Daj cynk
Reklama

Aktualności

Benedykt XVI w Polsce a airsoft

Aktualności, 26.05.2006, h. 09:51, dodał: Regdorn
29
Apeluję do wszystkich o rozwagę zarówno w przenoszeniu naszych zabawek jak i w samej zabawie w czasie pielgrzymki Benedykta XVI w Polsce. Policja i inne organy mające zapewnić ochronę papieżowi napewno będą i są przeczulone na tym punkcie.




Najbezpieczniej i najrozsądniej, aby nie prowokować nikogo radziłbym odpuścić sobie strzelania w tym czasie. Szczególnie w miejscach "dzikich" lub będących w pobliżu trasy pielgrzymki. Jeśli już strzelanie ma się mimo wszystko gdzieś odbyć, radziłbym w drodze na jego miejsce nie paradować z bronią na wierzchu i w umundurowaniu. Ograniczmy zainteresowanie policji nami do minimum.

Szkoda by było gdyby przez czyjąś lekkomyślność media dostały pożywkę sensacyjną w postaci "nabrali ochronę papieża", "Policja skonfiskowała 10 sztuk... atrap broni", "fałszywy alarm" itd..

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Eddie 26.05.2006, h. 10:16 Eddie
Co racja to racje...ehh zobaczymy jak to bedzie.
Oby najczarniejszy scenariusz sie nie sprawdził :/
Pozdrawiam Eddie !!
Dalej 26.05.2006, h. 10:26 Dalej
Regdorn nie podsuwaj ludziom pomysłów! :)
maviek 26.05.2006, h. 10:27 maviek
Bez urazy, ale to co tutaj piszesz jest śmieszne. Nikt nie jest chyba na tyle głupi, żeby paradować z repliką między wiernymi.
Destroyer 26.05.2006, h. 10:28 Destroyer
Oj zdziwiłbyś się - ciesz się, że takich nie znasz...Poza tym Regowi chodziło raczej o wzmożoną aktywność i czujność policji w związku z przyjazdem Papieża...nie zaszkodzi trzymać się z dala od ludzi przez czas pielgrzymki.
Nanteris 26.05.2006, h. 10:30 Nanteris
No różne osobniki sie bawią w AS :/
doktorre 26.05.2006, h. 11:01 doktorre
U mnie na szczęscie Papieża nie bedzie, więc można spokojnie organizować strzelankę.
orlos52 26.05.2006, h. 11:20 orlos52
A może by tak wystawić kompanię honorową. Najlepiej we flekach.
gibon 26.05.2006, h. 11:30 gibon
jak przeczytąłem tytuł i pierwsze słowa to myślałem że nasz ukochany B-16 wystosował do nas ten apel :D
gibon 26.05.2006, h. 11:30 gibon
jak przeczytąłem tytuł i pierwsze słowa to myślałem że nasz ukochany B-16 wystosował do nas ten apel :D
Kac 26.05.2006, h. 11:34 Kac
Zwłaszcza, że za nie długo (parę godzin?) rzesza "pielgrzymów" wyruszy na papieską mszę na lotnisku w Tomaszowie ;)
maciejs 26.05.2006, h. 11:55 maciejs
Panowie po prostu raz do roku można się wstrzymać z uprawianiem hobby... co do tego że ktoś na taki pomysł może wpaść... hmm zapraszam do wątku o forum taniemilitaria... cuda się zdarzają!!
Braddock 26.05.2006, h. 14:32 Braddock
W pełni popieram lepiej dmuchać na zimne.
Nie ma nic gorszego niż grupa negatywnie nastawionych pismaków.
Bezimienny 26.05.2006, h. 16:40 Bezimienny
To byłby tak samo głupi pomysł, jak wbiegnięcie z repliką do londyńskiego metra. Chociaż u nas policja chyba nie pakuje od razu headshota... Chyba :)
bonzaj 26.05.2006, h. 18:54 bonzaj
Nie wiem po co ten kominikat... Trzeba sie tym zasada stosowac nawet gdy nie przyjechal papiez do polski. Zawsze.
SPECnasz 26.05.2006, h. 18:57 SPECnasz
Dajcie nowy temat z ogólnym zapytaniem! Chodzi konkretnie raczej o Kraków bo tu sie szykuję wieksza impreza!
scorpix 26.05.2006, h. 19:42 scorpix
Jesli o mnie chodzi... Repliki zawsze chowam tak zeby nie było widać... Co do munduru moze byc problem bo nie mam samochodu i wszystko nosze na sobie :P Oczywiscie bez kabury i takich tam ;) Ale dobrze ze jest to wspomniane ;) POPIERAM ;)
Frugo 26.05.2006, h. 23:01 Frugo
zobaczymy jak bedzie z tym na Pasteniku, badz co badz bedacym przy drodze wlotowej do Krakowa. :-)
Baykos 27.05.2006, h. 02:07 Baykos
Niestety ludzie robią różne głupie rzeczy --> nagrody Dawrina, a tacy Darwinowie asg też napewno się znajdą :/... na szczeście nikt nie był na tyle głupi/szalony żeby pojawić się z asg w piątek w Warszawie na mszy... mógłby co najwyżej odczuć na własnej skórze, jak zdolych snajperów mamy w kraju (headshot i po krzyku) :-> ...
bucha 27.05.2006, h. 04:12 bucha
A nam udalo sie zoorganizowac maly wypad do lasy i bylo "bosko" :D .... szczegolnie ten przelotny deszcz :P
oFi 27.05.2006, h. 11:37 oFi
dzisiaj psiarnia chciała mi zabrać moją replike ale nie dałem się :>
Nanteris 27.05.2006, h. 12:20 Nanteris
Nie mieli prawa ci jej zabrać. Pozatym nuie psiarnia tylko policja... troche szacunku
Deytonus 27.05.2006, h. 13:23 Deytonus
Psiarnia... gdyby nie Panowie Policjanci to miałbym dzisiaj sprawę w sądzie* =p. Zastanów się, co piszesz.

