Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 19.06.2015, h. 22:13, dodał: Promant
7

Filmy autorstwa: Tanie MilitariaBirnyX, Evike.com Airsoft oraz RedWolf Airsoft



Firma Tanie Militaria opublikowała film będący częścią ciekawej kampanii - mającej na celu oderwanie młodzieży od gier komputerowych i zachęcenie do airsoftu.

 

 

 

 

 

BirnyX: podstawowe zasady w ASG zawsze warto przypomnieć. Choć oczywiście nie wszystkie żartobliwe inscenizacje tych zasad, pokazane przez autorów filmu, należy brać dosłownie.

 

 

 

 

 

Evike.com Airsoft: prezentacja II generacji repliki granatnika rewolwerowego ICS MGL. 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: kontynuacja prezentacji repliki gas blow back karabinu Masada, produkcji PTS.

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Emcet 19.06.2015, h. 22:46 Emcet
Jest fajnie, fanie zrobiony filmik, tylko lekko polecieli z tą oklepaną propagandą pray promowaniu airsoftu. Nie chodzi mi tu o werbowanie dzieci, bo tu zdania są podzielone i można sie spierać (chociaż asortyment sklepu nabywany głównie przez takich xD). Mnie tu trochę napastuje podklejanie zdrowego żywienia itd. Jest to akcja na wielu frontach i airsoft to tak przyokazji? Bo jeśli chodzi tu głównie o airsoft to jak on się do cholery ma do nawyków żywieniowych i miłości do ludzi? No i te gry takie straszne, jakbym oglądał reportaz TVP :D
Ja się szczelam, ale soczystym burgerkiem i zimną colą nie pogardzę. Jestem gburem i lubie sieknąć w coda, czy powinienem poddać się eutanazji?
Jak tak doczytałem to wszystko się wyjaśnia. Autorka z poza klanu asowego, oglądnąłem portfoli i standardowo.
To złe coś - GRY - dupa tam z faktami, dopisujemy same negatywy, krew, złość, zabijanie i bułki z macdonalda. Ogólnie coś jak wspomniany materiał TVP https://m.youtube.com/watch?v=FapebZqbjYU
To dobre coś - asg - wataje bez budzika, wpierdziela eko trociny, ma kolegów, istrzela z nimi, ale nie robi im najmniejszej krzywdy, bo się w sumie nawet nie trafiają, a nie że krew i ból jak w grach. ogólnie staje się jakimś palladynem dobroci.
Mocno subiektywnie, jak dla mnie są spore szanse że z tej kampani zrobi się beka jak z tej o niespełnionych mamuśkach
Emcet 19.06.2015, h. 23:50 Emcet
Sorry za pisownię, ale przy pisaniu komentarzy na WM tablet łapie mi mega lagi.
Emcet 20.06.2015, h. 00:04 Emcet
Zgadzam się, kolejny raz gry takie złe, całe zło dzieci to brutalne gry!!! Ktoś chyba zapomniał, że dzieci teraz w minecrafta grają... To rodzice powinni się zainteresować co dzieci robią z komputerem.
Cormnick 20.06.2015, h. 11:05 Cormnick
Minecraft? No w sumie. Chociaż u mnie w szkole (technikum, LO, zawodówka) królują gra na komórki (zręcznościówki i farmerskie) a potem LOL i CS:GO, BF4 i GTAV (no ta ostatnia jest brutalna, grasz przestępcą ;) ). Ja natomiast wolę takie kwiatki :D https://www.youtube.com/watch?v=oSzYliSASKc

Jest też trochę ludzi bawiących się w Airsoft oraz szkoła bierze udział w zawodach "Sprawni jak żołnierze". Zatem przekrój mam szeroki wśród młodzieży jaką uczę :)
SHOGUN_YAMATO 20.06.2015, h. 12:22 SHOGUN_YAMATO
Te burgery i cola mnie rozwaliły. Brakowało jeszcze, żeby ten od gier kotki kopał i staruszki bił, i kupy do kwietników w parku robił.
Jakoś większość ASGejów których znam, to również gracze, a znam głównie ludzi 30-40 lat.
Pomysł mieli dobry, ale realizacja idiotyczna. Kim jest autorka tego nie usprawiedliwia, jak ktoś płaci, to kontroluje i wymaga.
Dalej 21.06.2015, h. 12:19 Dalej
Dave-o 21.06.2015, h. 14:59 Dave-o
Ehh wszystko źle
Zacznijmy od tego że przeważnie młody asgej kupuje swoją pierwszą cymkę za kieszonkowe w tajemnicy żeby się starzy nie dowiedzieli, bo nie będą trzymać mordercy pod dachem z nielegalnym kałachem- pewnie policja już węszy- więc lepiej siedź cicho. Ponadto młodzi gracze przeważnie noszą się w full taktycznym stylu, pokazując jacy to z nich wojownicy, wiedzą wszystko(z coda ofc) o ostrym odpowiedniku broni jaką strzelają, zapominając że to tylko zabawka na kulki. Mają ciśnienie na swoje hobby tak że zaczynają być obiektem drwin ze strony kolegów, no i przeważnie są też aroganccy w stosunku do innych bo ich hobby jest najlepsze, najbardziej męskie i aż się koper filcuje.
Dopiero z czasem człowiek nabiera dystansu do tego, asg staje się prywatną odskocznią od rzeczywistości.
A z tym żywieniem to polecieli może jeszcze zaproponują taktyczne tofu i sojowe kotlety w dietetycznej fit pompowanej bułce z serem 0% i eko sałatą za 20zł...