Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 18.06.2015, h. 10:41, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa: AirSplat, Airsoft Atlanta TV, Bunny Workshop i inne.



AirSplat: Echo1 Spectre RDP (Rapid Deployment Pistol). 

 

 

 

 

Airsoft Atlanta TV: replika pistoletu Barry Burton Limited Edition Samurai Edge, marki Tokyo Marui.

 

 

 

 

Bunny Workshop: prezentacja replik - APS CAM870 (Police Model) oraz PTS Masada GBBR.

 

 

 

 

 

Evike.com: prezentacja produktów marki Nuprol, o których pisaliśmy w relacji z tegorocznych targów IWA.

 

 

 

 

Na fali nowej wersji Mad Max'a - przypomnienie: replika strzelby "Mad Max shotgun".

 

 

 

 

 

Źródło:

You Tube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Emcet 18.06.2015, h. 10:50 Emcet
"Matko Bosko! Co to się staneło!?" Kto wpadł na pomysł, żeby z około 7 miliardów ludzi, na prowadzącego program o replikach broni palnej, służącej do zabijania, używanej przez wspólczesnych wojowników, zatrudnić akurat tego chłopca? xD Moim zdaniem lepiej by się sprawdził w sklepie z kucykami lub kredkami bambino, ale może prawda jest gorsza niż nam się wydaje i wszystkie asgeje mają zamiast jaj wydmuszki o.o
Masz pewność że to chłopiec? Bo ja mam wątpliwości...

Chętnie wypróbowałbym produkty nuprola, ciekawe czy któryś z naszych sklepów pokusi się o import.
Mendi 18.06.2015, h. 10:58 Mendi
Ja podejrzewam, że po wnikliwych badaniach rynku ktoś ocenił, że on najlepiej się nadaje :p
Mixon 18.06.2015, h. 11:48 Mixon
Jeżeli mowa o tym typie od Tokio Marui, to ja Was zupełnie nie rozumiem. Przecież Nicolas Cage jest spoko.
Vaco 18.06.2015, h. 12:34 Vaco
luki_111 18.06.2015, h. 11:14 luki_111
Używam jakiś czas tych gazów i są całkiem spoko.Co prawda 4.0 do krótkiej nie ładuję ale 3.0 spoko się spisuję.
karol_alasz 18.06.2015, h. 11:28 karol_alasz
Mendi, a on nie był już od jakiegoś czasu w ganfujarze? nie wiem czy to ten sam bo mam blokadę na filmiki i nie widzę...
Był 4.0 przez chwilę, ale jedynie mignął. Szukam zamiennika dla dużych butli guarderowskiego gazu, którego od pewnego czasu tez nie idzie dostać.
Mendi 18.06.2015, h. 13:04 Mendi
Twombly 18.06.2015, h. 11:44 Twombly
ja mam 3.0 do G19 KWA i jest gitara
arend 18.06.2015, h. 13:47 arend
Kto tak sponiewierał mój fetysz. Co za chora głowa zrobiła strzelbę dubeltówkę z pełnymi lufami bez kolby.
Chyba ten ktoś nigdy nie strzelał ze strzelby, a jedynie postapokaliptyczne gnioty oglądał.
Chyba poczekam na dliżansówkę ( znaczy krótkolufową z pełną kolbą)
Oni nawet oryginału sie nie trzymają- tam nie było kolby, ale lufy były krótkie. Całość mieściła się na udzie.
Merrowing 18.06.2015, h. 16:58 Merrowing
Ale lufy były chyba odkręcane...


Nie wie ktoś może gdzie można dostać takie gazowe shellsy bi szukam i nie widzę