneth 06.08.2015, h. 22:30 Yeneth
Z tą ceną to bez przesady... 500$ więc raczej bez dramatu.