Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&P - M249

Aktualności, 17.05.2006, h. 21:03, dodał: szalony jack pirat
13
Tak jest,G&P wypuściło swoje własne M249! No, może nie do końca. Firma poszła zupełnie inną drogą niż konkurencja. M249 to wszystko za wyjątkiem ... gearbox'a. Czyli właściwie jest to konwersja. Tylko, że do body należy włożyć najpopularniejszy bodajże GB v.2! Np. Systema Mechabox M150 ;).



Jeśli przyjrzeć się temu z bliska ma to wiele zalet - głównie wymienność części i możliwość zamontowania Mechabox. Jeżeli tylko cena tego cacka nie przekroczy 500$, to konwersja i Mechabox M150 będą kosztowały około 750$, czyli w granicach rozsądku jak na broń wsparcia z 550fps. Przeszkodzić temu może tylko potwierdzenie połosek, jakoby Systema zaprzestała produkcj Mechabox w wersji M150 :(;

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 17.05.2006, h. 21:19 sjzmisiek
sobczaq 17.05.2006, h. 21:37 sobczaq
A gdzie link ?
Westie 17.05.2006, h. 21:40 Westie
O w du... Najtańsza (i wcale nie taka słaba) wersja za niecałe 600$? Zaciągam kredyt i składam na zamówienie!
Jangi 18.05.2006, h. 03:57 Jangi
I z szyną RIS na pokrywie, jak w Para CA
szalony jack pirat 18.05.2006, h. 04:18 szalony jack pirat
Westie: napisałem "o ile nie przekroczy 500$" :). Konwersja G&P CNC SR-25 kosztuje prawie 1k$.
Westie 18.05.2006, h. 09:11 Westie
A M60 Inokatsu z wetkniętym boxem od kałacha Cymy kosztuje prawie półtora tysiąca papierów, czyli z 1200 dolków bez napędu...
Link 18.05.2006, h. 13:00 Link
wygląda nieźle, ale kupowanie czegoś takiego raczej jest nieopłacalne...
Deytonus 18.05.2006, h. 21:44 Deytonus
A że tak zapytam... co to właściwie jest Mechabox? Na forum nie ma nic, a w necie to po czesku, a strona systemy wyświetla się jako rosyjskie sztuki walki :)
Czy to coś na kształt super gearboxa, który w standardzie ma osiągi jak tuningowany gb?
cromat 18.05.2006, h. 23:28 cromat
A ja musze Piratowi pogratulować ;) bo od momentu w którym zaczął to ON zajmować się newsami, to pojawiają sie one z dużą częstotliwością i ciekawą treścią.
Gratuluje
szalony jack pirat 19.05.2006, h. 05:53 szalony jack pirat
Link: to zależy co rozumiesz pod nieopłacalne. CA M249 ma pewne wady. Jeśli chcesz mieć takie z 550 fps, to z zasady nie jest to tanie :). Anjważneijsze jest, że jest alternatywa.
marzan 19.05.2006, h. 10:34 marzan
No niby fajnie - lecz GB V2 będą często do wymiany bo są po prostu za słabe. Przy takiej mocy z rzędu 500 – 550fps i na ogniu ciągłym gdzie ciężko jest puścić palec ze spustu :) to będą pękały.

Podczas strzelanki z minimi wywala się na luźnej 6 do 8 tysięcy kulek... Kto ma ten wie ;)

Co jak co, ale szkielet V2 w porównaniu do szkieletu M249CA to cienka blaszka. CA jest potężny i jedynie czym pozostaje się przejmować przy takiej mocy to tłokami, które dość szybko padają...
szalony jack pirat 19.05.2006, h. 11:38 szalony jack pirat
Jest jeszcze GB PGC :) 60tys. kulek na M150 i ani zadrapania :)
Smokey 19.05.2006, h. 14:45 Smokey
No właśnie gratulacje dla jacka, :) zobaczie ostanie newsy :) Tylko on działa:)