Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kooperacja Begadi i SAR

Świat, 10.05.2015, h. 20:58, dodał: Promant
11

Firma Begadi zapowiedziała rozpoczęcie współpracy licencyjnej ze Schwaben Arms (SAR).



Ciekawostka, która może zainteresować miłośników broni z rodziny G3.

Firma Begadi zapowiedziała rozpoczęcie współpracy licencyjnej ze Schwaben Arms (SAR).

 

 

xSAR.jpg

 

Do tej pory repliki na licencji SAR produkowała wyłącznie firma Classic Army. Obecnie możliwe jest, że szykuje się jej konkurencja.

 

 

 

 

Niestety brak jakichkolwiek szczegółowych informacji na temat planów Begadi, poza stwierdzeniem faktu nawiązania współpracy. Begadi zamierza w jej ramach sprzedawać / produkować licencjonowane repliki broni z rodziny G3 oraz MP5.

 

 Bildschirmfoto-2015-05-08-um-09_04_29.pngBildschirmfoto-2015-05-08-um-09_05_11.pngBildschirmfoto-2015-05-08-um-09_06_17.pngBildschirmfoto-2015-05-08-um-09_05_48.png

 

 

Źródła:

Airsoft & Military Blog

SAR

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Augustus 10.05.2015, h. 21:32 Augustus
"kal 6mm BB" :/
A a a andżeju nie denerwuj się, zamalujemy :D
Maciejox 10.05.2015, h. 22:16 Maciejox
-Otto- 10.05.2015, h. 22:39 -Otto-
Świetnie... Kolejne MP5/G3 ze skopiowanymi wymiarami korpusu... od replik. Ktoś kiedyś spartolił wymiary prowadnic kolby i tak wszyscy zaczęli kopiować. Chyba jedynie VFC, SRC i Systema się ogarnęły i zrobiły węższe prowadnice.
Miszczu ale piszesz o wymiarach MP5 lub G3 (nie czaje takiego zapsiu MP5/G3-co ma jedno do drugiego?) czy rozchodzi Ci się o AR(bo SYSTEMA to AR wiesz)? Bo jeśli chodzi Ci o repliki AR to body od AEG ma inną szerokość. I nie było to spowodowane bynajmniej "spartoleniem" wymiarowania...Także zanim coś napiszesz by zaistnieć to najpierw sprawdź zasadność wypowiedzi...
jubei 10.05.2015, h. 23:20 jubei
@jubei
A jesteś świadomy, że istnieje MP5 PTW robione przez Systeme?
A zapis MP5/G3 pochodzi od tego, że pod względem "tyłków" są prawie identyczne?
Kopcik 10.05.2015, h. 23:35 Kopcik
Śmieszne, jubel.. A swoją drogą, Otto, co nie tak z wymiarami MP5/G3? Pytam z ciekawości.
Lambert 10.05.2015, h. 23:50 Lambert
Lambert,
palniak: http://www.gunnuts.net/wp-content/uploads/2014/04/MP5_40.jpg
palniak: http://www.hkparts.net/shop/pc/catalog/HKRMP5SDA3_950w_950h-8.jpg
replika: http://www.airsoftgi.com/mobile/images/airsoft-hk-umx-mp5-sd5-aeg-h.jpg

Prowadnice kolby w ersoftach są OGROMNE. Jak dla mnie paskudnie to wygląda, wręcz zaburza proporcje korpusu. Jeśli posiadasz jakieś MP5 nie będące z tej trójcy - wpadnij z nim do mnie, porównasz sobie na żywo z SRC.
-Otto- 11.05.2015, h. 01:02 -Otto-
Na zdjęciu ze sklepu HKPARTS, które zamieściłeś, widać obsadę cywilnej kolby. Mam ją (zresztą, tam kupioną..) zamontowaną na Marui. Ona wchodzi w te ukształtowane z korpusu prowadnice oraz obejmuje korpus w tyle na wysokości pinów. Siedzi bardzo ciasno, co wg mnie oznacza, żereplika wymiarowo jest prawidłowa. Aczkolwiek, na oko, Marui wygląda jak załączona fotka repliki.. ICS (ten stalowy, nowy) wygląda jak zdjęcia ostrego. Tu korpus jest tłoczony ze stali.
Lambert 11.05.2015, h. 08:46 Lambert
Aha, korpus G3 (G&G) ten niby magnezowy też wygląda dobrze..
Lambert 11.05.2015, h. 08:51 Lambert
Łokej, czyli nie tylko ta trójca którą wymieniłem robiła dobre prowadnice (dlatego też od początku pisałem "chyba", bo nie byłem pewien). Tak czy inaczej - na zdjęciu z newsa są one szerokie.
-Otto- 11.05.2015, h. 13:54 -Otto-