*nie z powodu szoł z przyjazdu BXVI
tomson89 27.05.2006, h. 13:29 tomson89
Ofi szacunku troche!!!!!!!!!!!!!!!
psiarnie to masz w schronisku!!! moze tam sie szwendałes????
troche szacunku naprawde!!!!!!!!!!!
GTI 27.05.2006, h. 14:42 GTI
Ja wam coś powiem
Każdy kto idzie na policjata ma coś z małego chłopca..Dzięki Policji nie straciłem swojego Aega :)

A ja nie wiem co niektórzy mają z tymi psami? Dziecko jakieś czy coś, z telewizji sie uczysz albo miedzy kibolami za dużo przebywasz :/
PeePee 27.05.2006, h. 18:58 PeePee
Psiarnia - biedne dzieci pokolenia hip-hopu którym policja nigdy nic nie zrobiła ale poprostu mówienie HWDP jest modne bo ich idole -"wielkie elo ziomale z łańcuchami na wszystkich możliwych częściach ciała" tak mówią i z tąd bierze sie zły przykład ;/. Wiem z doświadczenia bo obracam się niestety w takim środowisku (cóż, znam ludzi od podstawówki na szczęście nie jestem takim mułem jak oni ;p).
Grey Fox 27.05.2006, h. 19:19 Grey Fox
Święte słowa PeePee... Ale gówniarstwa dzisiaj nie zatrzymasz ani nie pouczysz. Oni muszą sami po ryju dostać (przenośnie) żeby niektóre rzeczy zrozumieć...
Cyrek 27.05.2006, h. 20:34 Cyrek
Mowienie na policje psiarnia, suki i takie tam mnie denerwuje, ale jeszcze bardzie wkurza mnie jak ludzie utozsamiaja lancuchy, przeklenstwa i gowniarzy do hip-hopu skoro nie maja o tym pojecia. Tak sie sklada, ze Mickiewicz i Slowacki byli pionierami hip-hopu. Na wiekszosci teledyskow rzeczywiscie mozna zobaczyc tylko swiatlo odbijajace sie od lysych glow i posladkow skapo ubranych pan. Jest to wywolane zlym wplywem amerykanskich raperow. Wlasnie dlatego nie dziwi mnie fakt, ze ludzie tak postrzegaja hip-hop, ale moge zapewnic, ze nie o to w tej muzyce chodzi
Odbieglem od tematu, ale mam nadzieje, ze uswiadomilem choc jedna osobe :D
Brayli 27.05.2006, h. 23:32 Brayli
A właśnie, czy KTOŚ się pojawi jutro na Pasterniku? Mnie tam nie było 3 tyg. i umieram z tęsknoty :)