Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 11.04.2015, h. 23:59, dodał: Promant
7

Filmy autorstwa: Airsoftology, AirSplat, RedWolf Airsoft oraz Airsoft GI.



Airsoftology: prezentacja repliki AEG - Ares SA Vz.58.

 

 

 

 

AirSplat: prezentacja replik pistoletów - Tokyo Marui Desert Eagle GBB oraz Maruzen Walther P38. 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: granaty proszkowe 40 mm.

 

 

 

 

Na koniec ciekawostka prezentowana przez Airsoft GI: Airsoft Tank - Blackout Militia M.R.A.V. 

 

 

 

 

Źródło:

YouTube

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wegorz 12.04.2015, h. 12:13 wegorz
Może w końcu zaczną sprowadzać do Polski i palną wersję kompaktowej Cezetki jak airsoftowe kopie zrobią reklamę...
0wn 12.04.2015, h. 14:19 0wn
Co do "wykonania" aresa to jak to było? "Kawałek wypierdu z odlewni chińskich czołgów"? kolba lata jak żyd po pustym sklepie obsada "łoża" wygląda na robioną na kolanie. Sposób malowania iście chiński. Ta replika dosłownie krzyczy odlewem znalu. Nawet oznaczenia nie są porządnie zrobione. Magazynek na 7.62 a na podstawie wybite 5.56..................
XD Wygląda trochę jakby zamoczyli w farbie olejnej i wyciągnęli... Tragedia XD Również jestem strasznie pedantyczny i jak repliki kosztują 1000zł+ to wymagam dobrej jakości wykończenia... Moim skromnym zdaniem cymki są lepiej wykończone niż ta cezetka...
Maciejox 12.04.2015, h. 21:43 Maciejox
Dodam jeszcze, że te otwory, które (jeśl dobrze zrozumiałem) mają służyć chłodzeniu silnika w moim przypadku byłyby wrzodem na tyłku. Sporo się czołgam, często replika jest zapiaszczona, zaliściona. Przez otwory syf łatwiej trafiałby w pobliże silnika i całe chłodzenie szlag trafia. Nie mówiąc już o tym, że piasek może silnik zablokować.
MarekMac 13.04.2015, h. 11:06 MarekMac
"It's not a bug, it's a feature" :D
-Otto- 13.04.2015, h. 14:27 -Otto-
AS333pl 12.04.2015, h. 14:19 AS333pl
Magia Japońskiego plastiku, lepszego od znalu trwa.
Gość z AirSplat twierdzi że p38 jest cały metalowy.
SirHawk 13.04.2015, h. 00:29 SirHawk
Albo w Ameryce wszyscy są durni albo ich marketing naprawdę pozbawił Amerykanów zdolności oceny oglądanego materiału :/. Czesiek jest zrobiony słabo i wygląda tragicznie, kolba lata... Żenua.